یک مطالعه نشان داد که بدون H-2B ویزا کارگران درآمد برای watermen خواهد رها $12.5 میلیون نفر است. (حسن نیت ارائه میدهد مریلند مسائل)

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مهم است. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگان اشتراک ایمیل امروز.

مریلند معروف خرچنگ صنعت با آن مواجه است یک نبرد دشوار. با یک سال دیگر از کلاه ویزا وجود دارد کمبود شدید کارگران مهاجر به عنوان خرچنگ وانت و چند آمریکایی ها مایل به انجام این کار است. در این سال مریلند crabbers ترس برای زندگی از یک صنعت است که در خانواده های خود برای نسل های.

تنها نه خرچنگ پردازنده که نشان دهنده 95 درصد از دولت خرچنگ, تولید گوشت باقی می ماند در مریلند است. پردازنده و یا چیدن خانه تکیه بر حدود 500 خارجه کارگران فصلی به انتخاب crabmeat هر سال است. به کار در ایالات متحده کسانی که کارگران نیاز به H-2B ویزا تعیین شده به صورت موقت غیر کارگران کشاورزی.

مریلند دریافت کرده است حدود 160 ویزا 340 کوتاه از آنچه در صنعت می گوید به آن نیاز دارد.

سابقه ویزا کمبود

خرچنگ پردازنده ها تلاش کرده اند با ویزا کمبود برای سال عمدتا به دلیل رقابت از دیگر فصلی کسب و کار از جمله محوطه سازی و ساخت و ساز.

در سال 2018 تقاضا برای ویزا آنقدر بزرگ بود که وزارت امنیت داخلی آغاز شد اعطای ویزا از طریق یک سیستم قرعه کشی.

“آن را فقط افتضاح” جک بروکس جمهور از خلیج چساپیک غذاهای دریایی انجمن صنایع گفت: در مورد 2018 ویزا کمبود. “Watermen نداشت خوب بازار است. این شرکت ها می تواند روند و در آنجا بود از دست دادن اعتماد به نفس مصرف کننده. مشتریان خود را می خواهید را به مطمئن شوید که آنها را به یک منبع قابل اعتماد از تازه مریلند خرچنگ.”

در 2019 در وزارت کار با صدور ویزا در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و تمام نه پردازنده قادر به دریافت H-2B ویزا کارگران است.

در این سال وزارت کار همچنین ایجاد یک سیستم قرعه کشی برای خود بخشی از روند اخذ ویزا, در علاوه بر این به وزارت امنیت داخلی قرعه کشی ایجاد و در عین حال مانع دیگری برای دریافت کنندگان.

بروکس که اجرا می شود کمبریج بر اساس J. M. کلیتون غذاهای دریایی شرکت بود که یکی از سه خرچنگ خوش شانس پردازنده های که قادر به دریافت ویزا. خود شرکت خواهد شد که 88 H-2B ویزا کارگران پس از رسیدن در عرض چند هفته.

“ما احساس وحشتناک برای ما همکاران” بروکس گفت. “منظورم این است که ما تمام شده قفل شده است و قبل و می دانم آنچه در آن است و آن را فقط وحشتناک است.”

بسیار چند پردازنده در ویرجینیا قادر به امن ویزا بروکس گفت.

پردازش خانه که نمی امن ویزا تاریک بروکس گفت. “چراغ ها خاموش هستند. در اینجا ما فقط تقریبا یک ماه به فصل و چراغ هستند. چه آنها به مشتریان خود را ؟ چه آنها خود بگویید crabbers? این یک وضعیت وحشتناک.”

هیچ کار محلی استخر

در چیدن خانه های کارگران حرکت شبیه چمچه زنی گوشت از تازه گرفتار خرچنگ فرایند پر زحمت اما سریع و نیاز به مهارت بسیار. کارگران محلی خجالتی و دور از کار دشوار است, به ویژه به دلیل هشت نفر از نه چیدن خانه های واقع شده در Hoopers جزیره خلیج چساپیک جامعه حدود 600 ساکنان حدود 40 دقیقه رانندگی از مرکز تجاری در کمبریج.

