کالیفرنیا بازگشایی خواهد شروع کند نمی تواند کامل برای حداقل یک سال برآورد کارشناس

به طوری که ممکن است در کالیفرنیا آماده می شود واقعا شل کردن آن ایالت اقامت در خانه ،

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مشخص شده در چهار مرحله برنامه ریزی است که به دنبال یک فرایند که در آن محدودیت ها با هدف کاهش گسترش coronavirus ها به تدریج برداشته.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: او را درک سرخوردگی و پیشنهاد او را اعلام کاهش برخی از قوانین در اوایل این هفته.

“من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش” Newsom روز جمعه گفت. “من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر.”

تبلیغات

فرماندار توصیف کرده است مرحله بعدی از اقامت خود را در خانه سفارش به عنوان اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار به بازگشایی در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و کسب و کارهای کوچک.

“تنها چیزی که قراره ما را به عقب نگه دارد از گسترش این ویروس” Newsom گفت. “و این تنها چیزی است که مطمئن شوید که برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم تجمع با هم. تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی ما می تواند جلوگیری از آن است.”

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت corornavirus نیروی کار نیز خواست احتیاط در بازگشایی.

“دستورالعمل های فدرال هستند خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر” Birx گفت: عصر روز شنبه. “به عنوان متحده بازگشایی ما واقعا می خواهید آنها را به دنبال راهگاهی معیار.”

تبلیغات

Birx افزود: مردم آمریکا نیاز به ادامه به تمرین های اجتماعی فاصله.

کالیفرنیا است هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود ثابت دو هفته کاهش موارد است. هفتگی تعداد موارد به نظر می رسد به پهن کردن برای چند هفته در اوایل ماه آوریل بین 8000 تا به 8,500 موارد در هر هفته. اما بین آوریل 19-25 دولت ثبت 11,777 موارد جدید و در آخرین هفت روز پایان در شنبه 11,041 موارد جدید ثبت شد.

کالیفرنیا آغاز کرده است برای دیدن یک هفته بیش از هفته کاهش در مرگ و میر. اینکه آیا این روند ادامه خواهد داد اما نامشخص است. بین آوریل 19-25, 547 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا و در هفته گذشته 497 مرگ و میر گزارش شده 9 درصد کاهش هفتگی مرگ و میر.

در اینجا مختصر و مفید از فرماندار این طرح و آنچه که یک کارشناس از آن فکر می کند.

تبلیغات

کارشناس دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. او همچنین یک مقام ارشد سابق برای لس آنجلس وزارت بهداشت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است. از سال 2004 تا سال 2018 او در لوس آنجلس است مدیر بخش مسری کنترل و پیشگیری بیماری.

مرحله 1: در ادامه با اقامت در خانه سفارش

این مرحله است که ما در آن هستیم. فرماندار صادر شده اولین ایالتی اقامت در خانه نظم در ملت, مارس 19 سه روز بعد از شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان اجرا اولین پناهگاه در محل سفارش در کشور است.

دکتر سونیا Angell دولت افسر بهداشت گفت: از آن زمان مناسب برای صحبت در مورد بازگشایی دولت داده شده است که بستری نرخ COVID-19 پایدار در کالیفرنیا است. برخی از مناطق در حال حاضر شروع به شل شدن محلی دستورات سختگیرانه تر از دولت است.

کارشناس پیش بینی: تا پایان مارس و یا به اواسط ماه ژوئن Kim-Farley انتظار دارد که مکان است که به طور موثر حفظ فیزیکی-فاصله اقدامات را ببینید کاهش قابل توجهی در تعداد موارد است. او همچنین مظنون در اطراف این زمان وجود خواهد داشت به اندازه کافی ظرفیت برای ارائه تست برای ویروس و آنتی بادی — برای تعیین اینکه آیا ممکن است مردم باید برخی ایمنی — برای دیدار با تقاضا.

تبلیغات

بیش از 2,200 کالیفرنیا کشته شده اند و بیش از 54,000 تایید شده است با آلوده coronavirus. لس آنجلس دارای بیشترین مرگ و میر ناشی از هر یک از کالیفرنیا 58 استان ها — بیش از 1 ، 200 و یا بیش از 55 درصد از دولت کل — حتی اگر آن را نشان دهنده یک چهارم از جمعیت این ایالت.

مرحله 2: تدریجی افتتاح کاهش خطر محل کار

باز شدن با محدودیت های جدید:

 • خرده فروشی با لوازم جانبی مانند ارائه منظقه وانت
 • کارخانه ها و مانند آن است که تولید اسباب بازی و لباس و مبلمان
 • دفاتر راه دور که در آن ممکن نیست اما با تغییرات به کاهش خطر
 • تغییر مدرسه و کودک-مراقبت از برنامه های بازگشایی

کارشناس پیش بینی: Kim-Farley گفت: او مظنون کالیفرنیا خواهد بود رهبری به مرحله 2 در اواسط ماه ژوئن تا ماه جولای. به شل شدن می تواند هر چه زودتر اگر تعداد موارد کاهش زودتر, اما همچنین می تواند بعدا اگر تعداد موارد باقی بماند.

تبلیغات

مرحله 3: باز شدن بالاتر خطر محل کار

وجود دارد که باید خیلی بیشتر به اصلاح این محل به آنها را امن تر, دولت, سلامت افسر Angell گفت: در هفته گذشته. “ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد جنبش بیماری قادر به ایجاد اطلاعات-تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه امن برای مردمی” Angell گفت.

 • مو و ناخن سالن
 • ورزشگاه
 • سینما
 • ورزش بدون مخاطبان زنده
 • کلیساها
 • مراسم عروسی

کارشناس پیش بینی: به طور کلی Kim-Farley مظنون مرحله 3 ممکن است رخ می دهد در اطراف ماه آگوست یا سپتامبر — زمانی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز. او انتظار اجتماعی-فاصله اقدامات مانند پوشیدن پوشش صورت و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل یک فروشگاه به ادامه.

دوباره زمان می تواند قبل یا بعد بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال پیشرفت است.

تبلیغات

مرحله 4: باز کردن کامل

کامل پایان اقامت در خانه سفارش امکان از سر گیری:

 • ورزش با مخاطبان زنده
 • مراکز کنوانسیون
 • کنسرت

کارشناس پیش بینی: ممکن است این اجرا تا اواسط یا اواخر 2021 کیم-Farley گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: حتی در خوشبینانه ترین حالات آن را در 12 تا 18 ماه برای یک واکسن برای تبدیل شدن به در دسترس است.

در روز سه شنبه Fauci گفت: آن ممکن است ممکن است برای تیم های ورزشی برای از سرگیری بازی در این سال است.

تبلیغات

“ایمنی برای بازیکنان و طرفداران trumps همه چیز” Fauci گفت: در مصاحبه با نیویورک تایمز. “اگر شما نمی توانید تضمین ایمنی پس از آن متاسفانه شما در حال رفتن به مجبور به نیش گلوله و می گویند” ما ممکن است مجبور به رفتن بدون این ورزش برای این فصل است.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر