یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا مجموعه اجازه می دهد تا بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه در مخالفت با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این ایالت شش هفته اقامت در خانه سفارش دهید.

دوقلو شهرستانهای نزدیک به دولت و کنگره خواهد پیوستن به جمعیت شهرستان در کالیفرنیا شمال شرقی گوشه Modoc شهرستان با کمتر از 9,000 ساکنان که در روز جمعه اجازه همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی تا زمانی که مردم در داخل می تواند اقامت شش فوت از هم جدا.

این حرکت توسط یوبا و شهرستان سوتر — با یک ترکیب جمعیت 171,000 مردم و فقط 50 coronavirus موارد و سه مرگ و میر — می آید به عنوان دیگر California counties در ساحل مرکزی و San Joaquin Valley خواستار بازگشایی بیشتر کسب و کار. روز جمعه Newsom گفت: او می تواند یک اطلاعیه در روز مورد, کاهش, دولت, اقامت در خانه سفارش دهید.

Newsom اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در مارس 19, برای اولین بار بود صادر شده باشد هر فرماندار در کشور و کارشناسان اعتباری که با کمک کالیفرنیا دیدن کسری از مرگ و میر ناشی از مکان هایی مانند ایالت نیویورک با بیش از 24 ، 000 مرگ و میر. این مقایسه به بیش از 2100 مرگ و میر در ایالت طلایی با 55% از آن اتفاق می افتد در لس آنجلس.

تبلیغات

A truck crosses the Modoc County Line on May 1.

یک کامیون عبور می کند و به Modoc شهرستان اجازه داده است که کسب و کار برای بازگشایی جمعه اگر آنها حفظ اجتماعی فاصله.

(اسکات Sonner / آسوشیتد پرس)

اما Newsom روز جمعه گفت که او می خواست به “شفاف” که او را درک وجود دارد شرایط مختلف در مناطق روستایی است. “ما شما را بشنود,” او گفت:. “ما با توجه به شما.”

دکتر Phuong Luu بهداشت افسر یوبا و شهرستان سوتر در روز جمعه صادر شده سفارشات جدید که در روز دوشنبه خواهد شد اجازه می دهد رستوران ها و خرده فروشان و مراکز خرید ورزشگاه تناسب اندام استودیو سالن و چشمه های معدنی و تو سرو به کار گیرند.

آن ساختمان ها نیاز به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل به مردم اطمینان دهد که می توانید اقامت شش فوت از یکدیگر و ارائه ضد عفونی کننده دست در ورودی.

تبلیغات

اما کسب و کار است که باقی خواهد ماند و دستور داد بسته شامل کافه ها و کاباره ها که نمی خدمت به مواد غذایی و موزه ها و سالن های سینما بولینگ کوچه بازی های آرکید اجرای زنده مکانهای; مکان عبادت و جمعی دیگر جمع آوری فضاهای; مدارس; جامعه; سواحل و اسکله ها و اردوهای تابستانی و اقامت سالن. همه گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر در حال ممنوع از جمله احزاب مجالس ترحیم و عروسی.

افراد 65 ساله یا مسن تر و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی دستور داد تا در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است. جدید محلی منظور نیز نیاز به پوشیدن پوشش صورت در زمانی که ساکنان نمی تواند نگه داشتن شش پا را از مردم دور از خانواده.

هیچ کس با تایید تشخیص از coronavirus در بیمارستان بستری شده است در یوبا سیتی یا شهرستان سوتر از آوریل 14, با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط California Health and Human Services Agency.

تبلیغات

“ما نمی توانیم صبر کنید برای واکسن بدون دیدن شدید اقتصادی آسیب انجام می شود به جامعه ما است. عواقب ناشی از انتظار خواهد بود اضافی نگرانی های بهداشتی در آورده با استرس و معضل واقعی برای کسانی که با منابع محدود که آیا برای خرید و صرفه جویی در زندگی, مواد غذایی و یا صرفه جویی در زندگی دارو” Luu در بیانیه ای گفت.

مقامات در ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای استان اشاره کرد که بهداشت محلی به منظور درگیری با دولت است. در بیانیه ای شهرستانهای پیشنهاد صاحبان به دنبال بازگشایی مطابق با محلی سفارش — اما هنوز مجاز به بازگشایی تحت دستور دولت — “به دنبال توصیه های خود را از خصوصی مشاوره حقوقی با در نظر گرفتن گزینه های خود را.”

یکی از کالیفرنیا حداقل جمعیت شهرستان, Modoc شهرستان بود که برای اولین بار اعلام کند که کسب و کار و مدارس و کلیساها می تواند بازگشایی تا زمانی که مردم به ماندن شش فوت دور از هر یک از دیگر, صدور یک فرمان که به اثر رفت جمعه. Modoc شهرستان یکی از چهار California counties که گزارش یک مورد عفونت کروناویروس.

تبلیغات

برخی از مقامات نمایندگی Modoc شهرستان همسایه به غرب Siskiyou County, امید به بازگشایی برخی از کسب و کار به زودی. Siskiyou County, کالیفرنیا شمالی شهرستان در بین 5 راهرو و خانه به تن. شستا است گزارش پنج مورد تأیید از coronavirus و هیچ مرگ و میر.

این Siskiyou County هیئت ناظران در روز سه شنبه خواهد شد در نظر گرفتن یک طرح از شهرستان مقامات بهداشت چگونه برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی با دستورالعمل جدید که هنوز تماس برای سالمندان 65 ساله و مسن تر و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است ممنوعیت اجتماعات بزرگ و اطمینان مردم می توانند اقامت شش فوت دور از یکدیگر است.

این طرح توسط Siskiyou County مقامات بهداشت به دنبال فرماندار تصویب به باز کاهش ریسک کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان این هفته افتتاح فروشگاه های خرده فروشی با منظقه وانت اجازه می دهد کارخانه ها برای از سرگیری عملیات و افتتاح دفاتر و هتل ها.

این طرح پیش بینی باز بالاتر ریسک کسب و کار به طور آزمایشی در اطراف ژوئن 1, مانند باز کردن رستوران ها و کافه ها با داخل ناهار خوری در نصف ظرفیت است. مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. مو و ناخن سالن ورزشگاه سالنهای ماساژ و آبگرم خدمات و تو سرو خواهد بود قادر به بازگشایی اگر آنها را به یک طرح که محدودیت تعداد کاربران و اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله به ادامه.

تبلیغات

در این طرح کلیساها و مراسم عروسی اجازه داده می شود و خانواده ها می تواند با هم نشستن اما افراد مختلف در خانواده ها نیاز به باقی می ماند حداقل 6 فوت جدا از یکدیگر است. سینما خواهد بود و مجاز به بازگشایی در نیمی از ظرفیت و اجتماعی فاصله خواهد اجرا شود وجود دارد. ورزش بدون مخاطبان زنده خواهد بود همچنین قادر به ادامه.

Siskiyou County سرپرست مایکل Kobseff گفت: در مصاحبه روز شنبه او امیدوار فرماندار خواهد شد برخی از انعطاف پذیری در کاهش اقامت در خانه سفارش در مناطقی شده اند که ضربه سخت coronavirus. Kobseff گفت: این شهرستان دیدار Newsom نیاز به حرکت به جلو به بازگشایی پایین ریسک کسب و کار به جز یکی — توانایی تست به طور گسترده ای برای این ویروس به این دلیل که شهرستان شده است قادر به گرفتن یک منبع کافی از آزمایشات است.

از جمعه وجود نداشت تایید coronavirus بیماران در بیمارستان ها در Siskiyou County, صفحه اصلی به حدود 44,000 مردم است.

تبلیغات

“امیدوارم او باید انعطاف پذیری. آن را یکی از اندازه متناسب با همه” Kobseff گفت. “شهرستانهای استان در حال تلاش برای مسئول در چگونه آنها واکنش نشان می دهند.”

او گفت: ساکنان و صاحبان کسب و کار نمی دانید که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را و گفت که در حالی که فروشگاههای جعبه بزرگ باز باقی می ماند به عنوان ضروری کسب و کار بسیاری mom-and-pop مغازه ها بسته شده اند.

“تاپیک رو به یک تعادل و ما در حال رفتن به سعی کنید و پیدا کردن امیدوارم تعادل است که نمی کشتن اقتصاد ما اما ارائه امنیت عمومی نیز هست.”

برخی از کالیفرنیا پرجمعیت ترین مناطق تاکید کرده اند که توجه به آنها تامل شل شدن stay-at-home سفارشات.

تبلیغات

شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که تا به حال اجرا سختگیرانه تر stay-at-home منظور از Newsom که تصمیم به کمی کاهش برخی محدودیت های است که فراتر رفت و در سطح ایالت دستور. روز دوشنبه در منطقه اجازه خواهد داد که تمام پروژه های ساخت و ساز به سر و همچنین به عنوان برخی از فضای کسب و کار که به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل های.

اما شهرستان, سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, Alameda, Contra Costa San Mateo و مارین — خواهد شد در غیر این صورت تا حد زیادی حفظ آن موجود پناهگاه در محل سفارش از طریق مه 31 موثر بر 6.6 میلیون نفر است.

لس آنجلس است که بیش از نیمی از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در کالیفرنیا, حتی اگر آن را می سازد تا یک چهارم از جمعیت این ایالت. هفتگی مرگ و میر در L. A. شهرستان دارای بیش از 300 در هر یک از سه هفته گذشته.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز جمعه گفت هنوز وجود داشته باشد نیاز به محلی coronavirus بهداشت عمومی سفارشات برای شهرستان از 10.1 میلیون نفر پس از نسخه فعلی منقضی مارس 15 “که به ما کمک کند مطمئن شوید که ما در حال باز کردن به آرامی و با دقت به طوری که ما برای جلوگیری از هر گونه بیماری.”

تبلیغات

“نود و پنج درصد از ما هنوز هم آلوده شده است. و تا زمانی که وجود دارد یک واکسن اکثر ساکنان در L. A. شهرستان آلوده می تواند در هر زمان در طول ماه به” فرر هشدار داد. “بدون در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده به منظور کاهش مواجهه ما به افرادی که آلوده می شوند و برای حفظ ما از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است ما به راحتی می تواند در یک سنبله در موارد جدید.”

اخیر ایالت نظرسنجی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات نشان داده است که تعدادی زیادی از رای دهندگان کالیفرنیا می خواهید برای رفتن آهسته در پایان stay-at-home سفارشات.

70% به 30% دولت رای دهندگان می گویند آنها بیشتر نگران این هستید که پناهگاه در محل سفارشات بیش از حد به زودی به پایان خواهد رسید و باعث بیماری به گسترش بیشتر از آنها هستند که از جمله سفارشات خود ادامه خواهد داد و برای بیش از حد طولانی و آسیب اقتصاد است. نزدیک به 7 در 10 رای دهندگان از ترس احتمال بیمار شدن با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

این نظرسنجی در بر داشت 16 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا در حال حاضر گزارش های که آنها بیکار بودند که این بررسی گرفته شده است, آوریل 16-20 که نزدیک به 4 در 10 انتظار آنها ممکن است از دست دادن شغل خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

بار کارکنان نویسندگان آنیتا Chabria جان مایرز فیل Willon و دیوید Lauter کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de