در لس آنجلس گلندیل و ساحل طولانی هزاران گذاشته و سرایداران و هتل کارگران محاصره مقامات منتخب با دادخواست به دنبال آینده شغلی تضمین می کند.

پرستاران در زمان به خیابان های سان فرانسیسکو, سانتا مونیکا, ایروین و Oceanside به شرم بیمارستان برای عدم محافظت از آنها در برابر coronavirus.

و از اوکلند به مونتری پارک کارکنان در ده ها تن از مواد غذایی سریع رسانه ها از جمله مک دونالد, domino’s و وندی راه می رفت خاموش شغل خود را از اعتراض عدم اجتماعی فاصله گرفته است.

این COVID-19 بیماری همه گیر انداختن موجی از اعتراضات کارگری در سراسر کالیفرنیا و ملت است. اتحادیه های مهار ترس و خشم در حال سازماندهی بسیاری از تظاهرات محوری پوشش رسانه ای و با موفقیت تحت فشار مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

تبلیغات

بحران ارائه یک فرصت منحصر به فرد به فشار برای قوانین کسب و کار جدید در مسائلی مانند ایمنی کارگر پرداخت و مزایای که مدت طولانی است که مرکزی به کار کرد.

بیشتر تظاهرات انتظار می رود جمعه همزمان با روز اول ماه مه روز جهانی کارگر. اتحادیه پرستاران در شش لس آنجلس بیمارستان خواهد رالی برای بهتر تجهیزات ایمنی. ماشین کاروان دایره را از آمازون تحویل hub در هاوتورن و Ralphs سوپر مارکت در بلوار غروب آفتاب در لس آنجلس — اهداف از محل کار به شکایت کارکنان پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

اما به عنوان کارگران انعطاف پذیری ماهیچه های خود را تشدید مطالبات کارفرمایان آنها را باز کردن راه برای یک دوره جدید از مذاکرات دسته جمعی?

آن را نمی خواهد بود آسان: در سراسر کشور فقط 11.6 درصد از کارگران به نمایندگی از اتحادیه های کارگری. حتی در کار پسند کالیفرنیا در این بخش کاهش یافته است 16.5% از 22 درصد از سه دهه پیش است.

تبلیغات

“بحران گذاشته لخت اثر نابرابری درآمد و شرایط دستمزد پایین کارگران گفت:” کن Jacobs صندلی از دانشگاه برکلی مرکز کار تحقیقاتی و آموزش و پرورش. “ما شاهد یک قیام کارگری اقدامات است. اتحادیه های کارگری در حال بازی در یک نقش رهبری. اعضای خود را زندگی می کند در معرض خطر هستند.”

سازماندهی نیروی کار کمک نه فقط خود اعضای بلکه معترضان در nonunion شرکت. بین المللی اخوان از Teamsters حمایت آمازون انبار کارگران است. ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران اتحادیه بین المللی کمک به سازماندهی Instacart خریداران. خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بودجه فست فود فعالان و رانندگان.

“حتی قبل از همه گیر کارگران زندگی در لبه مالی” گفت: Ron Herrera رئیس جمهور از لس آنجلس فدراسیون کارگری که نشان دهنده 800,000 اعضای اتحادیه. “این بحران شده است این چسب برای کارگران به گرد هم می آیند یقه آبی و یقه سفید نه فقط به اعضای اتحادیه. آن را برای تلفن های موبایل شاخی اما ما در حال حرکت به سمت یک کارگر شورش.”

تبلیغات

دیگران کمتر خوش بینانه در مورد چشم انداز برای یک کارگر قیام زمانی که بیش از 30 میلیون نفر در ایالات متحده ثبت کرده اند برای مزایای بیکاری.

“در طول رکود اقتصادی آن بسیار سخت بود و به سازماندهی” گفت: مجلس خاکستر Kalra (D-San Jose), صندلی های مجمع کمیته کار و اشتغال است. “زمانی که نرخ بیکاری بالا مردم فقط می خواهم به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

با اینحال او گفت: “این عمل مستقیم الهام بخش کارگران به باور آنها قدرت دارند. مک دونالد کارگران در سن خوزه کردم پلکسی گلاس جدا و دنده محافظ پس از چهار روز اعتصاب. و آنها خاتمه یافته — که هرگز در گذشته اتفاق افتاده.”

