ورشو لهستان (AP) — لهستانی مقام مسئول از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور روز دوشنبه گفت او باور ندارد می توانید آن را در محل در روز یکشنبه به عنوان برنامه ریزی شده از آنجا که قانون اجازه همه پستی رای تأیید نشده است هنوز.

در حالی که یک مقام رسمی اعلام نشده است معاون نخست وزیر به Jacek Sasin روز دوشنبه گفت که دولت این است که با توجه به حرکت رای دادن به مارس 17 یا مارس 23 به جای. نخست وزیر Mateusz Morawiecki ساخته شده است که پیشنهاد نیز هفته گذشته است.

جناح راست دولت می خواهد رای به ایمیل تنها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما فوری قانون اجازه می دهد برای یک رای در حال پردازش توسط سنا که برای رای دادن بر روی آن جمعه. مجلس خواهد شد و سپس نیاز به یک رای نهایی در این لایحه است.

سنا که تحت کنترل مخالفان است که می خواهد انتخابات به تاخیر می افتد و به جای آن.

حتی اگر این قانون تصویب برنامه برگ بیش از حد زمان کمی برای 30 میلیون رای به تحویل داده می شود به هر واجد شرایط رای دهندگان mail box یکشنبه Sasin گفت.

“ممکن است 10 یک مشکل تاریخ برای دیدار با او گفت:” در رادیو Zet. “اگر این قانون اثر طول می کشد مارس 7, آن را نمی ممکن است به این روش رای گیری آماده است.”

رای گیری نهایی در این قانون انتظار می رود پنج شنبه, حمل یک چالش عمده برای دولت است. برخی از قانونگذاران حزب حاکم نیز می خواهید در انتخابات به تعویق افتاد و اگر آنها رای در برابر پستی رای گیری دولت می تواند از دست دادن آن باریک اکثریت مجلس.

“اگر این لایحه در رای گیری پستی رد سپس ما ممکن است یک بحران سیاسی” وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: در دولت های رادیویی 3.

حزب حاکم با پشتیبانی از گروههای پیشنهاد توسط رئیس جمهور آندره Duda که منجر به در نظر سنجی. او دوره پنج ساله به پایان می رسد Aug. 6.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de