“آنچه کالج فارغ التحصیل می تواند به شما قطار به انتخاب می توانید از گوشت خرچنگ در شش دقیقه ؟” گفت: Dayme هان مدیر Faidley غذاهای دریایی معروف کیک خرچنگ اذوقه رسان در بالتیمور. “اگر شما نشستن وجود دارد و سازمان دیده بان این افراد به شما می گویند,” من هرگز نمی تواند انجام دهد.'”

و تعداد کمی از کارگران می خواهند فصلی ، Crabbing است که به شدت تنظیم صنعت با وزارت منابع طبیعی تصمیم گیری در هنگام برداشت محصول شروع می شود و به پایان می رسد در هر سال معمولا زمانی بین آوریل و نوامبر است.

“چه کسانی مردم را در طول هفت ماه آنها نمی تواند کار کند ؟ رفتن بیکاری؟” هان پرسید. “این بوده است که روابط خوبی با نیمکره جنوبی کارگران است.”

اکثر H-2B ویزا دریافت کنندگان که به عنوان خرچنگ چینان هستند از مکزیک است.

“این فوق العاده کار دشوار است” گفت: Thurka Sangaramoorthy فرهنگی و پزشکی شناس که مطالعات مهاجرت به ساحل شرقی. “و وجود دارد مقدار زیادی از فشار است.”

Sangaramoorthy می گوید: زنان پرداخت در تکه تکه مد توسط چگونه سریع آنها می توانید انتخاب کنید. آنها کار ساعت های بسیار طولانی زندگی در یک خانه با زنان دیگر آنها معمولا نمی دانند در حالی که ترک فرزندان و اعضای خانواده ،

“ساحل شرقی می تواند یک مشکل مکان به مکان زندگی می کنند. آن را بسیار پراکنده” Sangaramoorthy گفت. “برای برخی از زنان آنها لذت بردن از صلح و آرام و شاعرانه نوع تنظیم و برای دیگران آن را بسیار دشوار است.”

اما این واقعا مهم امرار معاش برای آنها Sangaramoorthy گفت.

و کارگران مهم برای زندگی خرچنگ میباشد.

“این [H-2B ویزا] برنامه واقعا این است که زندگی یا مرگ برای کسب و کار است” گفت: جانت Rippons که اجرا می شود Rippons برادران غذاهای دریایی, خرچنگ پردازنده بود که قادر به تامین امنیت هر ویزا این سال است. Rippons زندگی می کردند و مشغول به کار در Hoopers جزیره تمام عمر او و خانواده اش شده است crabbing برای نسل های.

Rippons برادران یکی از آخرین شرکت ها به استفاده از H-2B برنامه ویزای زمانی که آنها شروع به انجام این کار در سال 1996. شرکت هایی که تصمیم به استفاده از این برنامه از کسب و کار رفت.

“به هر دلیل کسانی که صاحبان و اپراتورهای حاضر به استخدام کارگران خارجی” بروکس گفت. “و در حال حاضر آنها همه رفته اند. هر یک از این شرکت ها از بین رفته اند.”

Rippons ترس است که بدون کارگران خارجی است که می تواند دوباره اتفاق می افتد.

“اعتقاد دارم که شما از من می خواهید می شود قادر به پیدا کردن کسی به طوری که من می تواند ارائه خود من محصولات” Rippons گفت. اما در 24 سال پس از Rippons برادران شروع به استفاده از H-2B برنامه ویزای تنها سه یا چهار محلی خواستم یک کار Rippons می گوید.

“ما همیشه مریلند خرچنگ گوشت ؟ من نمی دانم” Rippons گفت. “پیدا کردن آمریکایی که مایل به انجام این کار, آن را اتفاق می افتد.”

رانده از صنعت

یک مطالعه انجام شده توسط مریلند بهترین غذاهای دریایی (یک برنامه بازاریابی از مریلند کشاورزی بخش) یافت می شود که بدون H-2B ویزا کارگران درآمد برای watermen خواهد رها $12.5 میلیون پردازنده خواهد از دست دادن $37 میلیون دلار به 49 میلیون دلار فروش در مریلند از دست خواهد داد 914-1,367 شغل و کلی ضربه به اقتصاد کشور می تواند به $100 میلیون به 150 میلیون دلار است.

“این بررسی تقویت آنچه که ما آموخته اند که در سال های گذشته: عدم دسترسی قابل اطمینان به H-2B کارگران به شمار یک تهدید عمده برای آینده این نمادین صنعت” مریلند وزارت کشاورزی دبیر جو Bartenfelder گفت: در آزادی مطبوعات.