اگر همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی فلج کننده است و کسب و کار و همچنین کوبیدن امور مالی اتحادیه های کارگری در سخت-آمار مشاغل مانند مهمان نوازی و سرگرمی. در متحد کردن اینجا است که نشان دهنده 307,000 کارگران در هتل ها و قمار و فرودگاه و استادیوم ها در سراسر کشور 98 درصد از اعضای گذاشته شده است.

تبلیغات

“این یک توفان (کشتار)” گفت: Kurt Petersen, co-رئیس جمهور متحد اینجا محلی 11 در لس آنجلس که furloughed نزدیک به نیمی از کارکنان خود را از 110 به عنوان غرامت از 32,000 اعضای خشک شده بود. “آن را سخت به درک فقط ما تا چه حد کاهش یافته است و هنگامی که ما همیشه می توانید انتظار برای بیرون آمدن از این.”

محلی 11 سازمان یافته جرم توزیع مواد غذایی با دیگر اتحادیه های کارگری و بسیج داوطلبان برای کمک به بیش از 1000 عضو درخواست برای مزایای بیکاری. “متن مردم از من میپرسند:” زمانی که بعد از غذا بانک؟'” پترسون گفت. “این دل من می شکند.”

او نمی بینم به نیروی کار را کاهش نفوذ سیاسی. در هفته های اخیر محلی 11 داوطلبان باید تلفن 25,000 اعضای ترغیب توده لابی های فشار محلی برای امنیت شغلی و اقدامات ایمنی.

تبلیغات

“ما در حمله و نه دفاع از” پترسن گفت.

کسب و کار بسیاری از آنها فلج stay-در-خانه سفارشات و سقوط در مخارج مصرف کننده در حال تماشای فعالیت در ترس.

“اتحادیه ها باید به طور کامل از بین رفته برای آن گفت:” استوارت Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت و تجارت Assn. در وان Nuys شود. “آنها در حال هل دادن پاکت.”

Waldman و رهبران دیگر گروه های کسب و کار مبارزه لس آنجلس اتحادیه های کارگری در سراسر شهرستان جدید فرمان نیاز به شرکت های بزرگ به کارگران تحت تاثیر قرار COVID-19 اضافی 10 روز از پرداخت بیمار را فراتر از زمان شش روز مورد نیاز است.

تبلیغات

و آنها ناموفق مبارزه قوانین جدید حمایت متحد در اینجا و SEIU که نیروی L. A. هتل ها و تمیز کردن موجودی شرکت ها برای ارائه شغل به گذاشته شدن کارگران بر اساس ارشد پس از آنها بازگشایی شده است. حتی کسب و کار است که تغییر مالکیت باید اعطای کارمندان سابق حق بازگشت به شغل قدیمی خود را.

Waldman توصیف اقدامات امضا شده توسط شهردار اریک Garcetti روز چهارشنبه به عنوان “ضد هزاره. شما ارشد اکثر مردم ممکن است خود را بهترین مردم است.” اتحادیه های کارگری می گویند که آنها محافظت از کارکنان فعالان و جلوگیری از تبعیض سنی — و امید به گسترش آنها در سطح ایالت.

Karla Cortez and her son John David Cortez

Karla کورتز و جان دیوید کورتز در حیاط خود را در لس آنجلس خانه. Karla کورتز گذاشته شد خاموش در ماه گذشته از کار خود را در یک سهل انگاری فروشگاه محصولات مراقبت از پوست.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

بیمه بهداشت و درمان یکی دیگر از میدان نبرد. با فرودگاه بین المللی لس آنجلس اما تعطیل متحد در اینجا از فعالان هفته گذشته را متقاعد شورای شهر به وضعیت اجاره امداد برای فرودگاه امتیازات در ادامه به پرداخت مزایای پزشکی برای 4,000 گذاشته شدن خدمات مواد غذایی و خرده فروشی کارگران است.

