شورش های عفونی است. مردم روستایی در شورش علیه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت ویروس-مبارزه با قوانین که حس را در burgs مانند بیبر.

بیبر است به سختی هر چیزی در مشترک با امثال Burbank یا Balboa.

“یک نوار وجود دارد, یک رستوران, سخت افزار, فروشگاه, مارکت, اداره پست, مدرسه و یک ایستگاه گاز با یک پمپ می گوید:” جمهوریخواه دولت سناتور. برایان Dahle از جاستین بیبر در شهرستان لاسن. “بدون توقف نور است.”

Dahle دانه غلات رشد می کند و نشان دهنده 11 عمدتا کوه شهرستان در مجلس سنا است. همسرش مگان Dahle یک جمهوری خواه assemblywoman.

تبلیغات

در چهار سناتور شهرستانهای — Modoc, Lassen, سیرا و باغچه — وجود نداشته است یک مورد از coronavirus او می گوید. صفر.

“وجود دارد هیچ منحنی. آن را مسطح است.”

“مردم در حال گرفتن تغذیه” با فرماندار اقامت در خانه کسب و کار-shut-down سفارشات Dahle می گوید. “آنها می خواهند به بازگشت به حالت عادی.

“ما نه مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو. بیایید به کولر سر. اجازه دهید مردم رایگان است.”

تبلیغات

Modoc, در اورگان مرز شش مایلی شمال Dahle مزرعه با جمعیت تنها 9,570 نیست صبر کنید برای فرماندار به آن مجموعه رایگان. شهرستان بازگشایی شد خودش جمعه.

“کسب و کار ما در حال مرگ هستند و مردم باید قادر به تغذیه فرزندان خود و پرداخت اجاره خود را” گفت: هدر Hadwick یک Modoc شهرستان خدمات اورژانس رسمی.

خوب برای Modoc. آن “شهر بزرگ” است Alturas این بخشداری با جمعیت 2,826. Alturas سختی برابر است با الحمرا یا آناهایم ویروس در معرض خطر است.

تبلیغات

نه کلما چیزی مثل Carson یا کووینا.

کلما است که در آن طلا کشف شد و در سال 1848 در امتداد رودخانه آمریکا در سیرا کوهپایه شرق ساکرامنتو. پیدا کردن مجموعه ای خاموش ’49ers’ عجله به کالیفرنیا در جستجوی ثروت است که عمدتا هرگز panned. اما ما بستری شد به استقلال سال آینده.

وجود دارد یک پارک ایالتی در کلما طلا کشف سایت در El Dorado County است. Newsom به آن دستور داده و چندین دولت مناطق تفریحی در امتداد تاریخی بزرگراه 49 بسته به سرعت گسترش ویروس.

اما این بهار. گلهای گل, ماهی قزل آلا در حال گاز گرفتن و آب و هوا بوده است دیدنی. به ناچار شده اند نادیده گرفتن فرماندار و با بهره گیری از پارک های عمومی — آموزش خود را در طلا کشف پیاده روی و ماهیگیری و basking در Motherlode عظمت.

تبلیغات

مشکل این است Newsom همچنین بسته پارکینگ — به عنوان او را در سواحل ساحلی. با هیچ مقدار زیادی باز رانندگان پارک در خیابان و مسدود کردن جامعه ساحل محله.

بسته شدن پارکینگ ناراحتی رانندگان نمی کند برای جلوگیری از هر تفریح و سرگرمی سالک. قطعا نه در امتداد بزرگراه 49.

“فرماندار گفت: آن را خوب است برای مردم را به بیرون رفتن و ورزش برای سلامت جسمی و روانی مردم در حال انجام است که می گوید:” آلوی El Dorado County Sheriff جان d’agostini.

“اما پارک ها بسته و مردم نمی توانند به مقدار زیادی. بنابراین آنها پارکینگ در جاده دو خط. با مقدار زیادی از ترافیک کسی در حال رفتن به ضربه.”

