بانی Brae بستنی بازگشایی به عنوان یک هیچ-مخروط منطقه — در حال حاضر

دوستداران بستنی در سراسر دنور می دانیم که بانی Brae بستنی شده است خیلی بیشتر از یک محله کسب و کار پس از آن در سال 1986 افتتاح شد. مغازه بستنی است که به عنوان یک مقصد به عنوان بهترین اتاق ناهارخوری و, مرکز شهر, نقاط. هر روز هفته بدون در نظر گرفتن آب و هوا وجود دارد به احتمال زیاد به یک خط از درب در گوشه ای از جنوب بلوار دانشگاه و شرق اوهایو خیابان.

که تا اواسط ماه مارس زمانی که صاحبان شرکت باب و سیندی Pailet همراه با شرکای کسب و کار جودی و کن سیمون تصمیم گرفت به دلیل نگرانی های سلامت به عنوان COVID-19 pandemic گسترش یافته است. “ما بسته شده در مارس 15, فقط قبل از ما در مورد نیاز به دلیل آن را فقط امن” باب Pailet توضیح می دهد.

صاحبان در زمان چند هفته به مطمئن شوید کارکنان خود را سالم بود و به شکل یک راه برای بازگشایی با خیال راحت و در هفته گذشته را راه اندازی کرده اند نسخه های مختلف کمی از بانی Brae بستنی — و آن را بدون مخروط منطقه در حال حاضر. به منظور محدود کردن مقدار مواد غذایی حمل و نقل و کاهش فردی تعاملات فروشگاه تنها فروش بستنی با نیم پاینت pint و کوارت همراه با بستنی کیک (موجود سفید و یا تزئین شده با “تولدت مبارک” بنابراین هیچ ثبت نام تا اطلاع ثانوی) پیچیده بستنی ساندویچ تخم مرغ و کره و شیر و پنیر. جدید M. O. احساس می کند بیشتر شبیه به یک محله لبنی از مد افتاده نوشابه, فواره, اما آن را نگه داشتن واشنگتن پارک و بانی Brae راضی یازده کلاسیک و دوار طعم به علاوه دو وگان طعم. در اواسط ماه مه در سگ-درمان ساندویچ بستنی را نیز اضافه می شود برای pooches.

“ما واقعا نمی خوردن مقدار زیادی از بستنی خودمان” سیندی یادداشت “اما در باب واقعا با بهره گیری از ساندویچ بستنی. آنها شکلات تراشه کوکی ها را با وانیل یا شکلات تراشه بستنی.”

The ice cream shop is walk-up only for now.گسترش

مغازه بستنی پیاده روی تا فقط در حال حاضر.

حسن نیت ارائه میدهد از بانی Brae بستنی

تفاوت اصلی این است که بانی Brae بستنی است که تنها ارائه راه رفتن سرویس در حال حاضر. باب توضیح می دهد که آنها قادر به برش یک پانل از یک پنجره و مناسب آن را با یک سرویس ضد و آنها نیز قرار داده شده یک چرخ پرداخت ایستادگی در مقابل درب با پلکسی گلاس تقسیم است که حفظ برخی از جدایی بین کارکنان و مشتریان است. “مهمترین چیز این است که ایمنی عمومی ما و کارکنان ما” مالک می افزاید.

بخشی از بازگشایی کسب و کار درگیر در آینده با توافق اشتغال فرم به آموزش کارکنان در ایمنی و بهداشت روش. “این یازده امتیاز و ما خوشحال به آن را به اشتراک با دیگر رستوران ها اگر آنها می خواهند آن را” باب یادداشت و اضافه کرد که این فروشگاه را به مدیر کل و کری در Dougherty که مشغول به کار در بانی Brae برای بیست سال است به توافق با هر یک از کارکنان قبل از آنها ثبت نام فرم. از جمله اقدامات ایمنی هستند و روزانه درجه حرارت ورود و ماسک صورت برای این مدل ساخته شده خود را برای همه کارکنان.

این Pailets انتظار نداریم که قادر به به طور کامل بازگشایی در هر زمان به زودی, از بستنی فروشی کوچک است و به سرعت می شود بسته بندی شده با مشتریان در روزهای شلوغ (که تقریبا هر روز). “چه کسی می داند چه مدت آن خواهد بود, اما ما فکر می کنم از آن خواهد شد بسیاری از سال.”

در نهایت هر چند صاحبان طرح را بانی Brae بستنی در شکوه کامل خود را برای این محله و تمام دنور. پس از همه, باب می گوید “این است که جایی برای احساس شادی هنگامی که شما را ترک نسبت به زمانی که شما راه می رفت.”

بانی Brae بستنی در حال حاضر باز برای پیاده روی تا سفارشات از 1 تا 8 بعد از ظهر روزانه در 799 جنوبی بلوار دانشگاه. تماس 303-777-0808 برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر