طولانی نیست پس از L. A. شهرستان گزارش شده بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد در جمعه Davon قهوه ای تصمیم گرفت او انجام شد قرار دادن خود در معرض خطر است. بنابراین او قرار داده و در یک جارچی و رفت به ریتز-کارلتون لس آنجلس.

پیوست توسط فعالان از خیابان سازمان دیده بان L. A. او گفت: کارکنان هتل آنها علاقه مند در اجاره چند اتاق اما می خواستم یک تور ، دربان با خوشحالی موظف, او گفت:, گرفت و گروه به اتاق 2221.

سپس او نشان داد طرح خود را: “من بی خانمان در اکو پارک و من نمی روم این هتل است.”

قهوه ای که بعدها دستگیر و منتشر شد گفت: بار است که او در حال برنامه ریزی برای اقامت تا زمانی که مقامات دولتی تا به حال فرماندهی به اندازه کافی اتاق های هتل به خانه هر فرد بی خانمان در لس آنجلس.

تبلیغات

“اگر من در آنجا ماند در خارج,” او گفت:, “من می میرند.”

اعتراض — آخرین چندین به طور فزاینده ای مبارز تظاهرات بیش از مسکن و اجاره بها در طول همه گیر می آید به عنوان بی خانمان فعالان پا کرده اند تا تماس های خود را برای شهردار اریک Garcetti و هیئت ناظران خود را به استفاده از اورژانس قدرت برای به دست گرفتن هتل ها و متل ها هستند که همه اما خالی به دلیل ترس بیش رمان coronavirus.

“اگر شما می توانید بگویید که کل شهر لس آنجلس است که ما می تواند پناهگاه در محل و سپس شما می توانید بگویید هتل آنها فرماندهی و آنها نیاز به باز کردن درهای خود را به ساکنان skid row” گفت: کمک های حقوقی بنیاد لس آنجلس وکیل Shayla مایرز در طول یک دادگاه فدرال اخیر شنوایی در یک طرح دعوی در دادگاه بر بی خانمانی.

با حدود 60000 بی خانمان ساکنان لس آنجلس است که افتادن در آن قبلا اظهار داشت: هدف از انتقال آنها به 15,000 اتاق های هتل ها. تنها با حدود 2200 اتاق اجاره از اواخر هفته گذشته آن می تواند تا اکتبر برای تضمین این هدف است.

تبلیغات

L. A. County, شرکت در بلند پروازانه ایالت تلاش شناخته شده به عنوان پروژه Roomkey رو به یک شروع سریع توسط لیزینگ نزدیک به 2000 اتاق در دو هفته اول ماه آوریل است. پیشرفت کند بوده است از آن پس ، از 700 اتاق که بوده است اجاره در دو هفته گذشته 500 برداشته شد از این برنامه بیش از مسائل با بیمه و شرایط قرارداد.

مقامات شهرستان در روز جمعه گفت آنها را امضا کرده بود اجاره برای یکی دیگر از 507 اتاق و انتظار می رود که به دو طریق آخر هفته. اما حتی با 1000 اتاق های بیشتر تحت اجاره, شهرستان هنوز هم تنها در سرعت برای رسیدن به 15,000 اتاق تا پایان مرداد ماه یک بار تجزیه و تحلیل یافت.

با وجود منع اعداد شهرستان مقامات می گویند آنها در حال انجام مذاکرات پیچیده در سرعت با کارکنان از لس آنجلس بی خانمان سازمان خدمات پر کردن اتاق تنها چند روز پس از تبدیل شدن آنها در دسترس است. روز شنبه مقامات شهرستان گزارش شده است که 1,550 از 2,711 اتاق تحت اجاره اشغال شد.

تبلیغات

اما مذاکره با صاحبان هتل است که هنوز هم بهتر است به مقابله رویکرد تصرف هتل ها است که مورد علاقه برخی از فعالان آنها اضافه شده است.

Omar Spry pushes a cart of bags into a West L.A. hotel that has been turned into housing for homeless people during the coronavirus pandemic.

عمر با هوش هل یک سبد از کیسه به غرب L. A. هتل شده است که تبدیل به مسکن برای افراد بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

چنین قدرت, در حالی که به ندرت استفاده می شود می تواند در اختیار داشت در طول آتش سوزی با سازمان های دولتی در نظر گرفتن زمین های خصوصی برای ساخت آتش, استراحت, به عنوان مثال. در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس وکلا از شهرستان و دولت نگاه کرد که آیا commandeering را در هتل ها برای یک زمان کوتاه خواهد بود حقوقی و همچنین مشخص شد که آن خواهد بود.

“Commandeering را بسیار به ندرت استفاده می شود توسط دولت گفت: David Howard, دستیار شهرستان اجرایی که ریاست تیم مذاکره کننده. “این تنها در صورت انجام می شود فاجعه است.”

تبلیغات

هنوز هم برخی از کارشناسان حقوقی می گویند یک حرکت برای به دست گرفتن هتل ها در واقع می تواند اضافه کردن به زمان آن طول می کشد برای ایمن سازی اتاق. وادار کردن صاحب هتل به اجاره اتاق به یک شخص ثالث خواهد ماشه دولت فدرال و دامنه برجسته قوانین گفت: وکیل کریستوفر Sutton.

مطابق با قانون یک سازمان دولتی نیاز به اجازه می دهد تمایلی صاحب هتل به پرونده خود را در طول یک جلسه عمومی. هر حل اختلاف بر سر قیمت در نهایت وزش نسیم تا در دادگاه گفت: Sutton که به کار گرفته دامنه برجسته موارد در لس آنجلس پاسادنا و جاهای دیگر.

در بهترین سناریو آن را به 60 تا 90 روز برای یک سازمان دولتی را به کنترل یک هتل. اما یک مطلب معمولی جدول زمانی خواهد بود 150 روز, او گفت:.

تبلیغات

“دولت نمی تواند به سادگی willy-nilly توقیف اموال شخصی بدون اجازه از یک قاضی با ارزش تعیین شده توسط هیات داوران,” او گفت:. “بنابراین به عنوان یک موضوع عملی آن خواهد بود آسان تر برای انجام یک معامله مذاکره. شما قادر خواهید بود به ادعای موفقیت بیشتر به سرعت.”

شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت: مسئولان باید به جای تمرکز بر کمک به صاحبان تبدیل شدن به راحتی با مسکن افراد بی خانمان.

“ما باید تهاجمی تر,” او گفت:. “اما ما همچنین نیاز به رسمیت شناختن است که ما هنوز هم زندگی در یک کشور که در آن شما باید توانایی گفتن” من رد.'”

با وجود مشکلات امنیتی هستند نه حمایت کردن از برنامه ریزی برای پر کردن 15,000 اتاق — یک عدد که نشان دهنده برآورد تعداد افراد بی خانمان در لس آنجلس کانتی که 65 ساله یا مسن تر و یا کسانی که دارای شرایط بهداشتی است که آنها را مستعد ابتلا به مرگ از COVID-19.

تبلیغات

“ما می دانیم که آن چه نیاز است” گفت: هایدی استراليايي موقت مدیر اجرایی لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان که مسئول عامل هتل ها هنگامی که آنها اجاره. “و که نیاز دارید این است که رفتن به تغییر دهید و, در واقع, آن را به طور بالقوه می تواند رشد کند.”

اما برخی از سیاستمداران می گویند این شهر و شهرستان در حال از دست رفته یک نخست فرصت به سرعت حرکت هزاران نفر را در خیابان و به فضاهای امن.

عضو شورای مایک Bonin گفت: هتل ها به مراتب نسبت به مراکز تفریحی این شهر تبدیل به congregant پناهگاه — هر دو برای کسانی که حرکت می کند و برای کسانی اختصاص داده شده به کار وجود دارد. شده اند وجود دارد یک رشته از coronavirus موارد در پناهگاه در skid row به خصوص اتحادیه ماموریت نجات و چند مورد در این شهر مراکز تفریحی است.

Terrance Whitten, 67, dries his face after washing in the public restroom at the Pan Pacific Park on Friday.

Terrance Whitten, 67, خشک صورت خود را پس از شستشو در سرویس بهداشتی عمومی در تابه اقیانوس آرام پارک در روز جمعه.

(کنت نیشیمورا/کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

واقعیت این است که شهر و شهرستان ساخته نشده و بیشتر پیشرفت است “واقعا خسته کننده و dispiriting,” Bonin گفت.

Bonin گفت که او دریافت کرده است اطلاعات متناقض در مورد اینکه چرا پس از چند هتل درب را باز کرده اند. اما سرعت آهسته منجر به یک تعداد افراد بی خانمان در انتظار قرار داده می شود در هتل ها.

Terrance Whitten یک زن 67 ساله مرد بی خانمان با خونریزی روده دریافت یک متن از پرونده او کارگر در آوریل 23 گفتن او او در صف برای یک اتاق هتل. در نه روز پس از, او گفت:, آن بوده است “سکوت عمیق.” هر روز او منتظر زیر یک درخت در تابه پارک اقیانوس آرام و سپس با یک اتوبوس به محل نامعلومی که در آن او می خوابد در واحد خود را.

