رمان شیوع کروناویروس روی سه نیروی دریایی کشتی های جنگی باید آموخت که سربازی درس های ارزشمند است که آن را فعال کنید تا به پاسخ سریع در اواخر ماه مارس زمانی که یک ملوان آغاز نمایش علائم COVID-19 در هدایت موشکی ناوشکن Kidd, معاون دریاسالار مسئول نیروی دریایی سطح نیروی هفته گذشته گفت.

از کید شد انجام counter-عملیات مبارزه با مواد مخدر در شرق اقیانوس آرام در نزدیکی جنوب امریکا زمانی که یک ملوان شروع به نشان دادن علائم COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در آوریل 22. کمتر از یک هفته بعد کشتی لنگر در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو با 243 از آن حدود 330 ملوانان تخلیه از کشتی.

میلر ، ریچارد براون فرمانده نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام در سان دیگو در روز جمعه گفت که سریع عمل توسط نیروی دریایی را به Kidd به بندر به زودی پس از آن اولین مورد گزارش شده به احتمال زیاد مانع از شیوع گسترده تر در میان خدمه.

“این ویروس موذی” براون گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “اگر ما تا به حال سمت چپ او خارج وجود دارد, تمام خدمه را آلوده شدم.”

تبلیغات

براون گفت که پس از شیوع بیماری در کشتی های دیگر — دوزیست حمله به کشتی های اسکس و Tripoli, littoral combat ship کورونادو و ناو هواپیمابر تئودور روزولت — نیروی دریایی دانست که از مورد اول در کید ساعت بود تیک تاک.

“شما می توانید جلوگیری از گسترش ویروس اما آن طول می کشد تلاش و ضرورت به انجام این کار” براون گفت.

که درس آمد و از طرابلس یک کشتی به تازگی ساخته شده است در می سی سی پی. با توجه به قهوه ای و کشتی راه اندازی شد برای تحویل به نیروی دریایی و صدها نفر از ملوانان منتقل سرنشین در اواسط ماه مارس فقط زمانی که گسترده جامعه گسترش coronavirus شد چیدن در سراسر کشور.

اسکس و کورونادو دو سن دیگو کشتی اولین کسانی بودند که در نیروی دریایی به گزارش موارد coronavirus. براون گفت: اسکس در حالی که در بندر شروع به چرخش خدمه آن روز به بعد با وظیفه بخش — اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله پردازنده. تعداد موارد در ابتدا افزایش یافت به آرامی اما به زودی پهن و در نهایت متوقف شده است.

تبلیغات

“که تقریبا تبدیل شد اما این اولین هفته نیروی دریایی بحران — زمانی که طرابلس آمار یک ماه بعد ما آماده بودند” براون گفت.

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش در طرابلس تصمیم به حرکت خدمه خاموش ساخته شده بود در عرض یک روز از سومین مورد تایید شده قهوه ای گفت:. در مورد 630 ملوانان منتقل کردن کشتی و به عنوان نتیجه شیوع محدود بود به اطراف در مورد یک زن و شوهر ده ملوانان.

این تعداد از بین رفته است.

یکی از با ارزش ترین درس های نیروی دریایی آموخته است در مورد این ویروس این است که چگونه آن را می تواند به گسترش بین افرادی که به نظر نمی رسد بیمار شناخته شده به عنوان بدون علامت گسترش یافته است.

تبلیغات

این کورونادو تاثیر مثبت COVID-19 مورد در مارس 17. نیروی دریایی برای اولین بار آزمایش تمام خدمه — در حال حاضر یک عمل استاندارد روی کشتی های ترک برای استقرار.

“که تکامل” براون گفت. “ما نمی می دانم که بسیاری در مورد این ویروس در اواسط ماه مارس. این شگفت انگیز است چه ما آموخته است. هنگامی که شما 100% تست که زمانی که شما در پیدا کردن بدون علامت ملوانان.”

بدون علامت حامل ویروس باید طولانی مدت این دوره قرنطینه برای برخی از ملوانان در روزولت.

