کلرادو مجمع عمومی به طور موقت برنامه ریزی شده به رزومه کاری خود را به حالت تعلیق 2020 قانونی جلسه بعد این ماه, اما آن را به سرعت تبدیل شدن به روشن است که قانونگذاران را بسیار کمتر در دستور کار خود نسبت به آنها را قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

کلرادو دموکراتها پیشنهاد دولت در سطح بهداشت عمومی بیمه گزینه است آخرین لایحه به سقوط قربانی به کوچک شدن پنجره فرصت در کنگره که در آن رهبران در حال آماده سازی برای میلیون ها نفر را در کاهش بودجه به دلیل کاهش درآمد و دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن کارمندان و امن هنگامی که جلسه رزومه. اولیه حامیان از خانه بیل 1349 دولت سناتور کری داناون و نمایندگان وزارت امور خارجه Dylan Roberts و کریس کندی می گویند که “در حال حاضر زمان مناسب نیست” را به حرکت به جلو با عمومی-گزینه ای قانون.

“ما باید به تصمیم گیری های دشوار و خروج کلرادو گزینه از این جلسه به منظور اطمینان حاصل شود که کسانی که این لایحه به منظور خدمت و کمک را می توان قوی درگیر در فرایند” نمایندگان مجلس نوشت: در دنور پست op-ed منتشر شده امروز ممکن است 4.

آن را تسخیر کرده و نتیجه به آنچه که چندی پیش تا به حال شده است انتظار می رود به یکی از بالاترین مشخصات جنگ از جلسه قانونی. کلرادو منحصر به فرد طرح حمایت فرماندار Jared پلیس و پیش نویس توسط دولت تنظیم کننده در فرایند توسعه طولانی در سال گذشته را مورد نیاز شرکت های بیمه خصوصی برای فروش به دولت گزینه در کنار دیگر برنامه های در کلرادو بهداشت و درمان-مراقبت از بورس منوط به رای-تنظیم سایر مقررات تصویب شده توسط آن بخش از بیمه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیشنهاد شد و به تلخی مخالف عمیق به جیب بیمارستان و بیمه گروه بود که بشود برای یک لابی شدید مبارزه و بودجه یک مجموعه از تلویزیون تبلیغات حمله به این پیشنهاد ابتدا در ماه دسامبر گذشته. این لایحه را حامیان می گویند که عدم توانایی در شنیدن از “سهامداران” — از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال حاضر در خط مقدم از همه گیر — منجر به تصمیم خود را برای خروج این لایحه است.

“ما را از کار نوشتن قانون بسیار جدی و باور یک شفاف و قابل دسترس روند” Donovan, رابرتز و کندی نوشت. “در این زمان آن را احساس نمی کند معقول به طور گسترده دعوت به آمدن به کنگره برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در حالی که نگه داشتن هر کس امن است.”

دموکراتها عقب نشینی در کلرادو گزینه می آید به عنوان صفوف ایجاد تورم به سرعت در حال با صدها نفر از هزاران نفر از Coloradans از دست دادن شغل خود را به دلیل خاموش شدن ناگهانی و گسترده تر اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر. یک تجزیه و تحلیل فقط منتشر شده توسط موسسه شهری تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 43 میلیون آمریکایی خود را از دست بدهد و حمایت کارفرما پوشش اگر این کشور نرخ بیکاری افزایش می یابد و به 20 درصد به عنوان بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که در ماه های آینده.

حدود نیمی از تازه بیمه می توانید انتظار برای واجد شرایط برای پزشکی با توجه به شهری موسسه گزارش اما نیم دیگر را باید به نوبه خود به فرد بیمه بازار — که در آن کم هزینه کلرادو گزینه خواهد ارائه شده ابتدا در سال 2022 — اگر آنها می خواهند برای دریافت پوشش داده شده است.

دولت گزینه مرگ می آید تنها چند روز پس از دموکرات ها اعلام کرد که یکی دیگر از پر مخاطره مبارزه با بیش از سیاست های بهداشتی و تلاش خود را به تصویب یک تضمین پرداخت می شود-ترک برنامه خواهد بود اوراق پس از حامیان مالی به جای تایید شده مرتبط با اندازه گیری رای گیری. اما در حالی که برخی از این اولویت ها هستند که قربانی به دلیل چند میلیارد دلار کسری که دولت بودجه نویسندگان در حال حاضر چهره عمومی-گزینه لایحه باید تنها هزینه دولت در حدود 1.6 میلیون دلار در طول دو سال آینده با توجه به مالی خود را داشته باشید.

با وجود خروج این لایحه در حال حاضر حامیان می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها بیشتر برجسته بی عدالتی در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی و نیاز به اصلاحات است که به پایین آوردن هزینه ها و گسترش پوشش.

“ما ادامه خواهد داد تا نه تنها کار در کلرادو گزینه بعد از ماه ها و سال” آنها نوشت: “اما همچنین مبارزه برای اطمینان از بهداشت و درمان صنعت بر مردم سود نیست و ما برای هر راه حل ممکن برای حمایت از کسانی که از دست دادن مراقبت های بهداشتی و یا به سادگی به عدم دسترسی به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de