ایالات متحده بزرگترین زنجیره مواد غذایی اعلام کرده است آن را به رایگان ارائه coronavirus تست برای همه خود را در خط مقدم همکاران در میان شیوع در یکی از فروشگاه های آن در جنوب کالیفرنیا.

کروگر که در عمل چندین سوپر مارکت های زنجیره ای از جمله Kroger, Ralphs و Food4Less روز دوشنبه گفت که آن آغاز خواهد شد ارائه تست این ماه از طریق آن, بهداشت و درمان, بخش, Kroger سلامت. آزمون ارائه خواهد شد از طریق ترکیبی از خود اداره کیت و درایو از طریق سایت این شرکت اعلام کرد.

“انعطاف پذیری خانواده Kroger بی نظیر است و ما در حال انجام همه ما می توانیم به حفظ تیم ما سالم و امن” کالین Lindholz رئیس جمهور Kroger بهداشت در بیانیه ای گفت:. “در دسترس بودن گسترده از تست تشخیصی در حال حاضر اجازه می دهد تا همکاران ما به بیشتر احساس قدرت و آگاه در مورد سلامت خود را امن تر ایجاد فروشگاه و امکانات است.”

این شرکت بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد چگونه بسیاری از کارکنان در نظر گرفته خط مقدم همکاران و چگونه بسیاری از تست خواهد شد به عنوان یک نتیجه از اعلام.

تبلیغات

Kroger نیز عرضه کرده است ماسک را به تمام همکاران شدت شستشو نصب پلکسی گلاس پارتیشن بندی در خطوط پرداخت و کاهش مشتری محدودیت ظرفیت با توجه به انتشار.

اعلام می آید در میان شیوع در یک Ralphs در هالیوود که بزرگترین خوشه ای از عفونت در یک فروشگاه خرده فروشی ثبت شده توسط لس آنجلس وزارت بهداشت.

از غروب آفتاب بلوار فروشگاه 158 کارکنان, 21 آزمایش مثبت برای ویروس, alexander sommer سخنگوی مواد غذایی زنجیره ای روز دوشنبه گفت:. آنها بوده ام خود quarantining از آوریل 21, او گفت:.

تبلیغات

فروشگاه بسته شد زود برای تمیز کردن عمیق و مطابق با اصول بهداشتی توسط CDC-تایید شخص ثالث در مارس 15, 21 و 30 Votava گفت. این شرکت همچنین نهاد اجباری قبل از تغییر دما و علامت چک برای کارکنان در آن محل است.

“با بازديد منظم از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان ما تأیید کرد که فرآیندهای ما همچنان به زندگی می کنند تا به ما استانداردهای ایمنی بالا در حفاظت از ما بیش از 20 ، 000 همکاران و میلیون ها نفر از مشتریان که ما مراجعه کنید 188 فروشگاه هر هفته” Votava گفت: در یک ایمیل.

پیش از تست اعلام اعتراض کارکنان جمعه در خارج از هالیوود, Ralphs در یک روز مه تظاهرات سازماندهی شده توسط ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 770 که نشان دهنده بیش از 20 ، 000 خواروبار کارگران در جنوب کالیفرنیا. آنها نام این شرکت به انجام بیشتر برای محافظت از همکاران توسط هر دو ارائه تست و سازماندهی یک پاسخ پروتکل برای نتایج مثبت است.

تبلیغات

جان گرانت رئیس جمهور UFCW محلی 770 گفت: روز شنبه در بیانیه ای که Kroger تصمیم به آزمون کارکنان “یک پیروزی مهم” برای اتحادیه, اما این شرکت هنوز به ارائه جزئیات خاص چگونه آن کار می کنند.

“بدون این که اطلاعات ما نمی تواند به درستی ارزیابی خود را از طرح” اعطای گفت. “ما خوشحالیم که آنها در حال گوش دادن به کارگران و در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از هر کس که در فروشگاه ها. ما ادامه خواهد داد به کار برای اطمینان حاصل شود که تست خواهد شد سریع و دقیق و بدون هزینه برای UFCW اعضای.”

در علاوه بر این به تست این اتحادیه خواستار 24 ساعته بسته شدن برای تمیز کردن عمیق هر زمان یک کارمند تست مثبت یک پروتکل زیر یک تست مثبت است که شامل آگاه ساختن کارگران آسیب دیده و ارزیابی آنها به قرنطینه و مشترک کار-مدیریت بهداشت و ایمنی کمیته در هر فروشگاه.

“در Ralphs ما همکاران هستند مثل خانواده” Votava گفت. “ما در ارتباط با همکاران ما که آزمایش مثبت برای کمک به خود را نیاز دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de