برای افتتاح خطوط هوایی آن را نگه می دارد بدتر

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

________________________

هواپیمایی BUFFETTED: سفر هوایی آمده است تقریبا کامل متوقف و مدیران صنعت بر این باورند که صنعت می تواند کوچک. این وضعیت همچنان به بدتر.

— میلیاردر وارن بافت گفت: بیش از آخر هفته که او تا به حال تخلیه خود شرکت کل سهام در خطوط هوایی ایالات متحده اعتقاد او اشتباه در ارزیابی صنعت است. سهام آمریکایی دلتا و ایالات فرو بين 13% و 14% دوشنبه ، جنوب غربی تضعیف 9 درصد.

— چین شرکت هواپیمایی بخش ممکن است با دیدن برخی از زندگی است. سرویس ردیابی Flightradar24 روز دوشنبه گفت که خروج روزانه از چین 25 شلوغ ترین فرودگاه در هفته آخر مارس صدر 5,000 برای اولین بار از اواخر ماه ژانویه است. هرچند که هنوز هم تنها در حدود نیمی از خود را از سال 2020 به اوج.

— سهامداران کم هزینه حامل Norwegian Air Shuttle تصویب یک طرح برای نجات این شرکت با مبادله بدهی به حقوق صاحبان سهام به طوری که آن را ممکن است دسترسی به برخی از دولت تضمین به ارزش 3 میلیارد کرون (290 میلیون دلار).

حامل در حال حاضر گذاشته شدن 90 درصد از نیروی کار خود را.

— اتحادیه اروپا تایید شده 7 میلیارد یورو ($7.6 میلیارد دلار) وام و تضمین می کند که دولت فرانسه ارائه به هوا در فرانسه.

هوایی فرانسه را دریافت 3 میلیارد یورو ($3.28 میلیارد دلار) در وام مستقیم از دولت فرانسه و یک 4 میلیارد یورو ($4.37 میلیارد دلار) وام بانکی تضمین شده توسط دولت و شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

زنجیره غذایی: گوشت بسته بندی گیاهان شده اند ویران شده توسط شیوع چون مردم بیشتر کار در محله های نزدیک. در حالی که بعضی از آنها شروع به نگاه به سمت عادی آن را ممکن است یک راه طولانی بازگشت. آن را ناهموار بازیابی, اگر می توان آن را به نام که در سراسر صنعت مواد غذایی.

— خرده فروش رسید برای Tyson foods, اما آن را نه ساخته شده برای فروش به غذا-سرویس صنعت که به سقوط کردن یک صخره.

شرکت ارسال شده درآمد سه ماهه جمعه و سهام سقوط 8 درصد آن را به عنوان هشدار داد ادامه slowdowns.

— ایالات متحده رستوران فروش در حال بهبود در هفته دوم در یک ردیف. اطلاعات و مشاوره شرکت NPD گروه گفت: مشتری معاملات کاهش یافت و 32% از یک سال پیش در این هفته از آوریل 26. که بهتر از آن 36 درصد کاهش قبل از هفته است. نشسته رستوران ها همچنان به رنج می برند بیشتر از فست فود اما حتی معاملات در آن محل را بهبود کمی. NPD گفت: دولت محرک چک به احتمال زیاد منجر به افزایش در هزینه.

دولت & بانک مرکزی: کشور در ادامه به حرکت اقتصادی اختلال بی سابقه ای در زمان ما است.

— هنگ کنگ رشد اقتصادی با 8.9 درصد در سه ماهه اول که در مقایسه با سال پیش از آن بدترین عملکرد را پس از سه ماهه گزارش آغاز شد و در سال 1974.

صادرات کاهش 9.7% از سال قبل دولت روز دوشنبه اعلام کرد. صادرات خدمات فرو 37.8 درصد و هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است 10.2%.

— حدود 1.5 میلیون آفریقای جنوبی تا به حال بازگشت به کار در روز دوشنبه به عنوان کشور کمی کاسته مستند شرایط. این معدن از تولید و بخش های کسب و کار شروع بازگشایی تا 30 درصد از نیروی کار خود را. کارگران اضافی اضافه خواهد شد به تدریج بسته احتیاطی و آفریقای جنوبی آمار در گسترش و شدت COVID-19 در کشور است.

— بلژیک آرام برخی از آن مستند اقدامات دوشنبه. کسب و کار به کسب و کار شرکت می تواند باز کردن دفاتر خود را به کارکنان دوباره حتی اگر کار از راه دور است که هنوز هم تشویق. نساجی مغازه فروش پارچه افتتاح خواهد شد بیش از حد از آنها ضروری است اگر می خواهید مردم را به خود و ماسک محافظ.

بازار: داو جونز شاخص کاهش یافته است 18 درصد در طول سه ماه گذشته و S&P 500 15 درصد است. نزدک به تضعیف 8 درصد. وال استریت است که با داشتن یک زمان دشوار ارزش شرکت به دلیل عدم اطمینان در مورد چه می آید بعدی. هر سه شاخص را منعکس دو رقمی بیش از 30 روز گذشته در فرار تجارت.

— شاخص سهام در حال پایین کمی دوشنبه به بازار طول می کشد یک مکث زیر آن بهترین ماه در دهه.

فشرده: در میان کسب و کار بسته شده در طول بیماری همه گیر در حال بهداشت و درمان باشگاه است. هیچ کس مطمئن است که چگونه به سرعت مشتریان احساس امنیت در محدود مکان هایی که مردم به اشتراک گذاری سطوح.

— طلا بدنسازی تاسیس در ونیز کالیفرنیا توسط یک سابق بدنسازان جو طلا برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. این شرکت روز دوشنبه گفت که آن 700 ورزشگاه در سراسر جهان باز باقی خواهد ماند به عنوان آن را بازسازى و آن را برنامه ای برای خروج از ورشکستگی در ماه اوت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de