دکتر اریک Sergienko شد و در حال حاضر در دفتر خود در اوایل سه شنبه گذشته هنگامی که تلفن همراه خود را پینگ با پیام او بوده است هر دو انتظار و هراس.

23 سال در Mariposa County — منظره به آرامی پر از کوه جامعه Sergienko در خدمت به عنوان افسر سلامت — تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آن بود 7:13 صبح یک زمان تبدیل شده است که خشکیده در Sergienko حافظه راه دیگران را علامت تولد یک کودک یا اولیه لرزش زلزله.

بیش از 53,000 کالیفرنیا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اما در Mariposa County روز سه شنبه در نتیجه برای اولین بار بود.

هر چند مورد مشخص شده ورود یک برنامه به طور بالقوه مرگبار پاتوژن آن را نیز اجازه Sergienko برای راه اندازی یک تماس-سیستم ردیابی او مشغول به کار بود در هفته یکی از این تخته های خوبی ساخته پاسخ پلت فرم بخش ساختمان شده است برای ماه می باشد.

تبلیغات

تبلیغات

“من می خواهم این ایده از صفر” جنایت گفت: چند ساعت پس از شهرستان از دست داده بود خود را کامل ضبط اولیه آن COVID-19 بیمار در انزوا در خانه. “اما من همچنین می خواهم این ایده از آنجا که من واقعا فکر می کنم این اعتبار است که آنچه شما برنامه ریزی برای در واقع کار می کرد.”

Coronavirus testing at a school gym in Mariposa, California

هایلی بلند, 20, a certified nursing assistant در John C. فرمونت بیمارستان swabbed برای COVID-19 آزمون در Mariposa مدرسه ،

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

اگر همه گیر سریع و کشنده در سراسر ایالات متحده در معرض دولت بی کفایتی و عدم آمادگی در دیگر جوامع در Mariposa County کوچک بهداشت و خدمات انسانی آژانس ارائه کرده است یک کتاب درسی مثال از نحوه رسیدگی به بحران است. بخش اول تایید عفونت می آید در یک زمان رو به رشد اعتراضات بیش از اقامت در خانه سفارشات و خواسته های دیگر روستایی شهرستان کالیفرنیا است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بازگشایی دولت است.

Mariposa County سلامت سازمان شروع به ردیابی ویروس در ماه دسامبر قبل از بسیاری در کشور و حتی آن را می دانستند وجود داشته است. توسط اواسط ماه ژانویه نزدیک به یک هفته قبل از اولین تایید COVID-19 مورد در ایالات متحده یک countywide طرح پاسخ در جای خود بود.

و زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد در اواسط ماه مارس که همه کالیفرنیا شد و نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است Mariposa County, کلانتر, استفاده از درس های آن را آموخته بود در طول Detwiler آتش است که از طریق منطقه نزدیک به سه سال قبل از آن بلافاصله هشدار شهرستان 18,000 ساکنان گسترش بیش از بیش از 1400 مایل مربع را به توجه به سفارش.

Joy Shultz, shopkeeper at the Sierra Mercantile in downtown Mariposa

شادی Shultz یک مغازه دار در سیرا بورس در Mariposa گفت که او در تلاش است برای خوش بینی باقی می ماند میان دولت coronavirus shutdown.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“در عرض دو ساعت” گفت: شادی Shultz یک مغازه دار در Mariposa تاریخی شهرستان مرکز “وجود دارد هیچ کس در شهر است.”

خیلی از این اعتبار است که می رود به جنایت های خستگی ناپذیر 56 ساله سابق نیروی دریایی کاپیتان که به طور منظم تبدیل به شغل سابق در اپیدمیولوژی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا در حال اجرا توسط هفت مایل از خانه به محل کار. مانند Mariposa County را به نسخه خود را از پیشرو عفونی-بیماری متخصص دکتر Anthony Fauci او loomed بزرگ بیش محلی مبارزه با کروناویروس’ گسترش یافته است.

“ما آماده برای این کار گفت:” Chevon Kothari, مدیر بخش سلامت و خدمات انسانی سازمان است. “ما با هم کار به عنوان یک تیم در طول قبلی حوادث, بنابراین ما در حال حاضر برخی از این فرآیند برنامه ریزی در محل است. اما علاوه بر آن ما تا به حال لوکس هم نیست که موارد اولیه در. بنابراین ما تا به حال توانایی برنامه ریزی.”

Sergienko گفت: اولین جزئیات از COVID-19 در آستانه سال جدید, زمانی که یک سازمان بین المللی است که نظارت بر بیماری های عفونی ارسال یک ایمیل هشدار درباره یک ویروس عجیب و غریب که تا به حال ظهور در ووهان چین.