برخی از سرزنش بوروکراسی دولتی, در حالی که دیگران گفته اند L. A. اپراتورهای هتل ابراز علاقه تنها به ایده وتو توسط شرکت های بزرگ خود را صاحبان و سهامداران و یا وکلای. Barger است نسبت داده و آن را به مخالفان سیاسی از برخی از حومه جوامع است.

تبلیغات

“اگر هتل ها که تمایلی [شرکت] می holdup پس از آن من فکر می کنم commandeering را چیزی است که ما نیاز به انجام” Bonin گفت. “ما نیاز به حرکت قبل از لعنت بحران است. اما در حال حاضر من نمی دانم برای مطمئن شوید که هتل ها هستند holdup.”

به عنوان کالیفرنیا شروع به سهولت اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار رزومه عامل آن ممکن است مشکل تر برای شهرستان برای متقاعد کردن هتل اپراتورها برای ورود به 90 روز اجاره. هنوز یک مقام مسئول گفت: برخی از صاحبان که در ابتدا مقاوم به برنامه در حال حاضر محاسبه است که برخی از درآمد بهتر از هیچ است با توجه به عدم اطمینان اقتصادی از ماه های آینده.

در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق لس آنجلس هتل سهام غیر فعال است. تنها 30 درصد از هتل ها در لس آنجلس و لانگ بیچ بازار اشغال شد که از اواخر ماه آوریل با توجه به STR جهانی, یک شرکت است که آهنگ هتل داده است. که 64 درصد افت از همان هفته از یک سال پیش.

صاحبان هتل و نمایندگان خود که در گفتگو با تایمز گفته اند که پروژه Roomkey شده است با ارزش مالی تاسیسات. و برخی گفته اند در این شهرستان شده است آهسته به اذعان پیشنهادات خود را برای اجاره.

تبلیغات

در ابتدا پس از کار با صاحبان کوچک هتل ها و مقامات شهرستان در حال حاضر در تلاش برای زمین بزرگتر خواص از جمله بیشتر در مرکز شهر و نزدیک به skid row. قفل کردن اتاق که در بخشی از شهرستان ثابت شده است اما مقامات می گویند آنها نزدیک هستند.

این اتاق اضافی “را به طور کامل تغییر شکل منحنی” گفت: Phil Ansell مدیر شهرستان را بی خانمان ابتکار.

ظاهر می شود در دادگاه فدرال در ماه گذشته مایرز گفت: افراد بی خانمان باید نقل مکان به مرکز شهر و هتل ها به خصوص کسانی که بهره مند از سخاوتمندانه مالیات دهندگان یارانه.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش تهیه شده در سال 2018 توسط شهر کنترل ران Galperin چهار پروژه هتل با یک ترکیب 2,633 اتاق را باز کرده اند با این شهر حمایت مالی بیش از دهه گذشته است.

این 1,001-اتاق L. A. Live پیچیده که در خانه یک جی دبلیو ماریوت و ریتز-کارلتون دریافت یک توافق تا 270 میلیون در مالیات دهندگان کمک بیش از 25 سال دوره. این 889-اتاق بین قاره ای لس آنجلس مرکز شهر هتل واقع در Wilshire Grand برج زنجان به دریافت 250 میلیون دلار در کمک های عمومی بیش از 25 سال در این گزارش گفت:.

دو کوچکتر خواص — هتل نیلی در کنار 110 آزادراه و ماریوت پیچیده در المپیک بلوار — معاملات برای دریافت یک ترکیب $86 میلیون یارانه ها بیش از زندگی خود را در توافق با شهر Galperin یافت.

Bonin می خواهد این شهر را سیاست تحلیلگران برای تعیین اینکه آیا هر یک از این هتل ها مسکن بی خانمان ساکنان و اگر نیست چرا نیست.

تبلیغات

نمایندگان از هتل ها در L. A. Live جواب نداد سوال از بار. اما یک سخنگوی این هتل نیلی گفت: اپراتورها از این تسهیلات بود “به طور کامل بررسی هر درخواست” و این که “بسیاری از مهمانان در حال حاضر در هتل هستند خط مقدم مراقبان.”

Garcetti روز جمعه گفت که مقامات رسیده به صدها نفر از هتل ها از جمله کسانی که با دریافت مالیات دهندگان پشتیبانی می کند.

“من امیدوارم که [صاحبان هتل] آن را انجام دهید برای خط پایین خود را و است که آنها نیز آن را انجام دهید به دلیل آن را درست به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de