ما امیدواریم که شما احساس خوبی متصل سرگرم و مشغول به اقامت در خانه سفارش شما را نگه می دارد در داخل. دنور هنرمندان و نهادهای فرهنگی افزایش یافته است به این مناسبت برای مشغول نگه داشتن شما در بهترین راه را از طریق به روز جلوتر.

Westword به تازگی برفلد دنور muralist پت Milbery که راه اندازی کرده است دوشنبه شب عاشق این شهرستان Mixtape سری که در آن یک DJ انجام وحشی انیمیشن های پیش بینی شده و هنرمند نوشیدنی آبجو سرگردان اطراف را در خود حوله تن پوش و رنگ خود را امضا قلب بزرگ زندگی می کنند.

در سرگرم کننده خود را در شب دوشنبه در 8:15 p. m. در SoGnar خلاق بخش Twitch کانال.

در زیر فهرستی از بسیاری از چیزهای سرگرم کننده شما می توانید در دنور بدون ترک اتاق نشیمن خود را. تا بالا هستند و به موقع میدارد برای تقویم خود را; در زیر فعالیت های در حال انجام.

صحبت کردن با دهان پر
Black Cube
یکشنبه, مه 3 11 صبح

سیاه و سفید, مکعب عشایری موزه را به طور منظم صبحانه-زمان هنر گفتگو است رفتن آنلاین است. “هر ماه ما از ویژگی های یک هنرمند جدید و از آنها بخواهید برای مطرح کردن موضوعات بحث یا سوال به این گروه و همچنین به عنوان انتخاب ویژه صبحانه عنصر برای ما به طبخ” توضیح می دهد که سیاه و سفید, مکعب. این ماه مکالمه خواهد بود با هنرمند مارشا ماک که برداشت توت فرنگی به عنوان عنصر انتخاب است. هنرمند و وراج سوفی لین موریس ارائه خواهد شد پخت و پز تظاهرات با توت فرنگی به بالا از این هوشمند و خوشمزه زوم جلسه.

کلرادو کتاب جایزه فینالیست خوانش
به طور کلی غیرداستانی, تاریخ, تصویری: جمعه, مه 8, 7 p. m.
گلچین خلاق, غیرداستانی, داستان کوتاه: جمعه, مه 15, 7 p. m.

کلرادو کتاب جایزه فینالیست خوانش اتفاق می افتد آنلاین در این سال در طول ماه های آوریل و مه. شنیدن گزیده ای از آخرین آثار از برخی از دولت بهترین نویسندگان. نشان می دهد تا در اوایل به اندازه کافی به زوم چت, و شما حتی می توانید سوال بپرسید.

ایوان جلو جشنواره
مارس 9

ایوان جلو جشنواره هنر و فرهنگ و موسیقی جشنواره اتفاق می افتد به طور کامل آنلاین به عنوان جمع آوری کمک برای COVID-19 دانست. “ما نمی تواند بیشتر هیجان زده می شود تولید این هیجان انگیز تجربی جمع آوری کمک برای کمک به جمع آوری پول برای تمام کسانی که بیشتر تحت تاثیر این ویروس می گوید:” تیم گونی با Reactiv یکی از شرکت های در پشت این رویداد است. صف انباشته است پر از استعداد شگفت انگیز اعم از کلاس جهانی DJ را به برخی از بهترین تناسب اندام, غذا و هنر دنور ارائه کرده است. بلیط 25 دلار و در دسترس در الجزایر باشگاه های سایت.

بی انتها سرگرم کننده:

برو بیرون و فریاد زدن
هر روز 8 تا 8:05 بعد از ظهر

برای پنج شکوه دقیقه مردم در سراسر جهان خواهد بود رفتن خارج و زوزه. آن را کامل بیان جمعی انزوا تمایل برای جامعه و بیشتر. بنابراین آن را انجام دهد.

