یک بروشور برای رستوران انبار فروشگاه در Alexandria, Virginia, نشان می دهد قیمت برای اقلام عمده. (حسن نیت ارائه میدهد رستوران انبار)

برای کسانی که اتاق را برای 10 پوند جعبه پادشاه خرچنگ پاها, 16 پیتزا یخ زده و 40 آماده برای پخت شیرینی های رولتی جدید وجود دارد مواد غذایی گزینه باز کردن در سی منطقه فروش مواد غذایی به صورت فله.

رستوران انبار به دفتر شرکت تایید تمام فروشگاه های خود را در حال waiving الزامات عضویت در coronavirus همه گیر را ارائه موجودی خود را به خریداران هر روز. اما از آنجا که بازار به طور معمول لوازم رستوران هیچ چیز در قفسه می آید در بخش های کوچک است.

یک بروشور برای Alexandria, Virginia, فروشگاه, تبلیغ 15 کیلو بال مرغ 5 کیلو ماست یونانی و یک مورد از ذرت در چوب بلال ،

“این سخت است برای گفتن که یک عضو که فقط در آینده” گفت: یک مدیر در اسکندریه فروشگاه که گفت: محل است که همیشه شلوغ است و آن را سخت به بگویید که یک خریدار انگیزه.

وجود دارد برخی از قوانین به خرید بدون عضویت: تنها دو فیلم خریداران مجاز در هر خانواده باید یک شناسه معتبر و با پوشیدن دنده محافظ مانند ماسک و دستکش. بدون فرزند مجاز در فروشگاه ها است و هیچ بازده در خرید از یک سخنگوی دفتر شرکت گفت.

وجود دارد رستوران انبار فروشگاه در Chantilly و الکساندریا و در کنگره ارتفاعات و Baltimore, Maryland. سی ندارد یک فروشگاه.


بیشتر Coronavirus اخبار

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net