واشنگتن (AP) — آن است که یک روز صبح از اولین ها را برای دادگاه عالی اولین بار صوتی از دادگاه استدلال شنیده خواهد شد زنده جهان و اول استدلال از طریق تلفن.

تغییرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که برگزاری جلسات دادگاه نا امن به خصوص با شش قضات 65 ساله یا مسن تر و در خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس.

این آزمایش آغاز و تا روز دوشنبه می تواند در سوق دادن دادگاه به طور معمول livestream استدلال خود را. یا 10 نفر بیش از شش روز فقط می تواند فوق العاده استثنا به دادگاه پایدار مخالفت با گسترش مخاطبان است که می شنوید اگر نه ببینید کار خود را زندگی می کنند.

مواردی که شنیده خواهد شد بیش از دو هفته آینده شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای محافظت از مالیات و دیگر سوابق مالی و اینکه آیا ریاست جمهوری انتخاب کنندگان را به بازیگران خود را در کالج انتخاباتی رای برای نامزد که برنده رای مردمی در دولت خود را.

این جلسه قرار است به زودی دوشنبه در زمان معمول از 10 a. m. EDT زمانی که مارشال پاملا حرف را تماس بگیرید دادگاه به سفارش و قاضی جان رابرتز را اعلام روز است. استدلال به آخرین برنامه ریزی شده یک ساعت به عنوان آنها به طور کلی در دادگاه.

دادگاه تصمیم تا حدودی مبهم مورد در مورد اینکه آیا وب سایت سفر Booking.com می تواند علامت تجاری نام خود را برای اولین تاخت و تاز کردن به استدلال از راه دور. وکلای هر دو طرف به خوبی شناخته شده به قضات و با تجربه در استدلال قبل از این کشور بالاترین دادگاه.

وزارت دادگستری وکیل اریکا راس که یک بار در خدمت به عنوان یک کارمند قانون به عدالت النا کاگان خواهد بود برای اولین بار. او آخرین استدلال در دادگاه در اواخر فوریه. او در حال برنامه ریزی برای ارائه این دیوان عالی کشور استدلال او ششم از وزارت دادگستری کنفرانس اتاق.

او به دنبال خواهد لیزا Blatt, یک زمانی دولت وکیل خواهد شد که استدلال او 40 دیوان عالی کشور مورد. Blatt خواهد بود در واشنگتن-منطقه خانه او گفته واشنگتن پست.

او شناخته شده است برای رنگی نوشتن و صحبت کردن به سبک و برای توانایی خود را برای شرکت در سالم دادن و گرفتن با قضات. او همچنین برجسته لیبرال حامی عدالت برت Kavanaugh در طول ستیز سنا تایید جلسات دیوان عالی کشور.

هر وکیل را دریافت دو دقیقه بدون وقفه به ایجاد یک بیانیه افتتاحیه و پس از آن رابرتز به لگد کردن سوال. پس از آن قضات را بپرسید سؤالات ارشد اگر چه طولانی ترین خدمت عدالت کلارنس توماس تقریبا هرگز به سوالات وکلا. Kavanaugh که پیوست دادگاه در سال 2018 خواهد آخرین.

دادگاه گاهی اوقات مسائل نظرات در شروع بحث جلسه با عدالت نوشت که برای اکثر خواندن خلاصه ای از این نظر و به ندرت بیشتر از یک دوم عدالت خلاصه مخالفت. اما در یکی دیگر از تغییر شکل دراورده شده توسط ویروس شیوع عقاید هستند که در ارسال آنلاین و بدون هر گونه اظهارات از قضات. دادگاه را در شماره بعدی نظرات در روز پنج شنبه.

___

دنبال AP دادگاه عالی خبرنگاران علامت شرمن در https://twitter.com/shermancourt و جسیکا Gresko در https://twitter.com/jessicagresko.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de