دادن سهشنبه آینده در اوایل سال جاری با #GivingTuesdayNow

آن را به نظر می رسد مانند صندوق ورودی ایمیل خود پر است اوایل با GivingTuesday اهدای درخواست ؟

این به آن دلیل است: تقریبا یک دهه پیش بنیاد سازمان ملل متحد پیوست و با دیگر سازمان های غیر انتفاعی در تاسیس GivingTuesday که هل خیریه تلاش در سراسر جهان در اولین دوشنبه در ماه دسامبر. در 2019, GivingTuesday مطرح شده نزدیک به 2 میلیارد دلار.

با توجه به مشکلات ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان اضافه شده اند #GivingTuesdayNow “یک روز جهانی و وحدت” در آوریل 5 سال 2020 است. “روز طراحی شده است به درایو هجوم سخاوت شهروند تعامل کسب و کار و انسان دوستی, فعال سازی و حمایت از جوامع و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان” با توجه به givingtuesday.org. “#GivingTuesdayNow را بسیج GivingTuesday شبکه جهانی از رهبران و همکاران جوامع و سخاوتمندانه افراد است.”

و سیل صندوق ورودی خود می پرسد.

محلی جامعه اول پایه که مختصات تلاش برای کلرادو می دهد و بعد در اوایل ماه دسامبر (در سال 2020 آن را در دسامبر 8) در حال سازماندهی درخواست در coloradogives.org که لیست ده ها تن از سازمان های خیریه که در تلاش و باعث اهدا آسان است.

اما اگر شما احساس کمبود به دلیل اقتصادی shutdown شما فرصت دیگری به من بدهید: استاندارد GivingTuesday در حال آمدن است در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر