فرماندار Jared پلیس ممکن است 4 COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی خارج از غرفه را از کسانی است که قبل از آن در بخشی خود را برای منابع متعدد به جنگ ستارگان و امروز “ممکن است چهارم بود با شما” کراوات. اما مسلما بزرگترین خبر رسید وی در پاسخ به سوال ارسال شده از طریق رسانه های اجتماعی: پلیس نشان داد که رستوران که او قبلا پیشنهاد ممکن است در بسیاری از بخش های دولت تا اواسط ماه خواهد شد در حال حاضر به احتمال زیاد باقی می ماند توقیف برای سه هفته بعد اگر نیست دیگر.

“ما لازم نیست که تاریخ” پلیس گفت: در پاسخ به مؤسسان که او را تشویق به اجازه صاحبان رستوران می دانم زمانی که آنها را مجاز به ارائه در سایت ناهارخوری دوباره بیش از یک روز در پیش است. “بله, رستوران نیاز به دانستن در مورد یک هفته قبل از آنها باز” به طوری که آنها می توانید اطلاع رسانی کارکنان صبر کنید و مانند او اضافه کرد: — “اما ما نیاز به نگاهی به این داده ها بیش از چند هفته آینده. بنابراین آیا آن را در اواخر ماه مه یا ژوئن 1, ما نیاز به مطمئن شوید که ما دستورالعمل راست. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را با خیال راحت انجام می شود و الهام بخش اعتماد به نفس.”

در ابتدا از اظهارات پلیس ادای احترام به پل کری 66 ساله اولین پاسخ که درگذشت در 30 آوریل پس از داوطلب شدن برای کمک به COVID-19 بيمار در شهر نیویورک است. فرماندار پیشنهاد کرد که مناسب ادای احترام به کری و دیگر مراقبت های بهداشتی حرفه ای خواهد بود به “این بحران به طور جدی با پوشیدن ماسک در و در فروشگاه ها و ادامه اجتماعی فاصله. این چیزی است که ما نسبت به کسانی که خطر جان خود را در خط مقدم از این فاجعه است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بعد پلیس مشترک اولیه آمار و ارقام از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد زمان مورد تعداد (16,870) مرگ و میر (848). تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد چندین بار بالاتر او اشاره کرد اما به دلیل افزایش تست گزینه های ما باید یک ایده بهتر در مورد واقعی گسترش ویروس پایین جاده. همچنین نمایش بودند گرافیکی نشان می دهد که نرخ رشد روزانه از COVID-19 مورد بود در 1.4 درصد دیروز, مه 3 با سرعت از بستری شدن در بیمارستان تیک تاک توسط فقط .1 درصد در همان روز.

همانطور که برای تست پلیس گفت: این امر به زودی در دسترس خواهد بود از طریق بخش خصوصی بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات جامعه محلی مبتنی بر تست سایت های دولتی و همکاری با بخش خصوصی شرکای مانند Kroger و Safeway, در علاوه بر این به هدفمند تست با هدف شیوع سایتهایی که اغلب خانه به کسانی که در معرض خطر ابتلا به ویروس. پزشکان باقی خواهد ماند “gatekeepers” برای کسانی که مایل به آزمایش می شود ، درخواست برای ایجاد تست مکان آمده اند در از 59 شهرستانهای تا به امروز گفت: با 40 تنظیمات در حال حاضر مورد تایید آنها ذکر شده بر روی یک نقشه جدید در دسترس در covid19.colorado.gov سایت.

امروز به عنوان بخشی از پلیس را امن تر در صفحه اصلی برنامه دفاتر مجاز به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در بخش هایی از دولت که نیست تمدید اقامت خود را در خانه سفارش (بر خلاف دنور و دیگر شهرستانهای استان در منطقه مترو). او را تشویق هر کسی که می بیند نقض ایمنی و بهداشت محیط کار به سرعت گزارش آنها به مقامات محلی از جمله معایب قرار دادن همه زندگی در خطر است.

“داشتن یک بحران انسانی و مرگ و میر دسته جمعی در دست ما است و نه یک گزینه معتبر” او تاکید کرد. “ما باید به و ما در حال پیدا کردن یک راه بهتر برای شرکت در فعالیت های ما باید به مردم به عنوان امن به عنوان یک راه ممکن است” تعهدات اجتماعی و روانی و نیازهای اقتصادی بدون قریب به اتفاق قربانیان در بیمارستان ظرفیت.

به گفته پلیس این امن تر در خانه سیاست تاسیس شد پس از مشورت با 35 خرده فروشی انجمن 1,100 خدمات شخصی purveyors, 300 اتاق بازرگانی و یا سازمان های مشابه, 350 مراقبت های بهداشتی و امکانات بیمارستان و 300 کالج ها و یا تاریخ و کالج 340 کودک-ارائه دهندگان مراقبت های 200 محلی, 300 شرکت املاک و مستغلات و هزاران نفر از افرادی که آنلاین پست. ایده این بود که مطمئن شوید که قوانین “مطابق با واقعیت در کلرادو: بهداشت حقیقت و واقعیت اقتصادی است.” ارائه نظرات و همچنین اعضای متعدد مشورتی کمیته ادای احترام کردند توسط پلیس.

پس از یک سری از برنامه های اضافی فریاد استراحتی به معلمان کلرادو ابتکار عمل آموزش و پرورش و رایانه های شخصی برای افراد غیر انتفاعی پلیس آغاز شده و وضعیتی وخیم کردن جنگ ستارگان مراجع است. او به نقل قول “در تجربه من وجود دارد چنین چیزی به عنوان شانس” از امیدو “هرگز امید مهم نیست که چگونه همه چیز تاریک به نظر می رسد” از جنگ های کلون سری متحرک; تشویق مردم به ماندن حداقل طول صابر نور و دور از یکدیگر; صحبت کردن در مورد چگونه آن را به نظر می رسد که آخرین بار ما قادر به رفتن به رستوران و فیلم با هم صورت گرفت “در یک کهکشان دور دور”; و پیشنهاد کرد که با اقدامات احتیاطی مناسب Darth Vader باید امن “با وجود او موجود تنفسی بیماری است.”

زمانی که فرماندار انجام شد او در برابر اصرار به رها کردن میکروفون….

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de