تبلیغات

برای Karla کورتز یک مادر تنها که به دست آورده $18.90 یک ساعت به عنوان یک فروشنده در یک سهل انگاری در مراقبت از پوست بوتیک بود که “یک برکت و رحمت است.” کورتز که گذاشته مارس 2, حال کشمکش با تیروئید سرطان پنج سال پیش و می دانستم که نجات یافتگان از سرطان می تواند آسیب پذیر به COVID-19.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه “من تعجب که چگونه من می خواهم برای زنده ماندن,” او گفت:. او تیروئید دارو هزینه 50 دلار در ماه تحت طرح بهداشت و درمان. اگر مزایای ناپدید می شوند این امر هزینه 1000 $در ماه است.

همراه با دیگر متحد در اینجا اعضای کورتز, 46, گردش دادخواست و ارسال تصویری شهادت به رییس و اعضای شورای شهر. “بدون اتحاد ما می شود در دردسر بزرگ” او گفت:.

روز پنج شنبه یک کاروان از 80 اتومبیل snaked در طول قرن بلوار به عنوان هتل کارگران برافراشتند نشانه های مطلب “بهداشت برای همه” بخشی از یک متحد اینجا کمپین به فشار LAX-هتل ها در منطقه به گسترش مزایای پزشکی برای گذاشته شدن کارکنان.

تبلیغات

“هتل ها در حال گرفتن پول در فدرال نجات” پترسن گفت. “آنها باید با استفاده از برخی از آن به پرداخت هزینه کارگران بهداشت و درمان.”

سازماندهی نیروی کار نیز به دنبال دستاوردهای جدید در ساکرامنتو.

در آوریل 16, پس از شدید لابی با UFCW, Newsom یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به مواد غذایی بخش شرکت هایی که استخدام 500 یا بیشتر کارگران به دو هفته از مکمل پرداخت مرخصی استعلاجی به هر که قرارداد COVID-19 یا در معرض ویروس.

قبل از سفارش فقط 14 درصد از کارگران کالیفرنیا برخوردار بودند تا آنجا که دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای هر بیماری است. (دولت قانون مقرر فقط سه روز است.) به عنوان COVID-19 گسترش برخی از شرکت های گسترش ترک, اما Newsom منظور امر به همه عمده مواد غذایی, رستوران, فست فود, زنجیره ای, مواد غذایی فرآوری و بسته بندی گیاهان مزارع و خدمات تحویل.

تبلیغات

UFCW محلی 770 که نشان دهنده 20,000 خواروبار کارگران در حال حاضر موجب جدید ایمنی احکام در شهرستان و شهرستان از لس آنجلس پس از برخی از فروشگاه ها هشدار داده بود کارگران نه برای ترساندن مشتریان با پوشیدن ماسک. در حال حاضر فروشگاه ها باید با ارائه ماسک و ضد عفونی کننده برای کارگران و مشتریان باید پوشیدن پوشش صورت بیش از حد.

هنوز اتحادیه تقاضاهای مصرانه برای اجرای سختگیرانه تر. در روز سه شنبه آن نصب شده Koreatown کاروان اعتراض و خواستار آن است که Kroger گام تا حمایت در آن مواد غذایی 4 کمتر فروشگاه. علائم ناخوانا در ماشین ویندوز بخوانید “نه بیشتر عفونت های جدید.”

Ralphs’ مه روز اعتراض برنامه ریزی شده بود پس از 16 کارگران در بلوار غروب آفتاب فروشگاه تست مثبت است.

یک طرح در سطح ایالت است که تمرکز شدید مبارزه است. کالیفرنیا کار فدراسیون است فشار برای گسترش بیمه غرامت کارگران به صورت خودکار پوشش COVID-19 عفونت یا پزشکان قرنطینه توصیه هایی برای بهداشت و درمان, اجرای قانون, مواد غذایی, انبار حمل و نقل و دیگر خط مقدم کارکنان.

تبلیغات

“کارگران باید به مبارزه با محرومیت و تاخیر در حالی که مبارزه برای زندگی خود را” رئیس فدراسیون هنر Pulaski نوشت Newsom و قانونی رهبران مارس 27.

Union hotel workers protest to demand healthcare coverage

Jose Luis Acosta که خود را از دست داده هتل های شغلی در ماه مارس منتظر برای شرکت در یک ماشین کاروان روز شنبه در اطراف هتل های نزدیک به سهل انگاری به تقاضای پوشش بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

کارفرمایان ادعا می کنند که هزینه آنها میلیاردها دلار است که آن را اغلب معلوم نیست اگر عفونت سرچشمه در محل کار.