دسترسی به گالری هنر در یک جعبه
دسترسی به گالری غیر انتفاعی دادن افراد معلول تجارب با هنر و فرصت های شغلی راه اندازی کرده است این هنر در یک سری جعبه. سفارش یک جعبه هنری ساخته شده توسط گالری هنرمندان; این شامل کار بر روی بوم و کاغذ و مجسمه و همچنین رنگ آمیزی کتاب و کارت پستال و یا طلا و جواهر.

Arvada, مرکز
در اروادا مرکز میزبانی talkbacks با بازیگران از تولیدات اخیر بازیگر-انجام bedtime stories و یک فراخوان برای یک نمایشگاه جدید در زندگی در طول این بیماری همه گیر به نام ویروسی نفوذ:: هنر در زمان Coronavirus.

آتنا پروژه
در 7 بعد از ظهر هر شنبه از طریق 12 مه آتنا پروژه برگزار خواهد شد, یک گفتگو با یک هنرمند که نمیفهمد چگونه به تغییر کسب و کار خود را برای اتصال با جامعه و هنوز هم پرداخت صورتحساب. این “هنرمندان پیدا کردن راه خود را Thruogh COVID-19” حوادث هستند اما کمک های مالی خوش آمدید.

فراتر از شکسته
CPR را ویک ویلا راه اندازی پادکست این سال که او در آن می گوید داستان از بازیابی. او صحبت کرده است به معتادان و حتی به اشتراک گذاشته شده خود دلخراش قصه. آن را در حال حرکت نشان می دهد و به خوبی به ارزش یک گوش.

Black Cube
وقتی عشایری موزه Black Cube دریافت اضطراری کمک مالی از Bonfils-استانتون بنیاد متصدی Cortney آهن باز یک تماس تصویری-هنر رقابت است. حدود هشتاد هنرمندان فرستاده شده و ده انتخاب شده بودند به نمایش پروژه های خود را — برخی از ساخته شده در طول coronavirus بحران و دیگران بیش از سال گذشته است. برنده پروژه ها: Zachary بارنز-Fagg را “دوش” Sommer براونینگ “همه چیز بهتر به نظر می رسد در شب” آدان De La Garza “اعتراض آداب” Cnn TeeJay Hwang “آبی ماهی قزل آلا” لورا Hyunjhee کیم “کریکت جهان” بن Kinsley را “خاک پرست من” جف صفحه “پروانه آغوش (یک EMDR شعر)” جان رومر را “چپ به نوبه خود” “گوران Vejvoda را “ما” ویروس و جرثقیل Velasquez را “لوکس.”در حالی که این ویدئوها روی صفحه نمایش خواهد شد در سیاه و سفید, مکعب است, Vimeo, صفحه, موزه همچنین میزبان آنلاین هنرمند مصاحبه Instagram. برای اطلاعات بیشتر و کامل برنامه رفتن به سیاه و سفید, مکعب وب سایت.

بولدر گروه تئاتر شرکت
شبح نور سری
زمانی که BETC شد و مجبور به خاموش کردن چراغ آن را ندارد, شرکت های طولانی به آمده تا با یک گزینه آنلاین: شبح سری نور مداوم رشته از فیلم بازیگران BETC بازیگران. این سری است که با الهام از مفهوم شبح نور واحد نور به طور سنتی چپ در زمانی که یک تئاتر تاریک می رود به طوری که ارواح کسانی که ساکن این فضا می تواند انجام دهد که هیچ کس دیگری وجود دارد.

مرکز موسیقی هنر آنلاین کلاس
به دنبال استخوان در موسیقی ؟ مرکز هنر موسیقی در لافایت ارائه انواع کلاس های آنلاین از آواز خواندن-پابه جهانی آهنگ ها به جلسات گروه برای نوزادان و کودکان نو پا و کودکان و نوجوانان و همچنین به عنوان فردی آموزش موسیقی. محدوده قیمت از رایگان برای $65.

