پاره پوشش در حال آماده سازی برای شروع فصل جدید.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار افسانه ای کتابفروشی شد و در حال حاضر برنامه ریزی برای حرکت از turn-of-the-last-قرن Morey-کالای ساختمان در 1628 16 خیابان که آن را اشغال شده از سال 1994 به McGregor میدان عظیم پروژه جدید توسط Coors زمینه ساخته شده توسط دیک Monfort و رشته کوه های راکی کلرادو.

“انتهای بازار است نخست املاک و مستغلات و ما می خواهم گرفتن زیر بازار اجاره” توضیح می دهد که لعن Vlahos که در سال 2017 فرض مالکیت پاره پوشش با همسرش, کریستن پس از آموزش به مدت دو سال با صاحب قدیمی جویس Meskis. “ما نیاز به پیدا کردن یک جایگزین. رشته کوه های راکی معامله فقط سقوط به دامان.”

و فقط در زمان ، “جویس هشدار داد ما در مورد بسیاری از چیزهایی که می گوید:” Vlahos. اما عاقلانه است که او حتی Meskis نمی توانستم تصور همه گیر و پس از آن خاموش شدن ناگهانی.

“مانند هر دیگر, indie در, کسب و کار این است که ضربه زدن به ما به لب می گوید:” Vlahos. همه پاره پوشش فروشگاه های بسته شده در مارس 16, و این شرکت شده است انجام آنلاین-کسب و کار تنها پس از آن. این یک پررونق کسب و کار آنلاین او اشاره می کند اما هنوز هم “فقط کسری از آنچه که آنها استفاده می شود.”

در حال حاضر با دنور مجموعه به پایان اقامت خود را در خانه سفارش در 8 مه پاره پوشش در حال برنامه ریزی برای ارائه منظقه در تمام فروشگاه های خود را در هفته آینده. سپس توسط این گوشی — که هنوز هم Meskis صدای — بوده اند را پشت در نگه داشتن تا با سفارشات آنلاین سخت شده است به اندازه کافی در طول چند هفته گذشته. “ما بسیار نزدیک به گرفتار می گوید:” Vlahos.

فروشگاه های خود را خواهد شد و احتمالا بازگشایی در آغاز ماه ژوئن.

Len Vlahos and Kristen Gilligan.

لعن Vlahos و کریستن Gilligan.

آنتونی دوربین

کسانی که فروشگاه خود را شروع کردم با سوراخ در دیوار پاره پوشش مغازه که باز در گیلاس نهر در سال 1971; Meskis در زمان ذخیره بیش از در سال 1974 و دیدم این کسب و کار از طریق انواع مختلفی از حرکت از جمله به بزرگ و اسراف حفاری در سمت راست خیابان اول که فروشگاه چپ در سال 2006 برای لویناشتاین پروژه در شرق Colfax خیابان. سپس آن را به حال افزود: LoDo, فروشگاه بود که بعد از آن کاهش می یابد و از دو طبقه به یکی حتی به عنوان پاره افتتاح یک محل در هیقلندس رنچ (در حال حاضر در اسپن بیشه در لیتلتون) و همچنین به عنوان یک پاسگاه در اتحادیه ایستگاه و یک زن و شوهر از فرودگاه فروشگاه حق رای دادن.

اما کتاب کسب و کار دیده می شود بسیاری از چالش ها در طول دهه گذشته و به تازگی چیزهایی که تا به حال بدست به خصوص دشوار در دنور با افزایش اجاره و بالاتر حداقل دستمزد. بر خلاف دیگر کسب و کارهای محلی در مواجهه با چالش های آن, یک کتاب فروش اضافه شده مانع از بودن قادر به افزایش قیمت پس از ناشران رفع حاشیه بر کتاب.

و پس از پاره آغاز شد و با توجه به گزینه های. “این معامله انجام شد به طور مستقیم با کیر Monfort. من لازم نیست به اندازه کافی چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آن مرد” Vlahos می گوید. “این یک فرصت به مرکز شهر longtimers.”

و خیلی زود در سال 2021 پاره پاره را ترک خواهد کرد و بازار و حرکت چند بلوک شرق بازگشایی در مکگرگر مربع فقط در زمان برای آینده رشته کوه های راکی فصل است. فروشگاه جدید را حدود 6000 فوت مربع از فروش فضای تقسیم بین دو طبقه به عنوان فعلی از 9000 فوت مربع; نیز وجود دارد یک منطقه است که می تواند به جای حوادث. هیچ, کافی شاپ, هر چند به دلیل McGregor مربع در حال حاضر برنامه برای که.

اما شما می توانید انتظار چارلی معشوق مجسمه به ظاهر…اگر نه در مکگرگر مربع و سپس در یکی از فروشگاه های دیگر.

The future home of Tattered Cover.گسترش

خانه های آینده از پاره پوشش.

McGregor مربع

قبل از این که فصل بعد, گرچه, پاره, پوشش نیاز به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و یا هر آنچه را برای تصویب آن در روزهای پیش رو است. در طول خاموش کردن فروشگاه دیده می شود تعداد زیادی از سفارشات برای طاعون داستان از جمله امیلی سنت جان مندل را ایستگاه یازده; Glennan دویل اخر نیز محبوب بوده است. و فروشگاه رفته از طریق بسیاری از فعالیت و سرگرمی, کتاب ها بیش از حد.

Vlahos یک نویسنده خود; چهارم خود را جوان-بزرگسالان کتاب سخت سیمیقرار بود برای بیرون آمدن ماه گذشته اما در حال حاضر انتشار آن منتقل شده است به ماه جولای است. در طول همه گیر خود را خواندن “رفته در برخی از عجیب و غریب, جهت,” او می گوید. او گوش به راهنمای سواری مجانی به کهکشانخواندن برخی از داستان های علمی تخیلی است و در حال حاضر ساخت راه خود را از طریق جنگ زمستانیک نگاه تاریخی در این کشور که FDR انتخاب شد.

بار دشوار پس از آن فقط به عنوان آنها در حال حاضر. حتی قبل از همه گیر Vlahos اذعان می کند, در حال اجرا, پاره پوشش بوده است “با ارزش ترین چیزی که من تا کنون انجام شده و تا کنون بیشتر استرس زا باشد.”

در حال حاضر او می گوید: “من آماده هستم با فصل بعدی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de