کالیفرنیا شکایت دو بنزین شرکت های تجاری روز دوشنبه ادعا که آنها در زمان استفاده از بازار اختلال از یک 2015, پالایشگاه, انفجار در تورانس توسط نادرست رانندگی کردن قیمت است که رانندگان پرداخت در پمپ و به دست آوردن سود ثروت باد آورده.

طرح دعوی در دادگاه توسط دولت Atty. ژنرال خاویر بکررا که به دنبال یک دستور و خسارت پولی در برابر Vitol Inc. و SK انرژی آمریکا.

“قیمت درآوردن آن است که آیا کاغذ توالت یا بنزین آن را بدبو” بکررا گفت: در طول یک تماس را فشار دهید. “این نوع از حرص و آز است که لطمه می زند و مادر بزرگ خود را, آن لطمه می زند سامری خوب, آن لطمه می زند روزمره آمریکایی که برای پر کردن مخازن گاز.”

بکررا ادعا شده که شرکت های چند ملیتی به نام در مورد “دستکاری قیمت گاز به طور غیر قانونی غنی سازی خود را در هزینه های کالیفرنیا مصرف کنندگان در پمپ گاز” پس از یک ماه فوریه 2015 انفجار در پالایشگاه اکسون موبیل در تورانس که تولید حدود 10 درصد از دولت بنزین است. اکسون موبیل است نه نام در طرح دعوی در دادگاه است و نه اتهام به انجام هر چیزی نادرست.

تبلیغات

دادستان مدعی است که Vitol Inc. و SK مذاکره قراردادهای بزرگ برای عرضه بنزین و بنزین ترکیب قطعات از جمله یکی از معامله بیش از 10 میلیون گالن. او گفت که او معتقد است به اتهام رقابت ناعادلانه شیوه ها و دستکاری قیمت توسط دو شرکت های تجاری ممکن است منجر به بیش از 1 درصد افزایش در قیمت گاز یک سطح است که می تواند تولید 150 میلیون دلار سود برای حجم های ذکر شده در این مورد.

“متاسفانه برای کالیفرنیا مصرف کنندگان متهمان Vitol و SK شرکت کننده در طرح به درایو و دستکاری بازار قیمت بنزین به طوری که آنها می تواند تحقق بخشیدن به سود ثروت باد آورده در این قرارداد برای تحویل بنزین و بنزین ترکیب اجزای گفت:” طرح دعوی در دادگاه واصل در سان فرانسیسکو County Superior Court.

SK انرژی آمریکا مستقر در هوستون آمریکا وابسته به یک شرکت انرژی که مقر آن در سنگاپور در حالی که Vitol Inc. وابسته به یک شرکت انرژی است. نمایندگان شرکت نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه به عنوان قیمت گاز در کالیفرنیا بوده اند حذف به دلیل تقاضای کم باعث شده تا حد زیادی توسط stay-در-خانه جهت است که بسته شده است بسیاری از بخش های اقتصاد در پاسخ به شیوع کروناویروس.

کالیفرنیا میانگین قیمت هر گالن در روز دوشنبه بود $2.74 است که از $3.48 در فوریه. 24 اما همچنان دوم بالاترین قیمت در کشور بعد از هاوایی با توجه به آمریکایی خودرو Assn. ملی گاز به طور متوسط قیمت در روز دوشنبه بود $1.78 شده است ومیگوید تا به عنوان مطلب متحده بازگشایی اقتصاد خود AAA گفت.

اتهامات ساخته شده در طرح دعوی در دادگاه ها مربوط به بیماری همه گیر که در طی آن بکررا گفت که او دریافت کرده است و چندین هزار شکایت و گزارش از انواع دیگر قیمت سنگ آهن در بازار.

تبلیغات

مجلس مارک لوین (D–San Rafael) گفت: وجود داشته است سوء ظن برای سال در مورد گاز-دستکاری قیمت در این صنعت و اشاره کرد که او خوشحال است که اولیه طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در خصوص یک عمل است که “یک تهدید واقعی برای هر کالیفرنیا را در کیف بغلی.”

این تحقیقات که منجر به طرح دعوی در دادگاه قبل از شروع بکررا خواسته شد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ماه اکتبر برای بررسی اینکه آیا منجر کالیفرنیا نفت و گاز تامین کنندگان درگیر در تثبیت قیمت و یا دیگر شیوه های ناعادلانه میان شکایت از رانندگان که قیمت ها می تواند 30 سنت برای هر گالن بالاتر از اینجا در کشورهای دیگر.

“هیچ شخصی مدرکی برای توجیه این حق بیمه قیمت” Newsom نوشت: در نامه ای به بکررا به دنبال گسترده تر شد.

فرماندار نگرانی بزرگ شده که کالیفرنیا کمیسیون انرژی با انتشار گزارشی در آوریل 2019 که رانندگان در اینجا صرف 1.5 میلیارد دلار بیشتر از کسانی که در کشورهای دیگر حتی اگر پنل نمی تواند تعیین تفاوت در بنزین فروخته شده توسط فروشندگان مختلف.

تبلیغات

“نام و نام خانوادگی-نام تجاری ایستگاه از این رو در حال شارژ قیمت های بالاتر برای آنچه به نظر می رسد همان محصول” کمیسیون گزارش گفت:. “CEC بدون دریافت پاسخ از نام تجاری خرده فروشان در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات برای حمایت از محصول خود را ادعا می کند.”

در بررسی جداگانه این کمیسیون به این نتیجه رسیدند که “دستکاری در بازار” ممکن است یک عامل در چرا دولت قیمت گاز را آنقدر بالا است.

“مصرف کنندگان ممکن است خرید بالاتر قیمت بنزین مارک برای راحتی پذیرش کارت اعتباری و یا دلایل دیگر” محققان نوشت. “اگر رقبای تصمیم گیری جمعی برای تثبیت قیمت این ممکن است غیر قانونی.”

صنعت نفت مورد مناقشه است که هر چیزی نامناسب اتفاق می افتد شد و گفت که علل دولت قیمت گاز شامل نیروهای بازار دولت قوانین زیست محیطی از جمله به عنوان یک نیاز خاص برای مخلوط گاز و همچنین دولت تصمیم در سال 2017 به افزایش مالیات سوخت با 12 سنت در هر گالن به پرداخت هزینه برای تعمیرات جاده ها است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de