مرکز هنر های تجسمی, اجتماعی دور, فرهنگ, باشگاه
مترو دولت مرکز هنرهای تجسمی فرهنگ باشگاه است یک راه عالی برای معاشرت با برخی از شهرستان را بالا و آمدن هنرمندان و معماران و طراحان — حتی در دوران اجتماعی فاصله. بازدید از فرهنگ, وب سایت باشگاه که چگونه به دستورالعمل ها و دستور العمل و بیشتر سرگرم کننده است. سپس در صورت هفتگی دریافت togethers بیش از زوم. نسبت Beerworks یک قدم حامی دنور خلاق جامعه است ارائه 20 درصد به رفتن سفارشات مرتبط با فرهنگ باشگاه است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در فرهنگ باشگاه سایت.

Cherry Creek شمالی را حفظ Cherry Creek, منحصر به فرد, کمپین
هر هفته Cherry Creek شمالی منتشر خواهد شد راه را برای جامعه به ماندن سرگرم تحصیل کرده و سالم همه در حالی که حمایت از کسب و کار در محله. دوشنبه ها خواهد شد با تمرکز بر سلامتی و زیبایی, چهارشنبه بررسی خواهد, مد دکور و هنر و جمعه ها را همه در مورد مواد غذایی است.

Cleo پارکر رابینسون مجازی کلاس های رقص
پنج نقطه رقص شرکت Cleo پارکر رابینسون رقص خواهد شد با ارائه کلاس های آنلاین برای مردم از همه سنین از طریق سایبر رقص 2020. این که آیا شما علاقه مند به یادگیری رقص باله یا سبک مدرن چیزی است که وجود دارد برای شما. بهترین از همه, آن را پرداخت آنچه شما می توانید به طوری که آیا شما خیط و پیت کردن و می تواند حمایت از این میراث سازمان یا شکست هستند اما مایل به پرتاب این رقصنده های حرفه ای چند استخوان و یک گزینه وجود دارد که خواهد کار خود را با بودجه.

جمعی اسم بی مسمی
دنور تجربی microcinema جمعی اسم بی مسمی در حال حاضر لینک به تمام گذشته خود را برنامه بنابراین شما می توانید بررسی وسعت رسانه ای هنر نمایش بیش از چند سال گذشته و کشف فیلمسازان گسترده تر کار می کنند. اگر Netflix بکشد شما کردم به پایین (یا پایین) این است که یک محل عالی برای خود را گسترش سینمایی افق.

کلرادو از کسب و کار کمیته برای هنر ” هنر از طریق آن همه مبارزات انتخاباتی
این CBCA است اصرار به افزایش به مناسبت و حمایت از هنر از طریق عظیم تعطیلی که bludgeoned بخش فرهنگی. این گروه قرار داده است با هم یک لیست از راه های شما می توانید از محلی غیر انتفاعی و هنرمندان به عنوان به خوبی به عنوان یک ابزار کیت مواد تبلیغاتی و بیشتر. آیا فقط مصرف هنر است. آن را ذخیره کنید!

کلرادو دانشنامه
به دنبال حقایق در مورد این دولت را با شکوه و بدنام گذشته است ؟ اتمام کلرادو دانشنامه. در آن شما پیدا کردن آنچه که دولت پرنده است که چگونه به سل در اپیدمی افزایش جمعیت این ایالت و چگونه شهردار رابرت Speer درگذشت آنفولانزا در سال 1918. نه همه چیز را در وجود آرامش است اما این همه جذاب است.

کلرادو, ماسک صورت, طراحی, چالش
فرماندار Jared پلیس خواسته است کلرادو خانواده ها برای شکستن لوازم هنری و شرکت در یک ماسک صورت چالش طراحی — یک رقابت که در آن ساکنان ببینید که چه کسی می تواند جالبترین چهره-ماسک طرح از رنگ های روشن است. او می گوید: این یک فرصت برای د-به پوشیدن ماسک و برای تشویق بچه ها برای پیدا کردن امید در میان COVID-19 شیوع.

کلرادو هنر عکاسی مرکز
CPAC ارائه شده است یک تور آنلاین از بیش از 800 عکس از مجموعه دائمی خود جمع آوری شده از سال 1963. وجود آثار کمتر شناخته شده هنرمندان و همچنین امثال آندره کرتس, Imogen کانینگهام, برنیس ابوت, Ansel Adams, ریچارد Misrach آدامز و Philippe Halsman.

کلرادو سمفونی مجازی موسیقی ساعت
هر جمعه در 6 p. m.

کلرادو سمفونی خواهد شد میزبانی هفتگی مجازی موسیقی ساعت. وجود خواهد داشت در گفتگو با ارکستر هادی و نوازندگان و آنلاین نمایش از اجرای برنامه از طاق. تصویری خواهد بود ارسال شده در 6 p. m. روز جمعه و در دسترس در طول تعطیلات آخر هفته.

Craig A. Knippenberg
سه شنبه ها و پنج شنبه ها در ساعت 9 صبح

پدر و مادر از طریق یک بیماری همه گیر است, خوب, بی سابقه است. و مشاور کریگ. یک Knippenberg نویسنده سیمی و متصل: مغز بر اساس راه حل های به اطمینان حاصل شود فرزند خود را اجتماعی و عاطفی, موفقیت, می خواهد برای کمک کند. هر سه شنبه و پنج شنبه او را میزبانی Facebook Live جلسات به نام پدر و مادر در طول COVID-19: نگران کننده ناشناخته و اثرات مداوم از قرنطینه در خود احساسات کودک. آرامش? چه کسی می داند…

کنجکاو تئاتر
پنج شنبه ها

هر پنج شنبه, کنجکاو تئاتر ارسال یک کلیپ از یک گذشته تولید همراه با تفسیر از خدمه در مورد این که چرا بازی به یاد ماندنی بود.

موزه هنر دنور
اگر شما از دست قدم زدن از طریق سد نگاهی به تور مجازی از این مجموعه است. شما می توانید با صرف زمانی که شما می خواهم توصیف هر قطعه از کار و نمایشگاه نیست و محدود به آنچه داران باید بر روی صفحه نمایش: شما می توانید تمام کار می کند که در حال حاضر در ذخیره سازی به عنوان به خوبی.

دنور باغهای بوتانیک
به دنبال بوی رز ؟ مگر اینکه شما رشد خودتان آن را, که به سختی می شود. اما اگر شما می خواهید خود را ثابت از گل شما می توانید فهرست دنور گیاهی باغ آنلاین ارائه شده که شامل یک تور مجازی منابع آموزشی برای بچه ها و نکات باغبانی.

دنور موزه طبیعت و علم
دنور موزه طبیعت و علم ارائه می دهد مقدار زیادی به انجام در خانه علم و سرگرم کننده از جمله ایده هایی برای والدین, فعالیت, برای بچه ها و پیشنهادات خود را برای تبادل نظر علمی اکتشاف. این موزه نیز فراهم می کند دو زبانه مواد آموزشی مجازی علوم آکادمی برای معلمان و منابع برای دانش آموزان به آزمایش با علم در خانه.

دنور پارک ها و تفریح
تناسب اندام, هنر بازی ها, کلاس ها و بیشتر

دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی است میزبانی فضل آنلاین حوادث از جمله کلاس های تناسب اندام و هنر, آموزش رقص, چیزهای بی اهمیت مهارت-ساختمان کلاس ها و خیلی بیشتر. این که آیا شما رو هم بزنید دیوانه, کودکان و یا نیاز به سرگرمی برای خودتان فرصت تقریبا بی پایان است. کشف دنور Parks & Rec تقویم و تاریخ در طریق Facebook, Instagram, YouTube و یا زوم.

دنور عمومی هنر تورهای مجازی
اگر شما از دست رفته این شهر هنر عمومی شما هنوز هم می توانید تور را به صورت آنلاین در دنور هنر و سالن های مجازی عمومی هنر تورهای. مختلف وجود دارد مضمون jaunts از حیوانات و ماه تاریخ سیاه به تور هنر در پارک شهر و باغ گیاهی. فهرست آن را در حال حاضر و ببینید آن را در فرد بعد.

دنور کتابخانه های عمومی
در حالی که دنور کتابخانه های عمومی بسته شده است درهای خود را, آن را هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از منابع آنلاین از رایگان فیلم از طریق Kanopy برای دانلود موسیقی های آنلاین, گروه کتاب و زندگی storytimes تحویل بیش از YouTube. اتمام کتابخانه وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه به ماندن سرگرم و آموزش از طریق بسته شدن.

باغ وحش دنور
باغ وحش به شما: مجازی صفری
با یک نوزاد جدید کرگدن گوساله دنور باغ وحش راه اندازی 24/7 دوربین برای نظارت بر آنچه در جریان است با این شایستگی موجود است. آنلاین باغ وحش نیز ارائه ویدئوها در مورد چگونه حیوانات مورد علاقه خود را در حال نگه داشتن منابع آموزشی برای کودکان و نوجوانان و حتی زرافه یوگا و حفاظت از پروژه های که شما می توانید از خانه خود را.

Elitch باغ’ سرگرم کننده قابل چاپ
بدون شما نمی توانید به رفتن به پارک تفریحی در حال حاضر. اما شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن برخی از رنگ آمیزی صفحات بازی برخی از کلمه تصدیق و حتی تماشای, خود فیلمبردار, تصویری از ذهن پاک کن (در بالا). هشدار داد: این ممکن است شما را قی — درست مثل چیزی که واقعی است.

گوش و حلق و مرکز هنرها در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز
گوش و حلق و مرکز هنرهای ارائه شده است تعداد زیادی از آنلاین برنامه نویسی خود در Facebook و Instagram صفحات از آنلاین یوگا و ناهار-break dance احزاب به استودیو بازديد با هنرمندان است.

فورت کالینز تاریخچه مجموعه مجازی در پس زمینه
اگر مجازی پس زمینه شما شده است با استفاده از زوم خود را در جلسات در حال گرفتن چیزی متفاوت را امتحان کنید: یک عکس تاریخی از فورت کالینز تاریخچه اتصال مجموعه ای از عکس های تاریخی از آن شهر تا شمال. حتی اگر شما به دنبال یک پس زمینه جدید, این آرشیو هیجان به فهرست.

Flatiron غذا جشنواره فیلم شام و یک سری فیلم
شروع آوریل 24

این Flatiron غذا جشنواره فیلم فجر را غربالگری هفتگی فیلم در شب جمعه خواهد بود که زوج با ویژه بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل. “هر شام و یک رویداد سینمایی ارائه خواهد شد یک بازی هیجان انگیز و جالب را آنلاین تجربه جشنواره از راحتی از خانه خود را” جشنواره توضیح می دهد, در بیانیه ای.

کوهپایه مرکز هنر
اگر شما می خواهید به مطالعه برخی از محلی ساخته شده نقاشی های کوهپایه مرکز هنر ساخته شده است که اعضای آن ” نمایش آنلاین در دسترس است. غیر انتفاعی نیز میزبانی مجازی کلاس های هنر و مکالمات. نگه دارید تا با آخرین اتفاقات در کوهپایه مرکز هنر وبلاگ.

این Gunkhole پارک دولت پادکست
یک تیم از تریک بازیگران از افسون کمدی راه اندازی کرده است که Gunkhole پارک دولت پادکستدر عمق بداهه اکتشاف داستانی کارکنان در کلرادو حداقل الهام بخش پارک ایالتی.

Hecho en Colorado کتاب رنگ آمیزی
دریافت به رنگ آمیزی. لاتین فرهنگی مرکز هنرهای دنور-بر اساس گروه اختصاص داده شده به اشتراک گذاری عبارات هنری از لاتینی ها در ایالات متحده و در سراسر جهان منتشر شد اولین فیلم رنگ آمیزی کتاب Hecho en Coloradoکه شما می توانید برای دانلود رایگان در LCAC سایت.

