داکا بنگلادش (AP) — حداقل 29 Rohingya پناهندگان از یک قایق ماهیگیری شناور برای هفته ها در خلیج بنگال فرود آمد در جزیره ای در جنوب بنگلادش, مقامات گفت.

پناهندگان از جمله 15 نفر زن و شش فرزند فرود در Bhasan کاراکتر جزیره در روز شنبه و اعتقاد بر این بود از یکی از چندین قایق گیر کرده در دریا گفت: Tonmoy دس رئیس دولت محلی رسمی در Noakhali منطقه.

Das غذایی گفت: پزشکان و تیم 10 پلیس فرستاده شد به این جزیره به مراقبت از پناهندگان است.

یک مقام رسمی از بنگلادش پناهندگان کمیساریای در کخس بازار منطقه گفت: اين مقام آگاه از توسعه است. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

گروه های حقوق اخیرا گفته است که صدها نفر از Rohingya رشته هستند حداقل دو ماهیگیری trawlers بین بنگلادش و مالزی است. پناهندگان بنا به گزارش ها به طور غیر قانونی اقدام به رسیدن به مالزی اما شکست خورده به دلیل سخت گشت به حفظ کردن coronavirus.

سازمان ملل متحد دولت بریتانیا و سازمان دیده بان حقوق بشر به تازگی خواست بنگلادش به پناهگاه تمام پناهندگان شناور در دریا اما دولت تا به حال ولرم پاسخ گفت: همه کشورهای دیگر در خلیج بنگال در منطقه نیز باید سهم مسئولیت پناه آنها.

Bhasan کاراکتر قبلا مستغرق با باران های موسمی اما بنگلادش دولت گفت: در ماه ژانویه که آماده بود به خانه تا 100,000 Rohingya پناهندگان از شلوغ و کثیف اردوگاه جایی که آنها زندگی می کردند برای سال در کخس بازار.

بنگلادش نیروی دریایی ارتش درگیر شد و با یک دلار چند پروژه که تحت آن سیل حفاظت از سدهای خانه ها بیمارستان ها و مساجد ساخته شده در این جزیره است.

اما هیچ پناهندگان توافق کرده اند که تا کنون به حرکت به جزیره و سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی نشان نداد خیلی خوش بینی در مورد جابجایی به تازگی ساخته شده است جزیره است.

بیش از 700 ، 000 Rohingya مسلمانان آمد به بنگلادش با شروع در ماه اوت سال 2017, زمانی که نظامی در بودایی-اکثریت میانمار آغاز خشن و سرکوب آنها را در پاسخ به یک حمله توسط شورشیان. جهانی گروه های حقوق بشر و سازمان ملل را به نام کمپین پاکسازی قومی مربوط به تجاوز قتل و آتش زدن هزاران نفر از خانه. در حال حاضر بیش از 1 میلیون Rohingya زندگی در بنگلادش است.

Rohingya هستند به رسمیت شناخته شده به عنوان شهروندان میانمار ارائه آنها بدون تابعیت و در صورت اشکال دیگر حکومت تبعیض است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net