در حالی که دیگران هشدار دهنده را نادیده گرفته و جنایت هشدار داده Kothari و دو هفته بعد آنها مطلع شهرستان ناظران از آنچه که می تواند یک خطر برای جامعه ای که می بیند 4.5 میلیون بازدید کننده از طریق تصویب هر سال بیشتر در راه خود را به پارک ملی یوسمیتی, 31 مایل به سمت شرق.

Closed shops along Highway 140 in the heart of Mariposa

تنها شکل باعث می شود راه خود را از گذشته بسته مغازه ها در امتداد بزرگراه 140 در قلب Mariposa.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Closed shop along Highway 140 in Mariposa.

اکثر مغازه در Mariposa بسته شده اند پس دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

“نکته مهم این بود که زود شناخت. ما در حال حاضر با تکیه به جلو و گفت: “آنچه که ما باید به عنوان یک شهرستان آماده می شود؟'” Sergienko.

“من انداخت یک دسته از ایده ها و مردم گفت:” بیایید اجرا کنید با این.'”

Mariposa است که در میان کالیفرنیا کوچکترین شهرستانهای استان و همچنین یکی از قدیمی ترین دوستیابی به سال 1847 هنگامی که یک عامل برای John C. فرمونت که رفتن به تبدیل شدن به یکی از کالیفرنیا برای اولین بار دو سناتور به اشتباه خریداری متروک Rancho Las Mariposas سپس بخشی از مکزیک است.

تبلیغات

یک سال بعد زمانی که طلا کشف شد و در شمال کالیفرنیا Mariposa شد انتهای جنوبی راهابی مادر و شکوفا شده است.

شهر نگه داشته است که پیشگام احساس با کشش از بزرگراه 140 که انشعابات مرکز شهر شبیه یک غربی مجموعه فیلم بیش از یک منطقه مرکزی کسب و کار. برخی از سیاستمداران محلی هنوز هم پوشیدن کلاه کابوی و روابط شمشیر, اما, گردشگری, نه طلا درایوهای اقتصاد در حال حاضر.

و بود که تعطیل هنگامی که یوسمیتی بسته شد به دلیل همه گیر در اواسط ماه مارس.

“من می خواهم این ایده از صفر است. اما من همچنین می خواهم این ایده از آنجا که من واقعا فکر می کنم این اعتبار است که آنچه شما برنامه ریزی برای در واقع کار می کرد.”

دکتر اریک Sergienko, Mariposa County health افسر

COVID-19 stats board

Mariposa County Health افسر اریک Sergienko چپ و خدمات بهداشتی مدیر Chevon Kothari ایستاده در مقابل یک تخته سفید لیست COVID-19 آمار فقط با یک مورد در Mariposa در آن زمان است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

“آن را شهر ارواح” گفت: جوآن قمار از پشت پیشخوان در سیرا کالای جایی که ماسک محافظ در حال حاضر برای فروش در کنار Yosemite پیراهن و کوچک حک شده خرس سیاه و سفید. “پارک بسته فروشگاه ها بسته است. همه چیز. این تنها چیزی است که ما احساس ما تا به حال به انجام است.”

اعتبار Sergienko ، اجتماعی فاصله نبود مشکل فروش در یک شهرستان که در آن حداقل اندازه بسته در مناطق روستایی است که 5 هکتار, اما او همچنین برنده مردم بیش از نیاز به پوشیدن پوشش صورت و بارها و بارها دست خود را بشویید.

تا زمانی که دستور آمد به تعطیل کردن کسب و کار و مدارس و بسیاری از افراد در حال حاضر در هیئت مدیره.

“آنها بسیار قدم اهسته در [که] آنها نمی خواهند به باز کردن بیش از حد به زودی” تراویس Medlock که عمل یک رامش رستوران از یک بسته 1950s سبک, کسی که شام میخورد گفت: از جامعه کسب و کار. “در حالی که کسب و کار آن را دوست ندارم آنها به طور کامل درک کنند.

“آنها بسیار نگران از افتتاح پارک برگشت. است که فقط رفتن به منطقه خلیج دره L. A. تا اینجا. ما شده ایم قفل شده را بسیار امن [اما] به عنوان به زودی به عنوان آنها باز floodgates وجود دارد و ما نگران آن می گذرد به باز floodgates اینجا.”

تبلیغات

Travis Medlock, owner of Little Shop of Ramen

تراویس Medlock صاحب فروشگاه کوچک از رامش, به نظر می رسد بیش از یک ردیف خالی مدفوع داخل رستوران خود را در امتداد بزرگراه 140 در Mariposa.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Medlock گفت: این شهرستان تا به حال خود را در راه های دیگر بیش از حد, ارسال, اتاق کار کارکنان برای takeout وعده های غذایی خود را برای کمک به نوپا رستوران شناور باقی می ماند.

