جنوب کالیفرنیا دوم موج گرما در بسیاری از هفته آماده است به سوزان درجه حرارت است که می تواند شکستن رکورد در لس آنجلس توسط midweek.

گرم کردن آغاز خواهد شد بعد از ظهر دوشنبه با درجه حرارت پایین به اواسط 70s در امتداد ساحل و اوج در اواسط 80s به پایین-90s در دره. درجه حرارت در حال انتظار به قله پنج شنبه, هنگامی که آن را می تواند نزدیک به 100 درجه در مرکز شهر لس آنجلس با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“ما یک خط الراس از فشار بالا که از یک گنبد از هوای گرم است که فشار بیش از این منطقه همراه با کمی دریایی فشار از غرب که به سرکوب ما خنک نسیم دریا” به گفته دیوید شیرین یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

نتیجه این است که تحریک کننده است که پخت شهرهای داخلی در سراسر L. A. و نارنجی شهرستان با درجه حرارت 20 تا 25 درجه بالای نرمال تا جمعه شیرین گفت.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

درجه حرارت در روز چهارشنبه انتظار می رود در اواسط 70s در سواحل پایین تر 90s در داخلی جوامع و تا 100 درجه در دره. پنج شنبه خواهد بود و حتی داغتر با جیوه افزایش به اواسط 80s در امتداد ساحل شیرین گفت.

موج گرما می تواند سرنگونی پرونده در بخش لس آنجلس در روز پنج شنبه. رکورد دمای بالا به صورت روز در مرکز شهر L. A. —مجموعه در سال 1941 است — 97 درجه است. پیش بینی می گویند ممکن است درجه حرارت می تواند پیشی بگیرد که.

شاید دمای آمده میان شیوع کروناویروس و بهداشت عمومی سفارشات که بسته اند بسیاری از, هوای آزاد, مناطق تفریحی از جمله پارک ها و استخرها و سواحل که در آن مردم به طور معمول گله به سرد کردن در آب و هوای گرم.

تبلیغات

مقامات در لس آنجلس به یاد مردم جلوتر از موج گرما که سواحل باقی مانده بسته را از طریق مه 15 تحت این شهرستان را امن تر در خانه سفارش دهید. مردم باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است جسارت تنها برای فعالیت های ضروری مقامات گفته اند.

آخرین جنوب کالیفرنیا موج گرما باعث جمعیت در برخی از اورنج کانتی سواحل که موجب Gov. گاوین Newsom به اقدام هفته گذشته خواستار “سخت نزدیک” از تمام دولت های ایالتی و محلی سواحل برای آینده قابل پیش بینی.

“کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن” Newsom گفت: در هفته گذشته. “من باید به این تنظیم. من امیدوارم که آن را بسیار کوتاه مدت تنظیم شود.”

تبلیغات

این حرکت باعث یک نبرد قانونی و تظاهرات در چندین شهرهای ساحلی از جمله هانتینگتون بیچ که در آن حدود 2,500 معترضان با استفاده از بلندگوهای ها و نشانه هایی که به تقاضای دولت بازگشایی اقتصاد خود را و اجازه می دهد زندگی در عمومی به حالت عادی بازگشت.

ونتورا و سن دیگو شهرستان شده اند به تدریج خود را باز سواحل و نمی جذب همان جمعیت یا تمسخر از ساکرامنتو به عنوان اورنج کانتی در روزهای اخیر.

در آینده موج گرما پیش بینی می گویند مردم باید نوشیدن مقدار زیادی از مایعات ماندن در یک فضای مطبوع ماندن از آفتاب و بررسی بستگان و همسایگان هنگامی که آن را امن است. زمانی که ممکن است شدید فعالیت باید انجام شود در اوایل صبح یا شب که درجه حرارت در پایین خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de