نیویورک (AP) — داستان هند را سرکوب کشمیر در ماه اوت گذشته دشوار بود برای نشان دادن به جهان است. بی سابقه مستند شامل یک جارو حکومت و خاموش شدن ناگهانی از خدمات تلفن و اینترنت.

اما در ارتباط عکاسان مطبوعات Dar یاسین مختار خان و Channi آناند در بر داشت راه برای اجازه دهید خودی ببینید چه اتفاقی می افتد. در حال حاضر کار خود را مفتخر شده است و با 2020 جایزه پولیتزر در قابلیت عکاسی.

Snaking در اطراف موانع گاهی اوقات گرفتن در پوشش غریبه ها ” خانه و مخفی و دوربین های گیاهی کیسه های سه عکاسان تصاویر گرفته شده از نیروهای پلیس و شبه نظامی عمل و زندگی روزانه — و سپس عازم فرودگاه برای ترغیب مسافران به حمل فایل های عکس با آنها و آنها را به AP در دهلی نو.

“این همیشه موش و گربه,” یاسین به یاد می آورد دوشنبه در یک ایمیل. “این چیزهایی که ما را مصمم تر از همیشه به هرگز سکوت می شود.”

یاسین خان و بر در Srinigar کشمیر بزرگترین شهرستان, در حالی که آناند بر در همسایه جامو منطقه.

آناند گفت: این جایزه در سمت چپ او را لال.

“من شوکه شده بود و می تواند آن را باور نمی,” او گفت: تماس با برنده جایزه عکس ها در ادامه کار او انجام شده است به مدت 20 سال با AP.

“این افتخار همچنان AP بزرگ سنت برنده جایزه عکاسی” گفت: AP رئیس جمهور و مدیر عامل گری Pruitt. “با تشکر از تیم داخل کشمیر جهان قادر به شاهد چشمگیر تشدید مبارزه طولانی بر منطقه استقلال. کار خود را مهم و فوق العاده است.”

در یک سال و زمانی که اعتراضات به وجود آمد در سراسر جهان AP عکاسان Dieu-Nalio چری و ربکا بلک ول شد پولیتزر فینالیست برای شکستن اخبار عکاسی جایزه برای پوشش خود را از درگیری های خشونت بار بین پلیس و تظاهرات ضد دولتی در هائیتی.

گلوله قطعات ضربه چری در فک در حالی که او مستند ناآرامی. او نگه داشته در نظر گرفتن تصاویر از جمله تصاویر قطعاتی که به او رسید.

“همه پنج نفر از این عکاسان قابل توجه ساخته شده تصاویر خیره کننده با وجود خطرناک و چالش برانگیز شرایط گاهی اوقات در معرض خطر شخصی” گفت: AP مدیر عکاسی David Ake. “تعهد خود را به گرفتن هر روز صبح و رفتن به داستان است که به عهد خود سرسختی است. نتیجه کار خود را قانع کننده است عکاسی خبری است که برداشت جهان مورد توجه است.”

AP سردبیر اجرایی سالی Buzbee به نام کشمیر جایزه “عهد به مهارت و شجاعت و ابتکار و خلاقیت و کار تیمی Dar, مختار, Channi و همکاران خود” و ستایش شناخت چری و بلکول “شجاع و دستگیری کار” در هائیتی در حالی که بسیاری از روزنامه نگاری رسانه ها متمرکز شده بود در جاهای دیگر.

“در زمانی که AP را روزنامه نگاری است که از ارزش بیشتری نسبت به جهان, این روزنامه نگاران شجاعت و قانع کننده داستان سرایی نشان می دهد بهترین مطلق از آنچه ما انجام می دهیم” Buzbee گفت.

افتخار برای عکاسان است AP را 54 جایزه پولیتزر.

جنگ هایش برای چند دهه در کشمیر یک اکثریت مسلمان منطقه هیمالیا است که تقسیم بین هند و پاکستان و ادعا کرد که توسط هر دو.

تنش به یک نقطه عطف جدید در ماه اوت زمانی که نارندرا نخست وزیر هند هندو ملی به رهبری دولت محروم هندی-کنترل بخشهایی از کشمیر از نیمه استقلال.

هند ریخت نیروهای بیشتر به در حال حاضر به شدت نظامی منطقه تحمیل حکومت نظامی و خشن محدودیت در حقوق مدنی, رنگ و لعاب منطقه با تیغ سیم موانع و قطع اینترنت تلفن همراه, تلفن ثابت و خدمات تلویزیون کابلی.

هند گفت: این حرکت مورد نیاز برای ممانعت از تظاهرات و حملات شورشیان به دنبال استقلال و یا پاکستان برای کنترل منطقه است. هزاران نفر از مردم دستگیر شدند.

با ارتباطات تعطیل AP روزنامه نگاران تا به حال برای پیدا کردن در مورد تظاهرات و اخبار دیگر با پیدا کردن آنها را در فرد. خان و یاسین نوبت در زمان غربت خیابان ها در داخل و اطراف پایتخت های منطقه ای از سرینگر یاسین گفت: بی اعتمادی رو از هر دو معترضان و نیروهای نظامی است. روزنامه نگاران قادر به روز برای رفتن به صفحه اصلی و یا حتی اجازه دهید خانواده خود دانستن آنها خوب است.

“این بسیار سخت بود” خان گفت: “ما موفق به فایل عکس است.”

بعد از لکه بینی توشه-toting رفتن مردم به سمت فرودگاه گفت: عکاسان تصمیم گرفت به درخواست مسافران به عنوان پیک. یاسین همچنین به یاد می آورد که چگونه یکی از بستگان خود که او نیز یک عکاس خبری به او گفته بود در مورد ارائه فیلم به دهلی نو در فرد به عنوان درگیری در کشمیر خروشان در 1990s.

بنابراین AP عکاسان رفت به فرودگاه سرینگر و دنبال کردن غریبه ها مایل به حمل کارت های حافظه و فلش درایو به دهلی نو و تماس AP پس از فرود در پایتخت هند است.

برخی از آگهی های کاهش ترس مشکل با مقامات یاسین گفت. اما دیگران گفتند: “بله” و به دنبال از طریق. بسیاری از کارت های حافظه و درایوهای وارد شده است.

هر سه عکاسان متولد شد و در نیمه خودمختار هندی منطقه جامو و کشمیر و یاسین می گوید برنده جایزه کار هر دو شخصی و حرفه ای به معنی به او.

“این داستان مردم من تیراندازی, تنها, اما این داستان من,” او گفت:. “این یک افتخار بزرگ بود و در لیست برندگان پولیتزر و به اشتراک گذاری داستان من با جهان است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de