کالیفرنیا ساخته شده اند بی حد و حصر فداکاری در چهره coronavirus بحران است. آنها کار متوقف شد. آنها را نگه داشته و فرزندان خود را از مدرسه به خانه. آنها را فرسوده ماسک برای فروشگاه مواد غذایی, لغو جشن تولد به نام خاموش مجالس ترحیم.

اند و آنها با میل و رغبت برای بیشتر قسمت ها با موفقیت نگه داشتن تعداد موارد COVID-19 و مرگ و میر بسیار پایین تر از در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی.

اما زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور موقت “سخت نزدیک” از تمام دولت های ایالتی و محلی سواحل در اورنج کانتی با وجود تظاهرات از مقامات منتخب خوانندگان و cooped تا افرادی که فقط می خواهم به شیب پا خود را در شن و ماسه پس از شش هفته ماندن در خانه و سفارشات او را لمس یک عصب در یک وضعیت که در آن یک روز در ساحل شبیه به یک نخستزادگی.

به عنوان افزایش تنش بیش از چگونه و چه زمانی برای بازگشایی دولت این سواحل تبدیل شده اند flashpoint در راه برخی از بسیاری از بخش های دیگر زندگی مانند خرید کار و تشویق داجرز و لیکرز ندارد. Newsom پایین ترک خورده در اورنج کانتی خط ساحلی در یک لحظه بحرانی که برخی از جوامع را آغاز کرده اند هل دادن به شل محدودیت های محلی.

جمعیت هجوم آورده به اورنج کانتی سواحل آخر هفته گذشته به عنوان یک heatwave فرستاده افزایش درجه حرارت بالاتر از 90 درجه است. چند تن ماسک. عکس ها هزار نفر از مردم lounging در خط ساحلی ویروسی رفت.

تبلیغات

این تصاویر موجب Newsom به سرزنش اورنج کانتی beachgoers گفت: عدم فیزیکی فاصله می تواند طولانی گسترش این رمان coronavirus در کالیفرنیا قرار داده و سلامت دیگران را در معرض خطر.

“کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن” او گفت:. “و هنگامی که سلامت ما مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند آنچه که ما تا به حال پس از آن من باید به این تنظیم. من امیدوارم که آن را تنها یک بسیار کوتاه مدت تنظیم شود.”

Newsom گفت: Orange County سواحل خواهد شد به زودی اگر این وضعیت را بهبود می بخشد. اما که نمی برآوردن شهرستان رهبران و مقامات در برخی دیگر از جوامع ساحلی که استدلال می کنند آنها باید تصمیم گیری در ساحل محدودیت ها بر اساس شرایط محلی. اورنج کانتی مقامات استدلال می کنند که آنها تا به حال ساخته شده است پیشرفت در تراز وسط قرار دارد coronavirus منحنی به خصوص در مقایسه با همسایه L. A. شهرستان و سفر به ساحل ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

تبلیغات

“پزشکی حرفه ای به ما اهمیت هوای تازه و نور خورشید در مبارزه با بیماری های عفونی از جمله سلامت روان مزایای گفت:” اورنج کانتی سرپرست همین واگنر.

تا به حال, ظریف تصمیم گیری که آیا برای حفظ سواحل باز شده سمت چپ به شهرستانها و استان ها است که باید تعادل عمومی خطرات بهداشتی با ارائه دسترسی عادلانه به خارج از منزل.

لس آنجلس — کانون coronavirus بحران در کالیفرنیا با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر — بسته تمام 72 مایل از خط ساحلی آن. یکی از ترس در مورد نگه داشتن اورنج کانتی سواحل باز است که ساکنان از ضربه سخت تر شهرستانهای خواهد گله وجود دارد به طور بالقوه گسترش ویروس.

تبلیغات

جوامع در منطقه خلیج ترک خورده اند پایین در کسانی که قوانین را نقض. San Mateo County مقامات دستور داد 275 مردم لیندا Mar ساحل و تهدید به دستگیری و استناد اگر مردم همچنان به نقض نظم است. مقامات محلی تصمیم گرفت در این هفته به دوستداران نقطه در امتداد ساحل خلیج مانتری با توجه به ازدحام بیش از حد.

رئیس ساحلی کمیسیون دروازه بان کالیفرنیا ساحل دسترسی به قانون گفت: او حمایت Newsom تصمیم در مورد اورنج کانتی سواحل است.

در بیانیه روز شنبه, Steve پدیللا گفت که در حالی که او به رسمیت شناخته شده beachgoers خواهد بود نا امید تهدید coronavirus پخش باقی می ماند بسیار واقعی است. در ماه مارس پدیللا یکی از اولین مقامات دولتی اعلام کند که او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

تبلیغات

“من تا به حال COVID-19, در بیمارستان بستری شد به مدت سه هفته و در ICU در ونتیلاتور برای یازده روز مبارزه برای زندگی من است پس آن را از من — ما نیاز به گوش دادن به فرماندار و در خانه بمانند تا زمانی که آن را امن” زیدیه گفت. “ساحل ما یک منبع با ارزش برای همه ما اما امروز ما باید به یاد داشته باشید آنچه که با ارزش ترین زندگی خود و سلامت جوامع ما است.”

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست کالیفرنیا’ ارتباط با vaunted خط ساحلی است. برای بسیاری از افراد که در نزدیکی آب درمانی به ویژه در زمان استرس بزرگ.

جنیفر وحشی, کالیفرنیا, سیاست مدیر بنیاد Surfrider اذعان به نیاز فوری برای حفاظت از جامعه و همچنین چالش هایی که دولت و مقامات محلی در مرور درگیری بین کسانی که رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل ها و کسانی که نمی.