اولین و شناخته شده coronavirus موارد در روزولت ظهور در اواخر ماه مارس است. بعد از دو روز نیروی دریایی اعلام کرد شیوع سن دیگو هواپیما حامل کشیده به گوام. در ابتدا نیروی دریایی گفت: ملوانان باقی خواهد ماند در کشتی می شود و محدود به اسکله.

تبلیغات

روز بعد کشتی را پس از آن-فرمانده افسر سروان. برت Crozier با ارسال نامه ای به نیروی دریایی کاپیتان و سه U. s. Pacific Fleet admirals هشدار داد که تنها راه برای به دست آوردن شیوع تحت کنترل و نجات ملوانان زندگی — به حرکت می کند 90 درصد از خدمه کردن کشتی.

Crozier اخراج شد با اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از یک کپی از این نامه که به بیرون درز شد به رسانه ها. Modly سپس استعفا داد و کمتر از یک هفته بعد پس از یک ناسزا لادن سخنرانی به روزولت خدمه نیز به بیرون درز کرد.

مصیبت است و این موضوع در حال انجام تحقیقات نیروی دریایی.

Crozier پیشنهاد شد و به تصویب رسید و توسط رهبران نیروی دریایی و ملوانان شروع به حرکت کردن کشتی. در نهایت بیش از 4,200 که تست منفی برای این ویروس منتقل شدند به هتل در این جزیره است. کسانی که با تست مثبت بودند در انزوا قرار داده شده بر روی پایه.

تبلیغات

به عنوان نیروی دریایی شروع به بازگشت ملوانان کشتی پس از حداقل 14 روز در قرنطینه برخی از آزمایش مثبت برای این ویروس وجود داشتن هیچ نشانه ای ندارند.

روز جمعه جاناتان هافمن یک سخنگوی پنتاگون گفت نیروی دریایی دیگر نمی خواهد به طور معمول انتشار خاص coronavirus مورد اعداد بر روی کشتی.

“ما اعتقاد داریم ما گذشته نقطه که در آن به روز رسانی روزانه در حال ارائه اطلاعات مفید برای گفتگو عمومی” هافمن گفت.

آخرین آمار رسمی از روزولت منتشر شد پنج شنبه گفت: 1,102 ملوانان را فعال موارد ویروس — افزایش 162 از دو روز قبل. نیروی دریایی نسبت داده شده است که موج به همراه ملوانان بیرون آمدن از قرنطینه.

تبلیغات

به منظور بازگشت به روزولت است که سترون تعظیم به استرن ملوانان در حال حاضر باید تست منفی بر روی دو پی در پی آزمون های نیروی دریایی می گوید.

که سیاست اعمال خواهد شد به Kidd ملوانان در حال حاضر در قرنطینه در سن دیگو براون گفت. آخرین شماره منتشر شده توسط نیروی دریایی گفت: 78 ملوانان آزمایش مثبت — یک عدد قهوه ای گفت: به احتمال زیاد افزایش یا کاهش بیش از چند هفته آینده.

“حتی اگر یک ملوان آزمایش منفی در روز ورود وجود دارد خدمه تعامل در کشتی” براون گفت:, و اضافه کرد که آن را در زمان حدود شش روز برای کشتی برای رسیدن به سن دیگو پس از آن اولین مورد. “آنها ممکن است در یک بار ویروسی که آنها در حال نشان دادن (در حال حاضر).”

براون گفت: او با اعتماد به نفس نیروی دریایی آموخته است از آنچه اتفاق افتاده در روزولت و آن درس ها به حداقل رساندن این ویروس در اثر کید.

تبلیغات

“وجود ندارد عظیم برک آوت از آنجا که ما در عمل خیلی سریع” براون گفت.

یک نظافت صنعتی شرکت آورده شده است روی به پاکسازی Kidd — درس دیگری از طرابلس ،

نیروی دریایی انتظار Kidd باقی خواهد ماند و در سن دیگو حداقل یک ماه قرنطینه و بهداشت.

دایر می نویسد: San Diego Union-Tribune

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de