Sergienko که دمدمی کمی درس خوان شخصیتی است که به عنوان عفونی به عنوان coronavirus او مبارزه را دوست دارد به مراجعه به محافظ حباب. یک حباب می تواند پوشش یک فرد یا کل جامعه اما اگر هر چیزی برس که حباب آن را می شکند و برگ هر کس داخل در معرض.

که Mariposa حباب بود قوی بود که با این واقعیت آن است که در همه طرف احاطه شده توسط شهرستانهای با بیش از 200 مورد و نیمی از مرگ و میر همراه است.

دقیقه پس از آن حباب در نهایت پشت سر هم صبح روز سه شنبه Sergienko نقل مکان کرد به پچ سوراخ اعزام یک تماس-ردیابی تیم از جمله دو بهداشت حرفه ای و یک کلانتر کارآگاه به عنوان به خوبی به عنوان یک افسر عفو مشروط و یک محقق با دفتر دادستان منطقه.

Bill Evans walks home along Highway 140 in Mariposa

Bill Evans, 72 ساله و بازنشسته و برنامه نویس کامپیوتر است که زندگی در Mariposa پس از سال 2004 پیاده روی صفحه اصلی در امتداد بزرگراه 140.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Pizza restaurant on Highway 140 in Mariposa

Calvin Kimbro و برادرزاده اش Kaden برو به انتخاب کنید تا یک پیتزا در یکی از معدود رستوران ها ارائه takeout در امتداد بزرگراه 140 در Mariposa.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

آنها شروع به جستجو برای هر کسی که ممکن است در تماس با یک Mariposa ساکن که آزمایش مثبت در یک بیمارستان در کشور همسایه Madera County پس از سفر بین المللی است.

“ما واقعا به رسمیت شناخته شده در اوایل ما نیاز به ایجاد یک تیم است که فراتر از آنچه که ما تا به حال در بهداشت عمومی ظرفیت برای انجام” Kothari گفت: از تماس با ردیابی یک ابزار کلیدی در توقف گسترش بیماری های عفونی. “چه کسی بهتر از افرادی که استفاده می شود به بررسی کنید ؟ بنابراین مشروط افسران D. A. محققان همه رو روت در تماس با ردیابی بسیار زود است.

“در حال حاضر بسیاری از استان ها در حال شبیه سازی است که بسیاری از استان ها در حال کشیدن در اجرای قانون شرکای با آن کمک کند. آنها واقعا خوب است در تماس با ردیابی.”

تبلیغات

در ساعت 25 نفر تا به حال شناخته شده است. هنگامی که نیمی از کسانی که تست مثبت بیش از سه روز آینده Sergienko تیم در حال حاضر آنها را در قرنطینه حفاظت از بقیه جامعه و اعتبار طرح خود را.

“ما می دانیم که در آن هر کس است. بنابراین ما سرمازده که جوانه از انتقال” گفت: Sergienko که در شهرستان در حال حاضر دارای 13 مورد تأیید. “تیم آماده بود برای آن است. این تیم گذاشتم و آنچه را که آنها نیاز به انجام است.”

با COVID-19 در حال حاضر در حال حاضر در جامعه Mariposa County است جلوگيري از دیگر اقدامات دفاعی. پنج شنبه افتتاح شد مرکز آزمون در وسط سالن ورزش مدرسه با هدف اداره 132 رایگان آزمون در روز حدود پنج بار توصیه می شود تعداد برای جمعیت 18,000.

A woman peers out from the second story of the Mariposa Hotel Inn along Highway 140

یک زن همسالان از دوم داستان ماریپوزا هتل و مسافرخانه در امتداد بزرگراه 140.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

یکی دیگر از محافظ اندازه گیری نیاز به شهرستان کارکنان به وارد کردن اطلاعات حیاتی مانند درجه حرارت بدن و سایر علائم به یک برنامه تلفن هر روز صبح به وزارت بهداشت داده های بیشتر امتیاز به آهنگ. Kothari امید به شهرستان همه کسب و کار با استفاده از این برنامه زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته شده است.

وقتی که اتفاق می افتد و Mariposa اصلی جاده دوباره تبدیل به مسدود با تابستان گردشگران رهبری برای یوسمیتی و یا آخر هفته بازدید کنندگان گرفتن در مناظر خواهد شد که آزمون بعدی برای محافظ حباب Kothari و جنایت را طراحی کرده اند.

تیم خود را در حال کار بر روی یک برنامه برای که بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de