“این واقعا نشان می دهد اهمیت مسئولیت به عنوان افراد” او گفت:. “اگر ساحل شلوغ است نمی رویم. اگر شما به ساحل بروید نگه دارید در حال حرکت پوشیدن ماسک, آیا همه چیز را به مطمئن شوید که ساحل را می توان باز می شود و منابع است که همه ما آن را می خواهم می شود.”

تبلیغات

اضافه کردن به بحث بر سر باز کردن سواحل اظهارات رئیس جمهور تهمت است که آب و هوای گرمتر می تواند کمک کند به گسترش COVID-19. کارشناسان اما می گویند شواهد کمی وجود دارد که sunnier روز را به سواحل امن تر است.

دکتر Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز گفته است که “در حالی که درست است که تابش اشعه ماوراء بنفش موجود در نور خورشید است که مخل به [ویروس] زنده ماندن در سطوح بسیاری از فعالیت های ساحل می دهد این ویروس یک فرصت برای عبور از سطوح — اما از فرد به فرد.”

Andrea آرمانی استاد مهندسی شیمی و علم مواد در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: مردم نیز کمتر احتمال دارد به شستن دست های خود را در ساحل و یا به پوشیدن ماسک.

تبلیغات

فرماندار اطلاعیه در مورد اورنج کانتی سواحل آمد و پس از گزارش است که او را به رفتن و حتی بیشتر الزامی بسته شدن تمام دولت های ایالتی و محلی سواحل — طرح او به نظر می رسد به ترک.

عصر روز چهارشنبه در کالیفرنیا روسای پلیس Assn. یادداشت فرستاده شده به محلی روسای پلیس گفت: Newsom در نظر گرفته شده برای ایجاد یک اطلاعیه روز پنج شنبه در مورد تعطیلی تمام دولت های محلی و سواحل است. منبع اجرای قانون به تایید بار است که مقامات در جریان این طرح که به آنها گفته شد ممکن است همچنین شامل بسته شدن برخی از پارک ها.

در روز پنج شنبه Newsom گفت: این یادداشت به روسای پلیس “هرگز به من” و او را تکذیب کرد rescinding طرح برای سفارش به نزدیک سواحل ایالت.

تبلیغات

“ما شده است سازگار” Newsom گفت. “من نمی توانم مربع آنچه که دیگران گفته اند ممکن است اما این چیزی است که ما گفته ایم.”

در صورت فشار از خوانندگان نا امید و beachgoers, Newsom رقصید با ظرافت در اطراف این موضوع و نه آشکار آدرس بسیار پیش بینی تعطیلی تا بیش از 20 دقیقه به روزانه خود را COVID-19 جلسه.

وجود دارد “نمونه برجسته” از دقت مدیریت سواحل در L. A., San Diego, مندوسینو و سونوما شهرستان و همچنین منطقه خلیج را آغاز کرد. اما در اورنج کانتی, او گفت:, تصاویر از سواحل شلوغ بود “نگران کننده” و “مطرح شده زنگ زنگ.”

تبلیغات

اورنج کانتی رهبران در حال هل دادن به عقب.

سن کلمنت شهردار Pro Tem لورا فرگوسن گفت: او به خارج از شهر مدیر و دادستان شهرستان جمعه شب پس از او شنیده در مورد پیشنهاد سفارش نشان می دهد آنها بررسی آنچه اختیارات قانونی فرماندار به حال نزدیک به سواحل شهرستان.

“من امیدوار هستم که فرماندار می تواند به استناد برخی از دلیل معتبر تحت قانون مورد به انجام این کار به شهرستانها چون به نظر من این به نظر می رسد دولت نفس بیش از حد. سواحل محلی تحت کنترل شهرها و نه دولت.”

پس از تقریبا دو هفته از بسته شدن اعمال در سن کلمنت سواحل این شهرستان بازگشایی آن امتداد شنی در آخر هفته گذشته با این نکته که بازدید کنندگان تنها مجاز به اجرای راه رفتن و شنا کردن و گشت و گذار و یا شریک شدن در فعالیت های دیگر در حالی که در امتداد ساحل. حمام آفتاب و یا نشسته بر روی شن و ماسه مجاز نمی باشد.

تبلیغات

در نیوپورت بیچ, رئیس پلیس جان لوئیس و رئیس آتش نشانی جف Boyles گفت: در یک بیانیه مشترک که در حالی که وجود دارد برخی از مردم شلوغ هم بیش از حد نزدیک در اکثر تمرین های اجتماعی فاصله و یا با خانواده خود را.

این بخش نیز به اشتراک گذاشته هوایی عکس گرفته شده شنبه بعد از ظهر که نشان داد جمعیت پراکنده در سواحل شهر.

در هانتینگتون بیچ, شورای شهر بود که برگزاری یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد گام های بعدی از جمله امکان دادخواهی. اواخر دوشنبه این شورا رای به دنبال یک دستور در مقابل Newsom باشد.

“ما هر دو نگران و نا امید با اقدامات انجام شده امروز توسط رژیم صهیونیستی. Newsom و ایالت کالیفرنیا” شهردار Lyn Semeta در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

شهر او گفت: تا به حال کار کرده برای تضعیف ازدحام بیش از حد در سواحل و آنها را امن نگه دارید بنابراین ساکنان “تجربه می تواند سلامت جسمی و روانی از مزایای دسترسی به اقیانوس آرام است.”

“تجربه ما در اینجا به صورت محلی” او گفت:, “این بوده است که اکثر مردم مسئول است و مطابق با اجتماعی فاصله و با توجه به این که اورنج کانتی میان بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در کالیفرنیا دولت اقدام امروز به نظر می رسد اولویت بندی سیاست بیش از داده ها است.”

بار کارکنان نویسندگان آمنه خان لوقا پول جان و ریچارد مایرز وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de