نیویورک (AP) — در پشت صحنه راهروهای واشنگتن دی سی پایتخت یکی از عرصه های, میشل اوباما, پیاده روی بازو در بازو با همسرش, باراک اوباما. او فقط به پایان رسید سوم توقف در چه خواهد بود 34-شهر تور کتاب چنین مقیاس بی سابقه ای است که آن را تقریبا شبیه بیانسه, تور کنسرت.

نادیا Hallgren را دوربین عقبی آنها را زمانی که میشل اوباما شاید به دنبال اطمینان می پرسد رئیس جمهور سابق: “آیا این به نظر می رسد مانند یک نشان می دهد که شما می خواهم برای دیدن؟”

Hallgren مستند, “شدن” است — بیشتر از ما قبل از دیده می شود — میشل اوباما نشان می دهد. آن قطاری از بانوی اول سابق در تنظیمات هر دو عمومی و صمیمی مرور پست-کاخ سفید زندگی در تعامل با طرفداران و به طور کلی پرورش روحیه مثبت خود باور و امید است که تعداد کمی از کنار شوهرش قادر به الهام بخش است.

“زندگی من شروع به مال من باشی دوباره,” او می گوید: در این فیلم است. “هیچ فصل دیگری در انتظار من وجود دارد.”

“شدن” است که آغاز بکار چهارشنبه در Netflix یک فرمت از او 2018 پرفروش خاطرات با همین نام و یک نوع مجاز سینمایی پرتره اوباما. این تولید شده توسط زمین عالی تولیدات این فیلم شرکت تاسیس کنند.

قبل از در حال حاضر بالاتر از زمین حمایت کرده است به خوبی دریافت, اجتماعی, فکر, مستند در مورد آمریکا کار (برنده جایزه اسکار آمریکایی “کارخانه” ) و ناتوانی جنبش حقوق (تحسین ساندنس برنده “آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب” ). این یک فرخنده برنده جایزه ابتدا برای بالاتر از زمین بلند پروازانه ترین پست-کاخ سفید شیرجه رفتن به هالیوود از هر رئیس جمهور سابق ایالات متحده. با “شدن” یک نیمه از زمین بالاتر در حال حاضر مراحل در مقابل دوربین بیش از حد.

فیلم خود یک راز است و تا هفته گذشته که Netflix اعلام کرد که آینده برتر. Hallgren به طور معمول کار می کرد با خدمه و یا فقط توسط خودش. خیلی از “شدن” می گیرد یا در عرصه های شلوغ با دوربین های دیجیتال و یا در خصوصی تنظیمات صندلی عقب یک SUV خانه دوران کودکی اوباما — چند تا را خال خال ،

“من فکر می کنم اگر مردم تو را دیدم من آن احتمالا نگاه بسیار غیر رسمی” خنده Hallgren.

نگه داشتن “شدن” مخفی هنوز هم آسان نبود ، “نزدیک ترین دوستان من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود” Hallgren می گوید. “مردم همیشه دوست دارم, ‘آیا شما تا به?'”

Hallgren جانباز مستند فیلمبردار (“مشکل آب” “دختر افزایش” “به دام افتاده”) و از ویژگی های او کارگردان اولین. (او نیز مشغول به کار در سی ان ان فیلم’ “ما طلوع خواهد کرد: میشل اوباما ماموریت به آموزش دختران در سراسر جهان است.”) این کار Hallgren معتقد است او برنده از بدن او را از کار و به عنوان اولین جمع آوری شده در بالا-فشار ملاقات با اوباما, شباهت آنها. “او از سمت جنوب. من از برانکس جنوبی می گوید:” نیویورک تربیت فیلمساز.

بر خلاف مصاحبه-سنگین Hulu doc-سریال “هیلاری” در هیلاری کلینتون Hallgren رویکرد عمدتا fly-on-the-wall, مخلوط کردن, براق, روی صحنه فیلم از اوباما در مذاکرات با امثال اپرا وینفری, ریس ویترسپون و استفان کلبرت با شخصی صحنه های خارج از صحنه نمایش. اوباما نشان دهنده در او هشت سال در کاخ سفید و اغلب نژادپرستانه آغشته به پاسخ آنها تولید. “شما امیدوارم که مردم بیشتر آماده برای ما از, شاید, آنها,” او می گوید.

اوباما نمی تجزیه و تحلیل 2016 انتخابات و یا افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جز یک نظر lamenting مشارکت مردم از رای دهندگان آمریکایی. “که من تروما,” او می گوید.

اما اصلی اعتماد از “شدن” است و نه فقط اوباما داستان اما آنچه او الهام بخش — چگونه یک داستان begets دیگران است. Hallgren نقاشی از عکاسی از Garry Winogrand, پرسه در چهره اوباما جمعیت و در برخی موارد طول می کشد یک لحظه به دنبال زندگی خود. “تبدیل شدن” ممکن است بخشی از فیلم کنسرت اما آن را تقریبا به عنوان علاقه مند به مخاطبان به عنوان آن را در showstopper بر روی صحنه است.

“اغلب اوقات زمانی که خانم اوباما بود در مرحله, من نه اصلی دوربین فیلمبرداری او می گوید:” Hallgren. “بنابراین من تا به حال این فرصت را به راه رفتن در اطراف. وجود چنین انرژی باور نکردنی در آن عرصه. هیجان که مردم تا به حال احساس خاص است. من فکر کردم: من می خواهم برای گرفتن این.”

زمان “شدن” جالب است نه فقط به خاطر آن قطاری از یک حس اجتماعی قبل از مردم مجبور شدند به مستند توسط pandemic اما به دلیل آن می آید در میانه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. مهلت نقد و بررسی این فیلم نیست و به تنهایی در حفظ: “اگر میشل اوباما آنقدر مصمم است که او را در حال اجرا نیست به صورت عمومی دفتر کاملا بهنگام جدید Netflix مستند” شدن ” خواهد مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند یک کمپین راه اندازی.”

میشل اوباما اما صبورانه نگهداری می شود او را یک شخصیت سیاسی نیست و قبل از اینکه رسما تایید یک نامزد. (باراک اوباما به تازگی به تایید معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن.) اما بسیاری از آنها حمایت برای او به نقش بازی در سال 2020 انتخابات. کمیته “پیش نویس میشل اوباما” راه اندازی شد دوشنبه, اصرار بایدن انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا.

میشل اوباما کاهش به مصاحبه برای این مقاله اما او منتشر شد بیانیه ای که “شدن” اعلام شد.

“حتی به عنوان ما دیگر نمی توانیم با خیال راحت جمع آوری و یا تغذیه کردن انرژی از گروه حتی به عنوان بسیاری از ما در زندگی با غم و تنهایی و ترس ما نیاز به باز بماند و قادر به قرار دادن خودمان در افراد دیگر است. همدلی است که راه نجات ما در اینجا. آن چه ما را به طرف دیگر,” او گفت:. “اجازه استفاده از آن را به تغییر مسیر توجه ما را به سمت آنچه مهم تجدید نظر در اولویت های ما و پیدا کردن راه های بهتر و بازسازی جهان در تصویر ما امیدوار است.”

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر در: http://twitter.com/jakecoyleAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de