آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

رئیس کریستال پالاس می گوید لیگ برتر می تواند چهره سال از چالش های قانونی اگر در این فصل به اتمام است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

استیو پریش ارائه حمایت عمومی برای لیگ “پروژه راه اندازی مجدد” قصد دارد پس از برایتون و وستهام ابراز نگرانی در مورد تیم مجبور به بازی خود را به بازی های باقی مانده در خنثی شدند.

این لیگ در حال همکاری با دولت برای پیدا کردن یک راه امن از بازیکنان از سرگیری آموزش گروهی و بازی کردن بازی ها در ماه ژوئن در اولین.

محله می گوید: “من می خواهم برای تکمیل این رقابت ها به دلایل ورزشی و یکپارچگی است. من می خواهم به تاج لیورپول لیگ قهرمانان و به هر باشگاه یک نمایشگاه نرم افزار در بهترین لیگ موقعیت آنها می تواند رسیدن به.”

کاخ 11 در 20 تیم در جدول رده بندی با نه بازی باقی مانده است.

محله می گوید: “من قطعا نمی خواهید به مشکل گفتگو در مورد محدود کردن, ادرار کردن و امتیاز در هر بازی. انشعابات هر حال پیچیده است و می تواند شامل چالش های قانونی است که برای اجرا در ماه اگر نه سال.”

___

بازیکنان از باشگاه های لیگ خواهد بود و مجاز به ادامه آموزش در روز دوشنبه به اسپانیا برطرف برخی از مستند اقدامات بود که در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت است که اجازه می دهد بازیکن را به قطار به صورت جداگانه در باشگاه’ امکانات در حالی که با رعایت یک سری از اقدامات ایمنی قبل از تاسیس لیگ و مقامات محلی.

لیگ آماده مفصل چهار مرحله آموزش پروتکل است که در حال حاضر توزیع شده به باشگاه. کوچکتر جلسات گروه و تیم کامل جلسات به احتمال زیاد اجازه داده می شود در هفته های آینده.

همه بازیکنان انتظار می رود که در آزمایش COVID-19 قبل از از سرگیری جلسات آموزشی خود.

لیگ اسپانیا است که انتظار می رود برای از سرگیری مدتی در ماه ژوئن.

___

سری A باشگاه های فوتبال در برزخ با مناطق مختلف ایتالیا اجازه می دهد بازیکن برای شروع تمرین به صورت فردی در مراکز آموزشی در روز دوشنبه در حالی که دولت تعیین کرده مارس 18 بازگشت به میدان تمرین برای تیم است.

وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora است که به دنبال روشن شدن از دولت تکنو-علمی coronavirus کمیسیون.

Emilia-Romagna, کامپانیا, لاتزیو و ساردینیا که با توجه به رفتن پیش رو برای تیم های خود در مناطق شروع به آموزش فردی. این مناطق شامل هشت سری A باشگاه های: بولونیا Sassuolo Spal پارما ناپولی لازیو رم و کالیاری.

سری A متوقف شده است از مارس 9, زمانی که دولت دستور داد در سراسر کشور مستند.

دولت اعلام کرد که یک هفته پیش که فردی ورزشکاران می توانند رزومه آموزشی در روز دوشنبه 4 در حالی که تیم می تواند راه اندازی مجدد ممکن است 18.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de