و مردم آمریکا به خیابان های آمریکا, ذره ذره, محل, توسط محل. و در فاصله آنها به اشتراک گذاشته شده آنها در بر داشت یک جهان است که به نظر می رسد بسیار مشابه بود اما در بسیاری از راه های مختلف و تغییر روز.

و مردم در نوبت نامشخص ترس قهر تعیین می شود. به عنوان آنها نگاه به موسسات خود را به مجموعه ای از تن آنها تعجب: چه این دنیای جدید بود ؟

این متغیر نامزدی مجدد از آمریکایی ها با زندگی عمومی طی هفته گذشته با بیش آمده است که گریه می کند به “بازگشایی این کشور” رشد به معنی بازگشت به قلمرو که در آن موسسات از همه نوع فرم و شکل زندگی آمریکایی.

در عین حال شما می توانید بازگشایی یک جامعه — به خصوص جمهوری ساخته شده بر باز بودن و تعامل — بدون فیزیکی آن موسسات در ظرفیت کامل و بدون فضاهای عمومی در دسترس برای جماعت?

“انسان فقط وحشت زده از انسان های دیگر در حال حاضر. آنها فقط احساس اعتماد به نفس در مورد هر یک از دیگر می گوید:” دانیل gem noble نیویورک معمار که مشغول به کار در فضاهای عمومی برای سه دهه است. “اما مردم نیاز به یک ساختار. آنها باید گفت: چیزی وجود دارد بیشتر است.”

را وارد کنید “نهاد” یک کلمه با شخصیت های متعدد — برخی واقعا عمومی برخی نیمه عمومی برخی صرفا تجاری است. همه شکل در این میانه-virus نامزدی مجدد. همه بخشی از این وب سایت از اعتماد عمومی و همه باید تن به مجموعه.

“نهاد” به معنی ساختمان های دولتی — دفاتر پست و courthouses و DMVs. به این معنی شهر و میادین و پارک های عمومی و کلیساها و خانه های پرستاری و دانشگاه و البته بیمارستان.

همچنین می تواند معنی آسمان خراش لابی مراکز خرید هتل بزرگ جعبه فروشگاه ها و سوپر مارکت ها — لمس نقاط از یک جامعه مصرفی که باز عمومی عملیات به معنی یک جامعه است که کانت نسبت به حالت عادی.

اریک مارتین Bucknell دانشگاه, دانشیار مدیریت که مطالعات فاجعه پاسخ به نقل تاسیس جایی مثل کاتز های شلوغ نیویورک دلی معروف ساخته شده در ” When Harry Met Sally.” چگونه کسب و کار و مانند آن عمل می کنند او می گوید: صحبت خواهد کرد حجم.

“آن تغییر نمی کند به سرعت. آن بوده است در اطراف برای همیشه لطفا برای. که آنچه در آن به معنی یک نهاد است. و بنابراین ما اجازه می دهد این مکان یک مشروعیت است که ما ممکن است با جاهای دیگر” مارتین می گوید.

“ما فکر می کنیم کسانی که قانونی سازمان. بنابراین اگر آنها در حال انجام آن اگر آنها در حال تغییر ما می گویند ” اوه, این واقعی است,” او می گوید.

چیز دیگری جزء این اماکن است. در هر زن در آینده نیمکت مرد جلوتر در خط پرداخت, خانواده پایین پیو به طور ناگهانی پتانسیل vectors — یا قربانیان بالقوه. بنابراین ما در حال بررسی قلمرو عمومی در راه ما ارزیابی یک نوار سالاد هنگامی که ما راه رفتن به یک رستوران.

که می تواند مانع یک جامعه آزاد توابع در راه هنوز fathomed.

“دموکراسی به تعجب آور میزان در دسترس بودن فیزیکی, فضای عمومی و حتی در ما گفته دنیای دیجیتال” John R. پارکینسون می نویسد: در ” دموکراسی و فضای عمومی: فیزیکی سایت های دموکراتیک عملکرد.”

دنیای دیجیتال نگه داشته است بسیاری از موسسات در ایالات متحده از اواسط ماه مارس. آن را اجازه داده است یک تقریب از دفتر زندگی ادامه می دهند. آن را همراه با قوی زنجیره تامین ما به ارمغان آورده درهای برخی از محصولات ما معمولا در رفتن و رسیدن.

اما همان کسانی که توابع زوج با ناخرسندی می تواند در برابر بازگشت به فضاهای عمومی.

“فن آوری شکل دهی مجدد است آنچه در آن به معنی در یک محل عمومی” می گوید: John R. Stilgoe یک مورخ و چشم انداز متخصص در دانشگاه هاروارد است که صرف کار خود را بررسی و chronicling مناظر که در آن آمریکایی ها حرکت می کند.

“چگونه می توانم شما تعریف در “قلمرو” هنگامی که یک درصد از مردم آمریکا صرف اکثریت از روز خود را در آن انجام?” Stilgoe می گوید.

