دموکراتیک اعضای کلرادو هیئت نمایندگان کنگره با ارسال نامه ای به مقامات فدرال امروز مارس 4, ابراز نگرانی در مورد ممکن است روند به دلیل نقض در شفق دادگاه مهاجرت.

در این نامه که آغاز شد نماینده ایالات متحده جو Neguse آنها اصرار سران دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت و مهاجرت و گمرک به “فورا اجرای تغییرات به دادگاه قوانین و شیوه های به اطمینان حاصل شود که وکیل می تواند ارائه موثر مشاوره و پاسخ دهندگان” حقوق اساسی حفظ شود.”

توضیح می دهد Neguse: “ما باید اطمینان حاصل شود که نه ایمنی نه به دلیل فرایند است که قربانی همین دلیل است که ما در حال درخواست فوری اقدامات از یخ و EOIR برای اصلاح این شرایط و در جای خود قرار داده عقل سلیم اقدامات برای اطمینان از یکپارچگی این دادگاه هستند به خطر انداخته است. ما معتقدیم این اقدامات ضروری برای رعایت تشریفات.”

گذشته از چند روز از بسته شدن شفق قطبی دادگاه مهاجرت آن دسته از موارد از افراد بازداشت شده در ژئو گروه-اجرای تاسیسات وجود دارد باقی مانده است عملیاتی در سراسر COVID-19 بیماری همه گیر.

در واقع بازداشت مهاجر صندوق باید در ادامه حرکت رو به جلو در سراسر ایالات متحده با وجود اعتراض از گروه به نمایندگی از وکلای مهاجرت, مهاجرت قضات و یخ دادستان که می خواهند دادگاه به طور موقت بسته و نه فقط برای دلایل بهداشتی, اما برای حفظ روند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“وجود دارد بنابراین بسیاری از موانع است که ما را مجبور به پرش را بیش از امتحان و ارائه کمک های حقوقی به مشتریان ما اما حتی زمانی که ما در حال رفتن بالا و فراتر از آن وجود دارد فقط به هیچ وجه به آنها ارائه همان نوع از نمایندگی قانونی که آنها را دریافت خواهید کرد اگر ما قادر به دیدار با آنها را در فرد می گوید:” لورا Lunn یک وکیل با کوه های راکی مهاجر, حمایت شبکه که خواستار یخ بازداشت شدگان منتشر خواهد شد و جلسات آنها اضافه شده به غیر بازداشت مهاجر دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه.

در تلاش برای محدود کردن فرد تماس مهاجرت جلسات دادگاه شده اند به طور فزاینده برگزار شد با تلفن در شفق “جبرا مؤثر بر حقوق دادرسی از پاسخ دهندگان” با توجه به نامه ای که همچنین اشاره می کند که در یک زمان دادگاه قانون حکم که “هر حزب ظاهر می شود telephonically waives حق اعتراض به قبول هر سند ارائه شده در دادگاه بر اساس تنها که آنها قادر به بررسی سند است.” و با توجه به پروتکل فعلی در شفق دادگاه مهاجرت آن غیر ممکن است برای یک وکیل محرمانه از مشورت با مشتری است.

این نامه می پرسد جیمز مک هنری, مدیر اجرایی دفتر برای بررسی مهاجرت که نظارت همه مهاجرت جلسات دادگاه اجازه می دهد تا پاسخ دهندگان به درخواست برای یک زنگ تفریح کوتاه به منظور به بخش خصوصی مشورت با وکلای مدافع خود را از طریق تلفن. همچنین مصرانه از دفتر نیاز است که اسناد و مدارک ارائه شده در دادگاه برای تشکیل پرونده توان به وکلا در پیشبرد و یا در طول یک زنگ تفریح طوری که آنها می توانید آنها را بررسی و ارائه اعتراض.

کلرادو دموکراتیک اعضای کنگره می خواهند اجرایی اداره مهاجرت و بررسی به تصویب سیاست دیگر تغییرات به اطمینان حاصل شود که بیمار یا عاطفی مضطرب مشتری نمی دور بماند زیرا یک وکیل خواهان در بیش از تلفن و نمی توانید رسیدگی. و Neguse و همکارانش در حال اصرار دادگاه به را های مختلف گام های دیگر برای اطمینان از ایمنی از بازداشت شدگان و هر کس دیگری ورود به دادگاه از جمله ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای همه شرکت کنندگان.

در نهایت نامه ای التماس متی Albence مدیر اقدام از یخ که قرارداد عملیات شفق بازداشتگاه به GEO گروه به اطمینان حاصل شود که زندانیان باید توانایی برای دسترسی به تماس های تلفنی در مسائل حقوقی بیشتر و خصوصی.

دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت است و نه در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد این نامه است. یخ “در پاسخ به مکاتبات اداری از طریق کانال های مناسب می گوید:” Alethea Smock محلی یخ سخنگو.

تا کنون دو یخ کارکنان و چهار GEO گروه کارکنان در شفق تسهیلات باید آزمایش مثبت برای COVID-19. با وجود چند COVID-19 ترساند که منجر به ده ها تن از بازداشت شدگان در حال قرنطینه در زمان های مختلف در طول همه گیر شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد در میان تسهیلات بازداشت شدگان است.

به عنوان از آوریل 29 بازداشتگاه قرار دارد 525 تن از بازداشت شدگان است که به خوبی در زیر آن حداکثر ظرفیت 1,532.

وکلای مهاجرت ثبت شده اند دادخواست به یک تعداد انگشت شماری از پزشکی آسیب پذیر زندانیان آزاد شده از شفق قطبی بازداشتگاه. یکی از کسانی که دادخواست منجر به یک قاضی را قانع کننده یک زندانی آزادی در حالی که اکثر هنوز در حال adjudicated.

کامل نامه زیر در دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de