بالا زمین کانال محافظت
بالا زمین کانال محافظت می خواهد به یاد دنور که شکوه آن دنباله دار است که هنوز هم وجود دارد. این گروه که آن را حفظ و تضمین می کند آن را به یک مکان امن برای تفریح خواهد بود و میزبانی انواع کارگاه های داوطلب آموزش و بیشتر آنلاین. سر به محافظت از وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

چقدر جالب خواهد بود به یک حیوان وحشی از A-Z
از طریق مه

Breckenridge کتاب کودکان سازندگان مایک Messeroff و هانا چاوز در حال انتشار یک کتاب جدید چقدر جالب خواهد بود به یک حیوان وحشی از A-Zصفحه به صفحه در طول ماه آوریل است. این کتاب نیز در حال ارائه به عنوان یک کتاب رنگ آمیزی.

خارش-O از طاق سری کنسرت
شنبه ها در ساعت 8 بعد از ظهر

57-عضو گروه تئاتر تجربی نوازندگان در خارش-O انتشار جدید HD تصویری از یک گذشته کنسرت هر شب شنبه. شما ممکن است قادر به در یک جمعیت, اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از هرج و مرج سحر و جادو از دنور بلندترین, rowdiest نقاب اراذل و اوباش. در حالی که شما در گروه یوتیوب سایت, مطالعه, موسیقی, فیلم ها و بیشتر.

کلی سیرز
تجربی فیلمساز کلی سیرز باعث اضطراب انیمیشن های بازیافت, پیر, فیلم های خبری, ورزش ها فیلم ها و بیشتر. سازمان دیده بان بیش از بیست از او با این نسخهها کار آنلاین در Vimeo.

کرکلند موزه
Kirkland موزه ایجاد کرده 360 تور مجازی برای دوستداران هنر را به کاوش و اخیرا آن را به ارمغان آورده است ویژه نمایشگاه آنلاین از جمله آخرین موقت نشان می دهد که مجبور به بستن اولیه از فرآیند و چاپ. این نمایشگاه شامل چهل و هنر چاپ و بررسی چگونگی هر یک از ساخته شده است.

فانوس نویسندگان کارگاه آموزشی کلاس های آنلاین
دنور ادبی hub فانوس نویسندگان کارگاه اعلام کرده است که تابستان روشن متحرک خواهد شد در حال حرکت آنلاین. اما غیر انتفاعی نیز میزبانی کلاس برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در زوم. اگر شما شده است انتظار برای شروع نوشتن در حال حاضر شانس خود را است — و شما لازم نیست که به ترک میز کار خود را.

از دست داده بزرگراه: اعزام از سایه کوه های راکی
در سال گذشته, تاریخ, کلرادو, راه اندازی, مستند, پادکست را از دست داده بزرگراهکه در آن عمومی-رادیو جانبازان و معصوم سیاه و Tyler Hill مجموعه ای از برای کشف منحصر به فرد کلرادو قصه. با توجه کلرادو stay-at-home سفارشات پادکست درمان شنوندگان آن به اوایل انتشار فصل دو. اولین قسمت پخش شده در مارس 31 و قسمت های جدید را رها و به زودی به عنوان تولید کنندگان آنها را به پایان برساند. لحن و به دنبال فصل در Spotify اپل پادکست ها و یا Stitcher.

Lumonics نور و صدا گالری
در 2017, موزه هنر, هوای آزاد, میزبانی گذشته نگر نور مجسمه های مل و دوروتی تنر. به سند این خیره کننده, نصب و راه اندازی این معا تولید 3-D با تور مجازی.

کیک اسفنجی لیمو, معاصر, رقص باله
سفید آینه
باله طرفداران لذت در ضبط این جریان زنده از کیک اسفنجی لیمو معاصر باله تولید سفید آینهطراحی شده توسط رابرت Sher-Machherndl به عنوان یک سایت خاص در بابی یار پارک.

