سانتا باربارا اخبار-مطبوعات خود را از دست داده سردبیر این هفته پس از سرمقاله روزنامه منتشر شده توسط مالک و co-ناشر وندی McCaw که متهم قانونگذاران دموکرات با استفاده از coronavirus برای خود دستور کار سیاسی و در مقایسه stay-at-home سفارشات به آلمان نازی است.

“ما آزادی هستند که محروم برای چه یک ویروس?? فکر می کنم در مورد این” McCaw نوشت: در سرمقاله منتشر شده در روز شنبه و با عنوان “ما در حال زندگی در استبداد.”

او ادامه داد: “اگر این کشور قرار داده می شود به این وضعیت توسط یک ویروس چه خواهد آن را به طور کامل به نوبه خود ما را به اتحاد جماهیر شوروی یا آلمان نازی? ما که از دور در حال حاضر نیاز به ایستادن در صف برای رسیدن به سوپر مارکت و….”

توجه داشته باشید در پایان سرمقاله بخوانید: “وندی P. McCaw است که شرکت ناشر از اخبار مطبوعات و دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این مقاله هستند کسانی که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده کسانی که از SBNP کارکنان.”

تبلیغات

در شنبه سانتا باربارا مستقل گزارش داد که اخبار مطبوعات سردبیر نیک مسودا تا به حال پا را از 18 ماه از روی لئامت دادن در راس کاغذ. آخرین byline در اخبار مطبوعات سایت است به تاریخ مارس 30.

آیا مسودا بود از کار اخراج شده و یا ترک است که هنوز مشخص نیست با توجه به مستقل. زمانی که درباره یک عصر خبرنگار مسودا تایید کرد که آخرین روز خود را در کاغذ بود اما جمعه گفت که او تا به حال هیچ نظر دیگر در این زمان.

McCaw شده است بحث برانگیز رسانه ها رقم در کالیفرنیا است. همسر سابق از یک تلفن همراه پیشگام او خریداری سانتا باربارا اخبار-مطبوعات در سال 2000 یک سال پس از او قرار گرفت 159th در فوربس ” فهرستی از ثروتمندترین افراد است.

تحت McCaw کاغذ گرفته است ایستادگی در برابر شام بوقلمون در روز شکرگزاری — “یک سنت است که شامل مرگ تمایلی شرکت کنندگان” و حمله حداقل دستمزد و حقوق و دستمزد زندگی می کنند پیشنهاد کرد و گفت آنها “نیروی تقلبی ارزش در کار است.”

تبلیغات

در سال 2015 نمرات از معترضان در راهپیمایی خارج از اخبار مطبوعات دفاتر پس از کاغذ زد صفحه اول تیتر که به عنوان خوانده شده “Illegals خط برای مجوز رانندگی.” در سال 2016 آن اولین بار از تنها سه روزنامه آمریکایی به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور.

گزارش از مستقل نشان می دهد که مسودا خوب بود ویرایشگر آورده است که بیشتر اخبار محلی به صفحه کاغذ در کوتاه سلطنت.

“طوبا خروج است و هیچ دلیلی برای جشن — آن است که یک غمگین پیروزی تلخ این پارانویا را kooky و حواس پرت” نوشته نیک ویلز از سانتا باربارا مستقل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de