سان فرانسیسکو افسران پلیس ارائه خواهد شد با خنثی پوشش صورت پس از پاسخ به اعتراض های اخیر با پوشیدن ماسک با “خط نازک آبی رنگی” آرم جرقه جنجال رئیس پلیس بیل اسکات اعلام کرد بیش از آخر هفته.

این حرکت جلب انتقاد شدید از آمریکا و اتحادیه اروپا که توزیع ماسک صورت برای افسران هفته گذشته است.

“با جهانی همه گیر مواج در سراسر جهان و ناتوانی از افسران پلیس را به پناهگاه در محل سان فرانسیسکو حرفه ای معترضان همچنین مسابقه کارت” سان فرانسیسکو افسران پلیس Assn. رئیس جمهور تونی مونتویا گفت: در یک پیام به اعضا فرستاده شنبه. “آنها کشیده رشته که کنترل رئیس ما و ما در حال حاضر ممنوع از پوشیدن POA ماسک در وظیفه است.”

این ماسک که به نظر می رسد در عکس های خبری از افسران در پاسخ به مسکن تظاهرات روز جمعه از ویژگی های سیاه و سفید پرچم آمریکا با یک خط آبی از طریق آن و POA آرم.

تبلیغات

منتقدان می گویند “خط نازک آبی رنگی” تصاویر استفاده شده توسط سفید supremacist گروه به نماد حمایت از پلیس و مخالفان به زندگی ماده معترضان. برخی می گویند حضور اتحادیه آرم همچنین نقض یک گروه بان کی مون در بر وظیفه فعالیت های سیاسی ،

“در ترویج POA نشانه / نماد آن را نشان می دهد به جامعه است که این افسران در حال اقدام از طرف POA نه بخش” جان Hamasaki عضو پلیس شهر کمیسیون نوشت: در یک ایمیل به اسکات که او نیز نوشته شده به حساب توییتر خود را در روز جمعه.

“علاوه بر این به عنوان من مطمئن هستم که شما آگاه هستند آبی زندگی می کند ماده نماد نیز در نظر گرفته شده توسط مردم در جامعه به عنوان یک نماد ضد سیاه احساسات ناشی خروس سیاه بزرگ زندگی مهم جنبش است.”

بعد جمعه اسکات نوشت: در یک پیام به افسران که گروه مشغول به کار بود برای پیدا کردن جایگزین برای پوشش صورت.

تبلیغات

“اداره پلیس سان فرانسیسکو مخفف ایمنی با احترام به همه و با در نظر گرفتن نگرانی برخی از اعضای جامعه ابراز داشته اند که “خط نازک آبی رنگی’ نماد در برخی از افسران ما’ ماسک صورت ممکن است به عنوان تفرقه و یا بی احترامی ما در حال برداشتن گام با ما افسران و افسران پلیس انجمن به ارائه جایگزین, خنثی, شخصی, تجهیزات حفاظتی,” او نوشت.

اتحادیه پلیس مشخص می شود این حرکت به عنوان یکی از کاپیتولاسیون اشاره کرد که مقامات اتحادیه تا به حال نشان داده شده است این ماسک به اسکات فرماندهی کارکنان قبل از آنها توزیع شد به افسران و هیچ مسئله مطرح شد. مونتویا گفت: این پرچم به معنای تتم افسران که کشته شدند در حین انجام وظیفه و نشان دهنده “اجرای قانون جدایی از نظم و هرج و مرج.”

“روشن می شود چرا که هیچ کسی spouted خاموش دیروز خواسته ما کاملا رد هر گونه ارتباط بین ما پوشش صورت و هر گروه که به ترویج نژادپرستی و نفرت و یا تعصب” او گفت:. “این یک واقعیت است که گروه های افراطی تلاش برای استفاده از شناخته شده نمادها به جریان اصلی خود را منفور ایده های. ما رد اعتقادات و حاضر به اجازه دهید آنها را برنده شوید.”

تام Saggau سخنگوی پلیس سان فرانسیسکو افسران Assn., روز دوشنبه گفت که در صورت ماسک نمی تواند جایگزین تا شهرستان است که قادر به ارائه یک جایگزین است که او می گوید آن است که تا کنون قادر به انجام است.

تبلیغات

“این مایه تاسف است که در این حادثه خاص رئیس نمی قرار داده و امنیت عمومی از افسران او برای اولین بار به جای غارنوردی به همان گروه از مردمی که در اعتراض به هر چیزی” او گفت:. “اگر آن را فقط یک ساده ماسک سفید مردمی شکایت می کنم آن را نژادپرستانه در برخی از راه. اگر آن سیاه بود این امر می تواند بی احترامی. اگر آن را قهوه ای آن خواهد بود, آنچه در مورد سیاه و سفید مردمی ؟ این فقط احمقانه است.”

جان خدمه بازنشسته حقوق مدنی وکیل گفت: San Francisco Examiner به اعتقاد او هر دو پرچم و آرم اتحادیه را نقض سان فرانسیسکو, اداره پلیس, قوانین منع در وظیفه فعالیت های سیاسی ،

“تعریف یک مدرسه است که آن را یونیفرم,” او گفت:. “وجود دارد هیچ گزینه ای برای اضافه کردن خود را اظهارات وابستگی هر چه.”

اما Saggau گفت که این اتحادیه صرفا تلاش برای ارائه چهره ای پوشش است که اعضای آن را می خواهم و می خواهم برای پوشیدن دارم.

تبلیغات

او گفت که در هفته قبل از ماسک داده شد و در سن فرانسیسکو به لس آنجلس پلیس محافظ لیگ توزیع ماسک های با اتحادیه آرم به لس آنجلس افسران پلیس و بدون مشکل گزارش شده است.

“قرار دادن آن در محل مناسب زمینه هیچ یک از ما شده اند از طریق در سراسر جهان همه گیر” او گفت:. “پس همه چیز در حال انجام در حال حاضر و همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر که هیچ کس تا به حال دیده می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de