امروز ممکن است 4 یکی دیگر از معیار در امن تر در صفحه اصلی برنامه راه اندازی شده توسط فرماندار Jared پلیس در پی COVID-19 با استان ها که نکرده تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات (به عنوان دنور و چند تن دیگر مترو قضایی باید از طریق آوریل 8) برنامه ریزی شده برای اجازه می دهد که قبلا توقیف دفاتر به بازگشایی در یک هیات ظرفیت تا 50 درصد است.

پلیس انتظار می رود که به صحبت کردن امن تر-در-خانه سیاست در آینده کنفرانس مطبوعاتی. اما در عین حال او در ادامه به پاره پاره در هر دو طرف و البته به دلایل بسیار متفاوت. معترضان مانند کسانی که جمع شده بودند در دولت و کنگره در تاریخ 1 مه او را متهم به کشیدن پاهای خود را در محدودیت های بلند در حالی که صاحب نظران در MSNBC ملی کابل را مترقی و استحکامات استدلال می کنند که او را به انجام این کار بیش از حد به سرعت.

مدت کوتاهی پس از پلیس ارائه شده در مارس 1 به روز رسانی به Coloradans MSNBC را استیو Kornacki گروگان تمدید بخش در دولت بازگشایی پروتکل — و دو-سلامت مفسران پیشنهاد کرد که رویکرد خطرناک بود به خصوص با توجه به این که آزمایش بر روی تقاضا است و جایی نزدیک به یک چیز در اینجا نشده است. به عنوان آنها صحبت می کرد یک تصویر بند انگشتی آمریکا نقشه گرافیکی شناسایی کلرادو به عنوان تنها کشوری در غرب کوه با بیش از 10 ، 000 تایید موارد مثبت ماند در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش. (فعلی کلرادو مورد کل, به روز شده در 4 p. m. در مارس 3, نشان می دهد 16,635 موارد منجر به حداقل 842 مرگ و میر.)

سپس بیش از آخر هفته ان بی سی رسانه های آنلاین لعنتی از یک گزارش با عنوان, “جمهوری خواهان در حال بازگشایی. و بنابراین این دولت به رهبری حزب دموکرات.” این موضوع ؟ در حالی که پلیس در حال صحبت کردن بیشتر و مسئولانه تر از ایران فرمانداران در کشورهایی مانند گرجستان او را در حال حرکت در همین سریع.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای مقابله با آن روایت پلیس شده است صدور کشت و دستور اجرایی. در 30 آوریل سفارش آمد منع اخراج در دولت از طریق ممکن است مگر عمومی-ایمنی در معرض خطر و همچنین به عنوان یکی که گسترش توانایی ها و رستوران ها که باقی می ماند بسته به محل ناهارخوری به ارائه الکل برای رفتن و برای تحویل. سپس پلیس به صدور یک فرمان است که اجازه می دهد تا به “کامیون مواد غذایی به کار در کلرادو بقیه مناطق برای حمایت از کامیونداران و حرکت وسیله نقلیه تجاری فعالیت های” یادداشت های یک مه 2 انتشار اخبار. “هدف از این فرمان اجرایی است که به کمک رانندگان کامیون دسترسی مقرون به صرفه به وعده های غذایی در جاده ها است.”

این اعلام شد و به دنبال آن یک مقدار تیره تر پیام در مارس 3 که در آن پلیس سوگواری گذشت 66 سال از شفق قطبی پیراپزشک پل کری که در تاریخ 30 آوریل پس از سفر به شهر نیویورک جایی که او به طور داوطلبانه به کار در یکی از کشور COVID-19 نقاط داغ. “پل کری در خدمت جامعه خود و کشور خود قهرمانانه و من فوق العاده غمگین عبور خود را” پلیس گفت:. “در طول زمان نیاز او selflessly داوطلب به سفر هزاران مایل از خانه خود را به کمک به دیگران. او خود را به خطر انداخته سلامتی و ایمنی و پا تا به انجام آنچه او می تواند. این یک زمان دشوار برای بسیاری از Coloradans و بسیاری از آمریکایی ها. من هرگز نمی توانم بیان فقط چگونه سپاسگزار من برای افرادی مانند پل و همه ما پاسخ گوی اضطراری که در خط مقدم این ویروس است. پل اختصاص داده شده عمر خود را به خدمت به دیگران, و او خواهد شد تا حد زیادی از دست رفته است.”

دو روز قبل از آن پلیس به حال eulogized قابل توجه دیگری قربانی از رمان coronavirus: دولت سابق سناتور جان تیلور که می خواهم درگذشت, هفته گذشته است. “من عمیقا غمگین از دست دادن, از سناتور جان تیلور” پلیس نوشت, on May 1. “این یک چیز فوق العاده برای دیدن فوران عشق و تحسین از کسانی که می دانستند که او بهترین است. او که به عنوان یک دولتمرد واقعی, و یک مدافع قوی برای روستایی کلرادو و دولت ما را قوی حضور نظامی. این یک زمان دشوار برای همه Coloradans ساخته شده هیچ ساده تر با از دست دادن بسیاری از اعضای جوامع ما. سناتور Taylor خواهد شد تا حد زیادی از دست رفته است.”

مجاورت مثبت و منفی تحولات در این کشور موجب شده است یک ترکیب مشابه از پاسخ به پلیس از توییتر مفسران به صورت محلی و در سراسر کشور است. استیو هیلتون, نویسنده کتاب مثبت پوپولیسمذکر شده یک وال استریت ژورنال op-ed که مورد تحسین قرار گرفته پلیس اقدامات میان یک انفجار با هدف MSNBC “shutdown متعصب.” در پاسخ یکی تویتر نوشت: “من به عنوان محافظه کار به عنوان شما می توانید زندگی می کنند و در کلرادو. بسیار افتخار ما فرماندار و مسئول رویکرد او در حال شکل گرفتن است. باعث می شود من فکر می کنم شاید نه همه Dems نادان هستند از مزایای اقتصادی و نیازهای سرمایه داری در کشور ما است.”

در مارس 1, زمانی که بسیاری از شخصی-خدمات purveyors قادر به بازگشایی دیگری افزود: “من زندگی می کنند در کلرادو — امروز مدل موی منی/pedi خودرو, لاستیک چرخش باغ مرکز 4 گل بهار ، هر کس خرید و زندگی! در حال حاضر نیاز رستوران باز, بنابراین ما می تواند نشستن در ایوان شب جمعه w/مارگاریتا. به سلامتی همه!”

اما وجود دارد مقدار زیادی از naysayers هم از جمله یکی که opined: “بنابراین امیدواریم مورد بالا خود را توجه به علم @GovofCO @jaredpolis اما شما نمی ‘نشان دادن کیفیت خود را’…. کلرادو نباید بازگشایی تا تست انجام شده است…به ویژه پس از دولت ما مورد اعداد به صعود ادامه…نا امید کتمان حقیقت است.”

یکی دیگر از ناظر تقسیم: “بیایید امیدوار باشیم COVID19 اعداد نمی رویم تا بیایید امیدواریم که اگر آنها آن را قابل کنترل بیایید امیدواریم که اگر آن را در مورد به unmanageable درست است که به سرعت انجام می شود. بیایید امیدواریم که نه طرف صرف مقدار زیادی از زمان گفت: من به شما گفته تا….”

در ضمن در دنور شهردار مایکل Hancock نشان داده است که اجباری ماسک-پوشیدن سفارش را به اثر برای بسیاری از اماکن عمومی در این شهرستان در چهار شنبه, مه 6. پلیس ستایش است کسب و کار است که نیاز به ماسک را متوقف کرده است اما از نیاز به استفاده از آنها توسط مشتریان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de