به عنوان یادگیری آنلاین در طول همه گیر حرکت به چهارم درجه بندی دوره از سال تحصیلی در Montgomery County, چگونه دانش آموزان مورد بررسی در مریلند بزرگترین سیستم مدرسه جاری شده تنظیم است. مدرسه منطقه منتشر کرده است که آخرین چارچوب برای آن سیستم درجه بندی است.

متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان را برای دیدار با چند معیار های مختلف برای دریافت درجه “عبور” در طول چند هفته آینده از کلاس.

دانش آموزان نیاز به تکمیل حداقل 50 ٪ از تمام تکالیف نشان دادن درک خود را از مطالب تعامل با معلمان و شرکت در چک-ins.

معلمان قضاوت در نظر گرفته خواهد شد بخشی از هر دانش آموز در کلاس.

“عبور” در حداقل دو مورد از چهار معیار مورد نیاز خواهد بود.

که با توجه به یک دانش آموز به طور کلی ترم معدل مدرسه سیستم است که هنوز در کار چگونه است که محاسبه خواهد شد.

برای مدارس ابتدایی دانش آموزان وجود خواهد داشت بیشتر تمرکز بر روی تعامل و اتصال به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است. نامه نمرات خواهد بود اختصاص داده است.

درجه بندی روند خواهد شد در مورد حصول اطمینان از دانش آموزان دسترسی به انواع تجارب یادگیری شناسایی مناطق از نگرانی و آماده سازی برای آینده سطح کلاس.

خانواده را از دسترسی به علوم از پروژه های آنلاین شروع دوشنبه.

MCPS همچنین اعلام کرد یک کمپین جدید در مونتگومری است که تمرکز بر پیشگیری از خشونت خانگی.

خانواده خشونت آگاهی و پیشگیری از کمپین است در مورد حمایت از دانش آموزان و خانواده های آنها در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

خدمات در دسترس از طریق شهرستان و خانواده مرکز عدالت و می توان در 240-773-0444 و یا از طریق ایمیل در safe@montgomerycountymd.gov. مونتگومری کانتی بحران مرکز باز است 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته و می توان در 240-777-4000.


بیشتر Coronavirus اخبار

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de