معدن کوچه
شاهزاده قورباغه
از دست رفته کودکان تئاتر ؟ معدن کوچه تاتر ارائه یک نسخه از آن تولید از شاهزاده قورباغه از طریق مه 31. در حالی که این بازی رایگان است برای تماشای این شرکت درخواست کمک های مالی.

مولی قهوه ای خانه
این Molly Brown خانه ارائه می دهد منابع مختلف از تورهای مجازی به شرح حال Unsinkable Molly Brown به فعالیت های است که شما اقامت در خانه زبان آموزان می توانید لذت بردن از صفحه اصلی.

بعدی گالری
به جای خاموش کردن ارائه خود را به طور کامل بعدی گالری میزبانی خود را آخرین نشان می دهد تحت تاثیرآنلاین. این نمایشگاه به نظر می رسد در آثار بعدی گالری کاربران و هنرمندان که به شکل آنها.

اقیانوس اولین بار مجازی غواصی
اگر شما هنوز هم زدن زخم خود را چون خود را رخصتی بهار تعطیلات به اقیانوس لغو شد, در نظر گرفتن توقف توسط اقیانوس اولین وب سایت و مطالعه کردن ثروت از دوره های آنلاین است که شما را در زیر دریاها بدون ترک کلرادو. یادگیری در مورد کوسه ها, عمیق غواصی در زیر آب ناوبری و بیشتر.

اپرا در شیر
عشق در زمان COVID-19: آخرالزمان کاباره
شنبه 7 p. m.

در حالی که اپرا در شیر نمی تواند آواز خواندن در میله نوازندگان در حال گرفتن به Facebook هر شنبه در 7 p. m. در حال حاضر شما می توانید خود را ثابت بدون دعا و اپرا هر هفته.

PlatteForum را ArtLab تلویزیون
PlatteForum میزبانی جدید سری ویدیو در Instagram. “ما به دعوت هنرمندان در جامعه ما به ما زیرچشمی نگاه کردن به خانه خود studios, به اشتراک گذاری خود را در مورد پروژه های فعلی و کوتاه تظاهرات از مهارت ها و پروژه هایی که می توان با حداقل مواد” توضیح می دهد که غیر انتفاعی مرکز هنرهای.

صرفه جویی در مکان های
صرفه جویی در مکان هایجدید مستند تولید شده و کارگردانی شده توسط: یوسف دانیل و روایت پیتر کایوتی, بررسی HistoriCorps یک دنور غیر انتفاعی صرفه جویی در سایت های تاریخی در سراسر جهان است. مستند هزینه $10 به اجاره و درآمد حاصل از رفتن به صرفه جویی در HistoriCorps که تعطیل بیش از COVID-19 بحران است.

Sie FilmCenter
در فیلم
در حالی که دنور arthouse سینما Sie FilmCenter بسته است محل فیزیکی آن به برنامه نویسان باید مرتب برای فیلم هایی که شده بود قرار بود نمایش وجود دارد به جای تحویل به اتاق نشیمن خود را به 12 دلار در هر. اقامت در آخرین فیلم در سینمای مستقل و کمک به حمایت از آنها از طریق این زمان به چالش کشیدن. اگر شما به دنبال یک وعده غذایی برای مطابقت با فیلم های غیر انتفاعی با همکاری DoorDash است که ارائه تحویل رایگان برای شام-و-یک-شب فیلم.

طیف فضای هنری
طیف هنر فضا دگرگون شده آنلاین با انواع گزینه ها از time-lapse videos, مزایده هنر و هنرمند کارگاه به سخنرانی در مورد طالع بینی. دریافت خلاق و درگیر با دنور پر رونق هنر جهان است.

توماس “مسیر انحرافی” ایوانز هنرمند مذاکرات
هر روز دنور muralist توماس “مسیر انحرافی” ایوانز برگزاری روزانه مجازی باشگاه کتاب در Instagram, صحبت با هنرمندان و بحث در مورد آنچه در آن به معنی یک حرفه ای خلاق است. این مذاکرات گره خورده به آخرین کتاب او بود که هنرمند: راهنمای تعاملی برای ماندگاری هنر حرفه ای.

