L. A. مدارس Supt. Austin Beutner روز دوشنبه گفت که سال تحصیلی شروع خواهد شد در اوت. 18 عنوان برنامه ریزی شده اما هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا دانشگاه را بازگشایی کلاس های حضوری توسط آن تاریخ است.

علاوه بر گسترش یافته تابستان مدرسه جلسه آغاز خواهد شد در اواسط ماه ژوئن آنلاین.

زمان بازگشایی پردیس با پاییز سال تحصیلی شروع روز پیچیده است Beutner گفت.

“زمان نامشخص باقی مانده است چرا که علم هنوز نامشخص” Beutner گفت: در آماده شده اند ، “حداقل سیستم جامع تست و تماس با ردیابی که باید در جای خود و پیامدهای این تست به طور گسترده ای درک قبل از بازگشایی مدارس می توانند. ما به طور منظم در بحث با دولت های محلی و مقامات بهداشتی و همچنین کار کردن در کنار یک تیم UCLA کارشناسان در بیماری های عفونی ویروس شناسی, اپیدمیولوژی و تست. که این مهم به دلیل آن خواهد بود که علم و تنها علم است که می تواند به ارائه یک پایه برای بازگشت امن جامعه مدرسه ما.

تبلیغات

Beutner همچنین گفت که گسترش تابستان مدرسه کمک خواهد کرد که دانش آموزان را برای اختلال ایجاد می شود که این کشور دومین مدرسه سیستم بسته آن دانشگاه در مارس 16. اما این مدرسه تابستانی جلسه نمی خواهد در نظر گرفتن محل در محوطه دانشگاه.

“ما طرح باقی مانده به پایان سال تحصیلی با آموزش آنلاین و ارائه تابستان مدرسه برای هر دانش آموز” Beutner گفت. “ما هیچ تصمیم گیری در مورد باز کردن از امکانات مدرسه که تاریخ و نمی خواهد تا زمانی که علم و مقامات بهداشتی به ما بگویید که آن را بی خطر است و مناسب برای انجام این کار است.”

در سال تحصیلی جاری است که در ادامه از طریق “آموزش از راه دور”به پایان خواهد رسید و در تاریخ 12 ژوئن در L. A. متحد. جلسه تابستان آغاز خواهد شد بسیار در مدت کوتاهی پس از آن, اگر چه Beutner مشخص نیست تاریخ.

مدرسه تابستانی شده بود به تدریج و به طور قابل توجهی کاهش در طول سال های اخیر با توجه به کاهش بودجه اما Beutner گفت: آن را دوباره در دسترس خواهد بود به هر دانش آموز.

تبلیغات

او گفت: تابستان جلسه را های مختلف ارائه شده است. یکی خواهد بود “بسیار متمرکز و فشرده ای از کلاس ها برای تعداد کمی از دانش آموزان که با داشتن بزرگترین چالش در مطالعات خود.”

نیز وجود دارد خواهد بود بنیادی سواد و ریاضی موجود در تمام سطوح درجه با تاکید خاص بر دانش آموزانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی است.

علاوه بر این منطقه در نظر دارد به پیشنهاد غنی سازی کلاس با یک زمینه علمی تمرکز. به عنوان مثال وی به همکاری بین منطقه معلمان و گیتار فندر شرکت برای ایجاد گیتار و یک نوع الت موسیقی شبیه درس.

“بافته شده را به درس خواهد شد, ریاضی, سواد آموزی و پروژه های مبتنی بر کار” Beutner گفت.

تبلیغات

Beutner اذعان گسترده بهره در زمانی که دانشگاه ها دوباره باز خواهد شد و چگونه آنها را مدیریت خواهد شد.

این گمانه زنی ها افزایش یافته که به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد کرد که مدارس ممکن است نیاز به شروع زود هنگام — به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای به آدرس یادگیری شکاف ناشی از بسته شدن دانشگاه ها در سراسر کشور در ماه مارس است. او پیشنهاد دریافت یک مخلوط واکنش با برخی از مربیان نگران است که آماده برای شروع زودهنگام می تواند مانع از تابستان مدرسه تلاش.

در حال حاضر L. A. متحد را در سال تحصیلی بعدی قرار است به زودی با توجه به این که قبلا تاسیس شده قبل از COVID-19 برنامه در اوت. 18.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de