تبلیغات

D’agostini خواسته پارک دولت بخش برای بازگشایی لات و پارک ها.

“آنها لازم نیست برای باز کردن تمام امتیازات” او می گوید. “فقط افراد خاموش در جاده.

“اما آنها مطلقا حاضر به انجام این کار است. آنها در حال حاضر به تکان دادن و کار با ما. آنها می گویند که آنها نمی تواند نقض فرماندار سفارشات.”

تبلیغات

“فرماندار کشیدن پای” کلانتر می افزاید. “من نظارت بر آن است. اگر همه چیز نگاه مانند آنها در حال رفتن به خارج از کنترل و تهدید امنیت عمومی من با توجه به برش قفل و باز کردن دروازه های خودم.”

El Dorado County — جمعیت 193,000 از جمله جنوب دریاچه تاهو — است که اجازه اقامت خود را در خانه بخشنامه منقضی و خواسته است Newsom به شل محدودیت در کسب و کار. این شهرستان شده است به آرامی لمس توسط ویروس با هیچ مرگ و میر.

سیاسی شمال این کوه و دره مزرعه شهرستان کالیفرنیا دورافتاده. آنها تا حد زیادی خواه.

بیکرزفیلد جمهوری خواه شانون, گرو است, رهبر اقلیت سنا. او را نگه می دارد و تأکید کرد که در شمال اصفهان, ویروس نشده است به عنوان باطل به عنوان پرجمعیت جنوب کالیفرنیا.

تبلیغات

“فرماندار باید بدانند که L. A. شهرستان متفاوت است کرن کانتی” بیشه می گوید. “ما نیاز به باز کردن شهرستان شهرستان. ما تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از مرگ و میر. ما بیمارستان ها خالی هستند. ما قطعا باید برای بازگشایی اقتصاد است.”

هر دو طرف در حال تلاش برای نگه داشتن سیاست های حزبی از این ویروس مبارزه است. آنها پس از سرب اخیر نحو نامشخصی روابط صمیمی بین Newsom و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

با این وجود کشاورزان شمال و کوه مردم همیشه مبارزه در برابر لوپ در با و چیره جنوب کالیفرنیا eyeing Angelenos به طرز مشکوکی به عنوان آب غاصبان.

در حال حاضر آنها در حال تلاش برای فرار Newsom اقامت-در-خانه سفارشات که آنها اعتراض بیش از حد سنگین دست برای مناطق کم جمعیت.

تبلیغات

Virus Outbreak California

بازار در شهرستان یوبا سیتی کالیفرنیا در 27 آوریل. “ما نمی گوییم همه از کالیفرنیا آماده است اما ما هستند” مجلس جیمز گالاگر (R-یوبا سیتی) گفت.

(غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

یوبا و شهرستان سوتر در دره ساکرامنتو برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار این هفته است. آنها و چهار دیگر شهرستانهای مجاور — Butte, گلن, Tehama و Colusa — خواسته اند Newsom به معاف و آنها را از اقامت خود را-صفحه اصلی سفارش.

“کسب و کارهای محلی نمی تواند زنده بماند هفته به هفته با هیچ کسب و کار” دولت ایالت جیم نیلسن (R-Tehama) می گوید. “پس از یک در حالی که آنها پرتاب کردن دست خود و ترک و در آنجا به شغل.

“با توجه به کم عفونت نرخ های ما به باز کردن اقتصاد محلی. همیشه تلاش به هر حال.”

تبلیغات

مجلس جیمز گالاگر (R-یوبا سیتی) یک برنج کشاورز می گوید: “ما نمی گوییم همه از کالیفرنیا آماده است اما ما هستند. ما ملاقات کرد [فرماندار] معیار. پویایی زیادی تغییر کرده است. این معنا ندارد دیگر.”

Newsom نگه می دارد اشاره در شل کردن کمر خود را. او نباید تی چرت زدن. روستایی مردمی شروع به برش کمر خود و در جهت دیگر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de