“بسیاری از شرکت ها و صاحبان آنها تلفات لازم اقتصادی shutdown,” آلن Zaremberg رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کالیفرنیا اتاق بازرگانی نوشت: در مارس 7 پاسخ با امضای بیش از 70 گروه های کسب و کار. “آنها نمی تواند انتظار می رود به شانه یک کارفرمای جدید-تامین امنیت اجتماعی net.”

تبلیغات

کار گروه های سازمان یافته ماسک کمک های مالی برای خود و اعضای برخی از نابودسازی با اتحادیه آرم.

یک اتحادیه شد و شاید بیش از حد مشتاق به مداخله: در مارس SEIU متحده بهداشت و درمان کارگران غرب شعبه اعلام کرد و آن را مرتب کرده بود به خرید و 39 میلیون بسیار محافظ N95 ماسک برای کالیفرنیا بیمارستان ها و سازمان های دولتی. در اوایل آوریل مقامات فدرال تعیین می شود اتحادیه بوده است فریب خورده توسط واسطه سایه.

در CVS انبار در لا هبرا هفته گذشته Teamsters Local 952 توزیع ماسک برای کامیونداران و کارگران انبار محاط “952 قهرمان است.” دو کارگر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از اتحادیه شکایت به CVS برای هفته ها در مورد عدم ماسک و ضد عفونی کننده دست و همچنین به عنوان یک شکست برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

خشم تشدید پس از CVS یادداشت منتشر گفتن کارکنان چگونه به مخلوط خود را حل سفید کننده در خانه است. و کارگران ناراحت هستند CVS کاهش یافته است به ارائه $2-یک-ساعت خطر پرداخت افزایش است که کارکنان در نزدیکی Albertsons انبار دریافت خواهید کرد. هفته گذشته آگهی به نظر می رسد در پارکینگ شیشه جلو تهدید wildcat اعتصاب.

تبلیغات

Healthcare workers protest at Providence St. John’s Health Center

پرستاران و حامیان شرکت در یک تجمع روز سه شنبه در پراویدنس St. john’s مرکز بهداشت در سانتا مونیکا به فشار بیمارستان به ارائه اتاق های هتل برای پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان در معرض COVID-19.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

“CVS توهین کرده است, اعضای ما” گفت: Eric Jimenez محلی 952 اصلی افسر. “آنها ما ارائه یک جایزه هم از $300, اما اگر شما در بیمار نامیده می شود, شما می توانید از دریافت جایزه است.”

CVS سخنگوی مایکل DeAngelis گفت: در یک ایمیل که پاداش در دسترس است به هر کارگر می افتد که بیمار است. “ما دائما در تلاش برای افزایش دسترسی به منابع و به روز رسانی پروتکل برای کمک به اطمینان از ایمنی کارکنان ما,” او نوشت. “تجدید ماسک منابع در دسترس هفتگی و ما در جای خود قرار داده اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

آن است که آیا تقلا کردن آن از چانه زنی بیش از اقدامات ایمنی و یا پررنگ قانونی حرکت های کارگری خود را ببینید coronavirus فعالیت به عنوان آغاز یک دوره جدید برای جنبش کارگری است.

تبلیغات

“در آن طول می کشد یک بیماری همه گیر برای بیدار کردن کارگران تا” Jimenez گفت. “بدون یک اتحادیه چگونه بسیاری از مردم می تواند راه رفتن در به شکایت در مورد ایمنی و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه? اتحادیه های کارگری می توانید استخدام وکیل و تماس با سیاستمداران است. ما نشان داده ایم اعضای ما کسی اهمیت می دهد.”

هررا در این شهرستان کار فدراسیون رئیس پیش بینی های کارگری را تا سطح شیب دار سازماندهی پس از همه گیر.

“کارگران به وضوح شاهد بی عدالتی و عدم حمایت” او گفت:. “آنها در حال دیدن مزایای استفاده از یک اتحادیه کارگری. وجود خشم در محیط کار است که ما را به استفاده از.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de