این است که شکل دادن به یک محوری هفته در تلاش برای بازگشایی کالیفرنیا به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: می تواند وجود داشته باشد برخی از کاهش stay-در-خانه قوانین حتی به عنوان جوامع مختلف فردی و کسب و کار شد و با گرفتن امور به دست خود.

Newsom پیشنهاد برای حفظ اورنج کانتی سواحل بسته آخر این هفته به نظر می رسد به کار کرده اند. در حالی که در سواحل خود جلب کرد برخی از معترضان و رسانه بسیار مورد توجه آنها نیست تاخت و تاز کردن توسط بازدید کنندگان و مسئولان گفت: کسانی که سرمایه گذاری معمولا در تمرین های اجتماعی فاصله.

نظرسنجی ها نشان داده اند برای حمایت از فرماندار اقامت در خانه, قوانین حتی به عنوان آنها را ویران اقتصاد است.

تبلیغات

فرماندار مقامات کالیفرنیا به ماندن در این دوره گفت: دولت در حال حرکت در مسیر درست است اما نیاز به زمان بیشتری در مبارزه با گسترش coronavirus.

“من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش” Newsom روز جمعه گفت. “من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر.”

فرماندار توصیف کرده است مرحله بعدی از اقامت خود را در خانه سفارش به عنوان اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار به بازگشایی در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و کسب و کارهای کوچک.

“تنها چیزی که قراره ما را به عقب نگه دارد از گسترش این ویروس” Newsom گفت. “و این تنها چیزی است که مطمئن شوید که برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم تجمع با هم. تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی ما می تواند جلوگیری از آن است.”

تبلیغات

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت corornavirus نیروی کار نیز خواست احتیاط در بازگشایی.

“دستورالعمل های فدرال هستند خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر” Birx گفت: در فاکس نیوز. “به عنوان متحده بازگشایی ما واقعا می خواهید آنها را به دنبال راهگاهی معیار.”

Birx گفت: مردم هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله.

کالیفرنیا است هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود ثابت دو هفته کاهش موارد است. هفتگی تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسد به پهن کردن برای چند هفته در اوایل ماه آوریل بین 8000 تا به 8,500 موارد در هر هفته. اما بین مارس 19 مارس 25 دولت ثبت 11,777 موارد جدید و در آخرین هفت روز پایان روز شنبه, 11,041 موارد جدید ثبت شد.

تبلیغات

کالیفرنیا آغاز کرده است برای دیدن یک هفته بیش از هفته کاهش در مرگ و میر. که آیا این روند ادامه خواهد داد اما نامشخص است. بین آوریل 19 مارس 25 547 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا و در هفته گذشته 497 مرگ و میر گزارش شده 9 درصد کاهش می دهد.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا مجموعه اجازه می دهد تا بسیاری از کسب و کار به بازگشایی دوشنبه در سرپیچی از Newsom این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

دو کشور در نزدیکی پایتخت دولت خواهد پیوستن به جمعیت شهرستان در کالیفرنیا گوشه شمال شرقی در بازگشایی. Modoc شهرستانبا کمتر از 9,000 ساکنان اجازه همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی جمعه تا زمانی که مردم در داخل می تواند اقامت شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

این حرکت توسط یوبا و شهرستان سوتر — با یک ترکیب جمعیت 171,000 مردم و فقط 50 coronavirus موارد و سه مرگ و میر — می آید به عنوان دیگر California counties در ساحل مرکزی و San Joaquin Valley خواستار بازگشایی بیشتر کسب و کار.

در ویکتورویل, 24-hour fitness studio ورزشگاه بازگشایی جمعه با 8-با-10-فوت پرینت از قانون اساسی نوشته شده توسط درب جلو. کارکنان تغییر رنگ از استودیو نشانه به قرمز و سفید و آبی و آویزان آگهی ها که خواندن #GymsAreEssential و #ReopenAmerica با توجه به مالک یعقوب D. Lewis.

لوئیس گفت که او تصمیم به بازگشایی پس از شنیدن از اعضای که در تلاش بودند با مسائل اعم از شعله ور شدن یو پی اس از شرایط بهداشتی مزمن به کاهش سلامت روانی پس از آنها تا به حال شده است قادر به سرپرستی خود ،

او همچنین احساس می کند که برخی از رسانه ها و مقامات دولتی باید اغراق آمیز دامنه COVID-19 شیوع برای توجیه آنچه که وی به عنوان یک پر از شکوفه پاسخ که نقض بر مردم آزادی شخصی.

تبلیغات

سن کلمنت رستوران عشایر غذاخوری بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در ظهر جمعه است. صاحب جف گورلی نمی تواند از نظر یکشنبه.

رستوران بوده است صریح در مورد بازگشایی آن در Facebook account.

روز جمعه آن نوشته شده یک الگوی رفتاری از یک پرچم یادآوری “don’t tread on me” آرم به جز مار پیچیده شده بود در اطراف یک بطری تکیلا. “به به آزادی خود را برای یک گشت و گذار را باز کنید, کسب و کار, سرد آبجو خود را با دوستان” را بخوانید.

تبلیغات

در سن کلمنت کلانتر نمایندگان در روز جمعه در بازدید از عشایر غذاخوری با مقامات از مراقبت درمانی اورنج کانتی گفت: کری براون امام جمعه شهرستان کلانتر بخش.

“ما بهداشت محیط بخش قادر به رسیدن به مالک که قابل درک است که او عامل در نقض فرماندار سفارش” جسیکا خوب مدیریت اطلاعات عمومی برای مراقبت های بهداشتی آژانس نوشت: روز یکشنبه در یک ایمیل. “نوشته شده و هشدار صادر خواهد شد که می تواند منجر به تعلیق مجوز.”

Newsom اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در مارس 19, برای اولین بار بود صادر شده باشد هر فرماندار در کشور و کارشناسان اعتباری که با کمک کالیفرنیا دیدن کسری از مرگ و میر ناشی از مکان هایی مانند ایالت نیویورک است که ثبت بیش از 24,000 مرگ و میر. که در مقایسه با بیش از 2100 مرگ و میر در ایالت طلایی با 55% از آن اتفاق می افتد در لس آنجلس.

یک نظرسنجی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات در هفته گذشته نشان داد که رای دهندگان کالیفرنیا را گسترده تصویب به Newsom میان coronavirus بحران با وجود گسترده اقتصادی احساس درد است.

تبلیغات

رای دهندگان می خواهند به مقامات وقت خود را در پایان دادن به محدودیت در کسب و کار و اجتماعات. 70% به 30% دولت رای دهندگان می گویند آنها بیشتر نگران این هستید که پناهگاه در محل سفارشات بیش از حد به زودی به پایان خواهد رسید و باعث بیماری به گسترش بیشتر از آنها هستند که از جمله سفارشات خود ادامه خواهد داد و برای بیش از حد طولانی و آسیب اقتصاد است.

دو هفته پیش 75 درصد از مردم نظر سنجی می خواستم سفارش به ادامه تا زمانی که مورد نیاز آن با توجه به کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/نظرسنجی ایپسوس. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر. در میان کم درآمد ساکنان حمایت شد و حتی قوی تر: 78% پشتیبانی اقامت در خانه سفارش و تنها 3 درصد مخالف آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de