خوانندگان پریدند نرده ها. واکر قدم با سگ خود را. پارکینگ تبدیل شد به محلی برای بحث سیاست. که صحنه شنبه همراه اورنج کانتی ساحل در حال رشد در میان بحث در مورد ساحل تعطیلی در نظر گرفته شده به منظور کاهش تهدید از coronavirus.

اقدامات در سرپیچی از دستورات صادر شده پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خواستار “سخت نزدیک” از تمام دولت های ایالتی و محلی در سواحل, یک دستور است که به طور خاص در امتداد شنی اورنج کانتی بیش قبلی آخر هفته جمعیت که آب گرفتگی خط ساحلی به دنبال رهایی از بهار موج گرما.

در سمت شمال ساحل نیوپورت اسکله یک گروه از حدود 70 بود در پارکینگ که مایل به گرفتن بر روی شن و ماسه. پرچم آمریکا دیده می شد در کنار قرمز MAGA کلاه.

در ظهر آنها شروع به راه رفتن در سراسر ساحل اقیانوس. نیوپورت بیچ افسران پلیس توصیه آنها را به نوبه خود و یک هلیکوپتر از اورنج کانتی کلانتر پرواز بیش از اعلام بسته شدن بیش از یک بلندگو.

تبلیغات

به عنوان یک تعداد کمی از مردم رفت و به آب نجات غریق در یک قایق تنها فراتر از گشت و گذار خط آنها اطلاع داد که ساحل بسته شد.

در نهایت جمعیت پراکنده اما نیمی از زمین خود ایستاده و بحث در مورد آنها با افسران پلیس نه چندان دور از آب. لایحه Beukers در میان آنها بود. او در پایین رانده شده از لنکستر و نامشخص چگونه مکالمه را او فیلم برداری ارز در حالی که کودکان زن و شوهر bodysurfed.

Beukers, 48, گفت: پس از آن که او مایل به دریافت دستگیر و این بحث تا به حال کمتر به ساحل از قانون اساسی از بسته شدن.

“ما به کجا می رویم ؟” او به یاد می آورد درخواست افسران. “آنچه در کنار تاریخچه آیا می خواهید به در ؟ کسی ایستاده خود زمین است. ما در یک شیب لغزنده و ما ممکن است در نهایت که در آن ما ممکن است می شود.”

تبلیغات

وی 2nd Amendment و رزا پارکس و در پایان طرفین دست تکان داد و پلیس رفتگان.

یک روز پس از جمع تظاهرکنندگان در تقاطع خیابان اصلی و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در هانتینگتون بیچ به تجمع در برابر stay-at-home سفارشات دیگر سازماندهی اعتراض گرفت شنبه در لاگونا بیچ.

در شروع روز یک پرتقال مشبک مانع قرار داده شد تا در اطراف شهر در ساحل نقاط دسترسی.

آن موانع را نگه ندارد به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را بر روی شن و ماسه و ادامه تظاهرات در بعد از ظهر.

تبلیغات

در لاگونا بیچ شورای شهر به تازگی رای به اجازه می دهد فعال و استفاده از سواحل آن از 6 تا 10 صبح در روزهای هفته تنها. لاگونا بیچ شهردار Pro Tem استیو Dicterow وجود دارد گفت: تا به حال شده است حمایت قاطع صورت مرحله به مرحله افتتاح طرح اما او حمایت Newsom حق نزدیک ساحل.

“من فکر می کنم آن را تاسف به دلیل اینکه من موافقم یا نه با آنچه که فرماندار گفت: من فکر می کنم او حق قانونی برای انجام این کار و من فکر می کنم دادگاه تعیین کرده اند که” Dicterow گفت: در واکنش به اعتراض. “او ایجاد یک مسیر برای ما برای رفتن به جلو. او گفت: برای ارائه یک طرح بنابراین ما ارائه یک طرح, و ما در حال انتظار برای دیدن چگونه فرماندار خواهد واکنش نشان می دهند. من امیدوار و خوش بین است که طرح ما دیدار خواهد کرد با تصویب و ما قادر خواهید بود برای باز کردن سواحل است.”

هانتینگتون بیچ پلیس شروع به بسته شدن سواحل شهر در صبح گفت: سخنگوی آنگلا بنت.

یک موتور سیکلت افسر دیده می شد هدایت دوچرخه سواران ساحل مسیر به سمت پیاده رو. سواحل و آب شد و در نهایت پاک در تمامیت خود.

تبلیغات

“ما مشغول به کار در رابطه با ایمنی دریایی بودند که عجالتا در آب بودند که به مردم از آب” بنت گفت. “این کاملا روشن است.”

بنت اشاره کرد که در جمع معترضان شده بود سازگار و اضافه کرد که هیچ استناد شده است از دست.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم با توجه به بهداشت عمومی در پیروی از دستورات که در محل بوده است از ماه مارس, اما ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود که مردم حق دارند به بیان خود را به عنوان به خوبی از قانون اساسی” بنت گفت. “ما با داشتن هر گونه مسائل با مردم و یا اگر ما مسائل ما به آنها آموزش ما از آنها بخواهید به طور داوطلبانه مطابق و آنها را انجام داده است.”

ده ها تن از مردم نشان داده و در مقابل اسکله دیر صبح روز شنبه. معترضان برگزار شد تا نشانه هایی که شامل “افشای عمیق دولت” “را خاموش ماسک” و یک تخته موج سواری که تا به حال واژه “گاوین نمی گشت و گذار” بر روی آن نوشته شده.

تبلیغات

استیو Hubbell, 58, از هانتینگتون بیچ آورده پیام-تحمل تخته موج سواری است. او گفت که او احساس دشمنی نسبت به مأموران اجرای قانون که در عمل به ساحل گفت: آنها فقط به انجام شغل خود را.

مادام العمر surfer آیا احساس هدفمند با Newsom این بخشنامه به اورنج کانتی سواحل و او پیشنهاد کرد که تعصب میان به فرماندار تصمیم گیری است.

“بقیه سواحل بسته از دیگر شهرداری … اما این شهرداری تصمیم گرفت تا خود را به سواحل بنابراین من فکر می کنم او این است که هدف ما یک کمی” Hubbell گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de