“ما در نقطه ای که من صادقانه میگویم که از ترس مریلند خرچنگ صنعت در آستانه هرگز به آینده” هان گفت. “و این خیلی ترسناک در محل می شود. به خصوص برای من که که ما تمام مدل کسب و کار. مدل کسب و کار ما در Faidley است مریلند غذاهای دریایی است.”

Faidley شده است حدود 130 سال هان جد بزرگ آغاز شده و فروش غذاهای دریایی در سال 1886. و هان خانواده شده است خرید از Rippons’ خانواده و دیگر ساحل شرقی خانواده بوده است.

رستوران ها و purveyors می توانید خرچنگ از کشورهای خارجی معمولا ونزوئلا ارزان تر. آنها همچنین می توانید واردات از کشورهای دیگر. اما بسیاری از رستوران های محلی می خواهید مریلند خرچنگ.

بروکس می گوید: تجاری crabbers باید یک زمان سخت در ساخت یک زندگی با کارگران چند به فرایند کارخانه خود را خرچنگ.

“این رفتن به افسرده” بروکس گفت. “وجود خواهد داشت و روز آنها می توانید فروش خود را گرفتن در همه وجود خواهد داشت و روز آنها فقط می تواند به فروش بخشی از آنها را بگیر.”

هان می گوید watermen ادامه خواهد داد برای گرفتن خرچنگ برای پردازنده است که باید چینان و برای افرادی که می خواهید به بخار آنها و خوردن آنها در خانه است. اما با هزینه های مانند گاز متصل و صدور مجوز هان ترس است که آن را فشار زیادی را از این صنعت است.

“آنها در حال رفتن به رفتن به یکی دیگر از صنعت برای ایجاد یک زندگی” هان گفت. “و برخی از آنها در پایان این سال خواهد شد که تصمیم گرفت تا به طور کامل.”

بیشتر چه هان می گوید این است که شما یا مطرح شده در این صنعت و می دانم که چه کاری انجام دهید و یا شما نیست. هان ترس است که اگر این نسل از watermen برگ صنعت وجود دارد نمی تواند به دیگری.

‘A Critical Matter’

بروکس در حال کار با مریلند ایالات متحده سنسور. کریس ون Hollen و بن کاردین هر دو حزب دموکرات و کنگره ایالات متحده اندرو هریس (R-کاکیزویل) برای پیدا کردن دائمی رفع.

صنعت طرفداران می گویند که غذاهای دریایی نباید توان با چشم انداز و ساخت و ساز فقط به این دلیل که مواد غذایی خود را نمی تواند به رشد (کشاورزی دریافت H-2A ویزا و معاف از هر نوع درپوش). آنها می خواهند ویزا کلاه برداشته شده است. و آنها می خواهند معافیت برای بازگشت کارگران که معمولا به همان کارفرمایان هر سال است.

صنعت استفاده می شود که معافیت اما آن منقضی شده و نشده در نظر گرفته دوباره.

نامه ای به وزارت امنیت داخلی امضا شده توسط هفت سناتور از جمله ون Hollen و Cardin به نام ویزا “بحرانی مهم است.”

“غذاهای محلی کسب و کار کسب معیشت خود را بر اساس محصولات فاسد شدنی و نیاز به H-2B کارگران برای برداشت محصول و فرآیند مربوطه محصولات دریایی به طوری که آنها می توانید فروش آن محصولات” سناتور نوشت. “اگر این کسب و کارهای محلی از دست دادن یک مشتری پایه یک سال بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای بازگشت به صنعت است.”

برای purveyors پردازنده و watermen, وضعیت وخیم به نظر می رسد. حتی با کاهش اقتصاد با توجه به COVID-19 گیر صنعت ترس آن خواهد بود تقلا برای کارگران زمانی که تقاضا میدارد تا زمانی که همه چیز شروع به بالا.

“کل مریلند crabbing صنعت teetering در سقوط” هان گفت. “و شما می دانید وقتی که من گوش دادن به جانت Rippons و من گوش دادن به جک بروکس یا من گوش دادن به این افراد پایین ساحل قلب من خونریزی. نه تنها برای آنها بلکه برای ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de