آج از پیشگامان موزه
آج از پیشگامان موزه در Steamboat میزبانی یک نمایشگاه مجازی از کار توسط Gutzon Borglum هنرمند که مجسمه در کوه راشمور. نشان می دهد شامل 38 copperplate تصاویر کار خود را با Steamboat هنرمند سو Oehme.

Usama Alshaibi
“در اینجا”

کمتر از یک دقیقه به تماشای این کوتاه و نگران کننده تجربی تصویری توسط Usama Alshaibi در مورد این زمان عجیب و غریب که در آن زندگی می کنیم. سپس شما می توانید به تماشای بیش از سی از فیلم های خود را در Vimeo صفحه.

واکر هنرهای زیبا
واکر هنرهای زیبا ارائه شده است که فیلم در آن Facebook و Instagram صفحات که کشف برخی از کار در این مجموعه گالری است. واکر وعده به میزبان هنرمند استودیو تورهای در فیلم به زودی.

گرم کوکی ها از انقلاب مجازی سبد هدیه
با الهام از این مفهوم است که وقتی مردم بیمار هستند و یا عزادار آنها دریافت سبدهای هدیه دنور مدنی هنر و تعامل گروه گرم کوکی ها از انقلاب تصمیم به ایجاد یک هدیه مجازی سبد با یک نمونه از برخی از بهترین کار از دنور خلاق جامعه است. این پروژه شامل سه دقیقه قطعه از هر هنرمند منتشر شده آنلاین در گرم کوکی ها از انقلاب, وب سایت است که در یک بار آرام و سرگرم کننده است. لذت بردن از آثار جدید از امثال بیمار Se7en سوزی Q. اسمیت بابی LeFebre مولینا صحبت می کند و بیشتر.

ما در دنور زندگی می کنند جریان شبکه
شروع آوریل 13, آنچه در آغاز به عنوان یک تبادل نظر و تلاش برای ایجاد یک خوراک 24/7 تصویری — مرتب سازی بر اساس محلی MTV که هنرمندان پرداخت می شود در طول COVID-19 shutdown — در حال حاضر نیز شامل برنامه نویسی از PBS 12 برای تلفن های موبایل از دنور; سیاه و سفید انجمن بازیگران کمدی سری بهت نشان می دهد Teef; و یکی از این سر اتاق جلسات. بیننده می تواند کمک به هنرمندان آنها را دوست دارم آنلاین. ما دنور است که در ادامه به جمع آوری کار جدید است و هنوز باز ارسالی; به ارسال پروژه های خود را و به تماشای زندگی می کنند 24/7, خوراک, رفتن به wearedenver.org.

بال بیش از رشته کوه های راکی
هوافضا محوری در مبارزات انتخاباتی

پرواز با بال بیش از رشته کوه های راکی طریق گذشته, حال و آینده مسافرت هوایی و فضایی فن آوری. لذت بردن از فیلم کوتاه, مستند, منابع آموزشی و جلسات داستان برای کودکان و نوجوانان. حتی زمانی که شما گیر کرده است شما می توانید برای شلیک به ماه و فراتر از آن.

Wonderbound
معاصر گروه رقص Wonderbound است انتشار یک سری از فیلم ها در هر هفته بازیگران این شرکت رقصنده و نمایشگاه موسیقی از اینجا و در سراسر جهان است. این گروه همچنین میزبانی کلاس های آنلاین برای افراد علاقه مند به حرکت در تنهایی.

جوان در هنر
سیلوی Piquet, کشتی بخار ایجاد برنامه مدیر آموزش هنر و صنایع دستی کارگاه های آموزشی بیش از YouTube. یادگیری را به یک میز سازمان از یک توالت-کاغذ رول کراوات رنگ قهوه فیلتر و ایجاد گنبد متشکل از سطوح هندسی از روزنامه ها.

آیا می دانید از دیگر دنور مجازی مبتنی بر فعالیت? ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de