در حال حاضر وجود دارد نکات از آنچه موسسات و فضای آنها را اشغال می تواند مانند نگاه. حتی اگر برخی از آمدن به تصویب آنها می تواند تغییر دهد و آمریکا در رابطه با قلمرو عمومی.

ارتعاشی پیجر مانند کسانی که مورد استفاده در زنجیره مانند خرچنگ قرمز. در حال حاضر برخی از بیمارستان ها در حال توزیع آنها; به جای ورود به لابی منتظر در ماشین تا زمانی که شما وزوز.

— فلش بر روی زمین و فیزیکی دیگر نشانگر برای تشویق و اجرا دور است. تصور کنید که پیاده رو با به ثمر رساندن هر 6 فوت (2 متر) بنابراین کسانی که پیاده روی می تواند مطمئن شوید که آنها انسان معادل چند ماشین طول ، یا مجسمه های مستقر برای جدا کردن مردم است.

— طرح های جدید برای غذا خوردن ، مک دونالد است که در حال حاضر نمونه سازی اجتماعی فاصله گرفته نسخه از آن رستوران است که می تواند یک الگو برای مواد غذایی سریع فضاهای سراسر جهان است.

— شبکه شطرنجی روی چمن در پارک با مردم مجاز به اشغال یک مربع تنها اگر کسانی که اطراف آن را خالی هستند. و یا زمان های از اماکن عمومی: اگر شما را نشان نمی دهد تا خود را در 12:15 بعد از ظهر شکاف در زمین بازی شما از شانس هستید.

— کلیساهای برگزاری خدمات در شیفت. Ballparks و سینما عمدا نگه داشتن صندلی خالی نصف حضور و غیاب.

کمی dystopian? شاید. اما وجود دارد گرمتر جایگزین بیش از حد.

نان Ellin رئیس دانشکده معماری و برنامه ریزی در دانشگاه کلرادو دنور در حال کار با دانش آموزان و شهر به برخی از رستوران های سنگین بلوک به ترافیک تا خیابان را می توان به عنوان کافه ها و “جداول می تواند دورتر از هم جدا از یکدیگر است.”

“ما نمی خواهیم به از دست دادن ما زمین است. اما ما می خواهید به امن عمومی زمین می گوید:” Ellin سردبیر “معماری ترس” و نویسنده ” خوب و شهرسازی: شش گام برای ایجاد مرفه مکان است.” او می افزاید: “ما نیاز به کمی قلاب برای دریافت وجود دارد بنابراین مردم می توانند شروع می شود با یک دیگر دوباره در راه است که احساس امن است.”

معماری همیشه دیکته رفتار است. در چین که در آن کنترل مردم است اولویت دولت پکن را راه اندود شده با نرده های فلزی بالا فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در پیاده رو. آلاینده سگمنتال طرح از پاکستان در شهر طراحی شده بود در بخشی به تضعیف تجمع جرم.

اما کسانی که فضاهای عمومی در پاسخ به تهدیدات قابل مشاهده. تجهیز نشدن فضاهای نامرئی ویروس — چلیپا از آنچه که موسسات آمریکایی امروز چهره — متفاوت است.

خواهد شد ما با پوشیدن ماسک در بانک ها که در آن یک مرد نقاب دار به معنای چیزی متفاوت است ؟ خواهد راهنمایی و رانندگی به لب از یک هزار خط طولانی جوک ناگهان فاقد خطوط ؟ ما عقب نشینی به ما ماشین دور زدن فضای عمومی به طور کامل در چه gem noble تماس “مردم در حال حرکت از حباب به حباب مانند Jetsons “?

در سال 1943 پس از یک بمب گذاری در پارلمان بریتانیا وینستون چرچیل حمایت از بازسازی مجلس عوام مجلسی دقیقا به عنوان آن را به حال شده است. او با استناد اهمیت فیزیکی موسسه در حفظ آرمان ملی. “ما به شکل ساختمان های ما,” او گفت:, “و پس از آن ساختمان های ما شکل ما است.”

به عنوان انزوا اببس یک سوال مشابه در برابر آمریکایی ها repopulating اماکن عمومی آنها به اشتراک بگذارید. چگونه می شود این مکان ها تغییر شکل جامعه — و چگونه خواهد trepidations مورد پس از انزوای جهانی شکل آنها را به نوبه خود? ما تنها می توانید تا کنون.

“شما نمی تواند نگه داشتن هوا به خودتان. هوا به اشتراک گذاشته شده است می گوید:” Marci J. سوئدی رئیس دانشکده آموزش و پرورش و علوم سلامت در شمال مرکزی کالج در ایلینوی.

“‘هیچ مردی یک جزیره’ has no more حقیقت از زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد هوایی که ما در حال تنفس,” او می گوید. “و آن را سخت به اطراف افراد دیگر هنگامی که شما لازم نیست که حس اعتماد است.”

___

تد آنتونی مدیر نوآوری های دیجیتال برای آسوشیتد پرس شده است نوشتن در مورد فرهنگ آمریکایی پس از سال 1990 است. او را دنبال کنید در توییتر http://twitter.com/anthonyted.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de