آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ساکنان هجوم آوردند به سایت های گردشگری در چین طی 5 روز تعطیلی.

— چین گزارش فقط 2 جدید کروناویروس موارد در ادامه روند رو به پایین.

___

پکن — چین ساکنان هجوم آوردند به سایت های گردشگری بسیاری به تازگی بازگشایی شد در طول پنج روز تعطیلات است که اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از یک میلیون بازدید کنندگان با توجه به گزارش های رسانه ها.

خروش می آید پس از یک آرامش داخلی محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus شیوع کاهش می یابد و در سرزمین اصلی چین و دولت تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد است. چین گزارش فقط سه مورد جدید در دو روز گذشته.

تعداد زیادی از مردم به سفر و بازدید از سایت های باقی مانده کمتر از یک سال به طور متوسط. بسیاری از سایت ها نیاز به پیشبرد رزرو و محدود کردن تعداد بازدید کنندگان روزانه به 30 درصد از ظرفیت یا کمتر است. مقصد محبوب مانند شهر ممنوعه, کاخ سلطنتی باستانی در پکن به فروش می رسد.

___

پکن — چینی بهداشتی, مقامات می گویند که دو coronavirus موارد تایید شد شنبه ادامه روند رو به پایین از آنجا که دولت در زمان مراحل به قطع تعداد زیادی از مردم از ورود از خارج از کشور.

یک مورد جدید در داخلی شانشی استان غرب پکن و وارد یکی در شانگهای. چین رسمی مورد تایید شده تعداد غرفه در 82,877. بسیاری از بیماران بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

چین در گزارش جدید مرگ و میر شنبه و ثبت کرده است فقط در یکی دو هفته گذشته. رسمی این کشور تلفات رسیده است 4,633.

دولت را مسدود کرده است تقریبا همه خارجی ها از ورود این کشور به شدت محدود و تعداد پروازهای بین المللی, ساختن آن دشوار برای شهروندان چینی برای بازگشت از خارج از کشور بیش از حد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de