پوبلو شهرستان قرار داده ماری جوانا در مکث.

نمایندگان شاهدانه صنعت و دولت های محلی در حال مذاکره ممکن است تغییرات به یک مهلت قانونی ماری جوانا کسب و کار اعمال شده توسط شهرستان پوبلو کمیسیون در این ایالت اقامت در خانه به منظور محدود کردن گسترش COVID-19. توقف تصویب مارس 7, ممنوعیت هر گونه ماری جوانا جدید کشتهای در شهرستان و همچنین برنامه های اصلاحات و تغییرات محل برای هر در حال حاضر موجود ماری جوانا کسب و کار; متقاضیان که در محلی فرآیند تصویب نیز منع از حرکت رو به جلو در زیر زبان جاری است.

اگر چه وجود داشته است برخی از بحث های مقدماتی در مورد امکان توقف صنعت ماری جوانا اعضای نگران هستند که اندازه گیری تصویب شد در طول یک دوره عاری از ورودی خود را. در حال حاضر چندین ماری جوانا کشتهای که تا به حال برای اعمال بالاتر گیاه شمارش به عنوان به خوبی به عنوان برخی از پیشنهاد درمانگاه بازسازی شده اند را در خود نگه دارد و صاحبان کسب و کار نیست خوشحال است.

“من می دانم که بسیاری از مردم دیگر در شاهدانه صنعت که یک استخوان را انتخاب کنید با این کمیسیون می گوید:” اسکات اسمیت, صاحب, Pueblo, داروخانه, Three Rivers. “به ما گفته بودند که ما می تواند حداقل باید نظر اما به نوعی در طول COVID-19 pandemic, هنگامی که ما در حال تلاش برای کشف کردن اگر ما باز ماندن و کارکنان امن هستند, کمیسیون در جلسه ای پشت همه را به عقب.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اسمیت می گوید که او در حال حاضر می خواهم به سرمایه گذاری در به روز رسانی خود را داروخانه در 83 مغناطیس رانندگی در شهرستان پوبلو اما او توقف گسترش برنامه های در حال حاضر. و او نه تنها یکی از خاراندن سر خود را بیش از این در کمیسیون’ حرکت می کند. اردن Embree از بنیانگذاران داروخانه های زنجیره ای در صعود شاهدانه شرکت ، می گوید که شرکت او را کشت در 7420 رکس جاده در پوبلو بود در وسط یک پروژه ساخت و ساز که توقف تصویب شد.

“در آن زمان سال به مهندس اجازه دهید به تنهایی امن و مناسب تامین مالی…ما توصیه شده است با صدور مجوز است که اگر چه اصلاح فرض شد ‘مشروط” تایید شده است ‘تایید’ تا زمانی که ساختمان ساخته شده است و بازرسی; و [توقف] را منع ما همیشه از دریافت تایید نهایی. بدیهی است که ما در وسط ساخت و ساز به طوری که به سادگی امکان پذیر نمی باشد” Embree می گوید, در بیانیه ای. “فراتر از ما وضعیت فردی و سرمایه گذاری در سهام من حیرت زده با این راه نزدیک شد در سطح سیاسی.”

این شهرستان پوبلو کمیسیون آمده اند زیر آتش برای ارائه عمومی اطلاع از آوریل 7 رای تنها چند ساعت قبل از آن صورت گرفت و همچنین سازماندهی سی روز دوره نظر عمومی پس از تصویب قطعنامه به جای قبل. کمیسیون کریس وایزمن و پادگان Ortiz نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما کمیسر تری هارت می گوید او مایل به گوش دادن به صنعت ماری جوانا نگرانی.

با توجه به هارت الهام بخش برای توقف آمد از ساکنان که همسایه, هوای آزاد, ماری جوانا مزارع بسیاری از آنها در مورد شکایت از بوی; پوبلو شهرستان منجر کلرادو در تعدادی از مزارع ماری جوانا.

“هنگامی که شما قطع از طریق زبان آن تاثیر سوال. هر کس حق استفاده از اموال خود را به نقطه که در آن آنها تداخل با استفاده از اموال شخص دیگری.” هارت توضیح می دهد. “مشکل ما همیشه به حال با moratoriums است زمانی که ما بازی شیر یا خط آن را به وجود یک غول با عجله به شهرستان به کسانی که برنامه های کاربردی در زیر درب. وجود یک تمایل قوی برای جلوگیری از آن را در اینجا.”

هارت اذعان می کند که توقف زبان “بود گسترده تر از آنچه که ما پیش بینی” و می گوید که این کمیسیون در نظر دارد برای به روز رسانی آن را پس از سی روز بازخورد دوره به پایان می رسد در اواخر این هفته. قوانین منع قضیه تغییرات به احتمال زیاد خواهد معکوس, او می گوید و اگر چه او نمی خواهد صحبت می کنند و برای دیگر کمیسیون هارت اضافه می کند که او قصد دارد به استدلال می کنند در حمایت از پایان moratoriums در کشت توسعه و grandfathering در کسب و کار و یا تغییرات که در حال حاضر در نرم افزار=فرآیند تصویب.

“در زمان ما گفت: ما قصد داریم به آنها اجازه می دهد برای انجام این کار اگر آنها ملاقات شرایط خاصی آنها را ملاقات کرد که شرایط” هارت می گوید ماری جوانا کسب و کار برنامه های کاربردی با تصویب مشروط. “اجماع کلی به نظر می رسد که ما نیاز به تغییر است.”

هنوز هارت هشدار “من فکر نمی کنم ما در دیدار با آرزوی همگان در صنعت زیرا در نهایت ما قصد داریم به حل و فصل در زبان است که به نحوی محدودیت آن بسط.”

اگر چه شهرستان پوبلو بود سریع به آغوش تجاری ماری جوانا و کنف پس از هر دو قانونی شد به رشد در کلرادو در سال 2014 شده اند وجود دارد چند کشت و فروش moratoriums نهاد در شهرستان از آن و ممنوع کمیسیون تنظیم ماری جوانا تحویل در مدت کوتاهی پس از کلرادو مقننه با تصویب قانون در سال 2019 باز کردن درب برای خدمات از جمله…تا زمانی که شهرداری انتخاب کردن در.

علاوه بر داشتن بیشترین فضای مزارع شهرستان پوبلو است دوم تنها به دنور برای مجوز در حال رشد عملیات در دولت; آن را نیز کمتر از چهل و درمانگاه ها.

اما کسانی که در بیرون کشتهای خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند یک نقطه چسبیده به کمیسیون هارت می گوید که می تواند منجر به یک درگیری با یک لایحه در حال حاضر در دولت و قوه مقننه. که پیشنهاد اجازه می دهد تولید کنندگان به گسترش و تغییر مزارع خود اجازه می دهد تا برای ماری جوانا سازی در طول طوفان شدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de