آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— نیوزیلند گزارش جدید کروناویروس موارد برای اولین بار پس از شیوع در اواسط ماه مارس.

— برخی از کسب و کار در مالزی شروع به بازگشایی قبل از اینکه مستند به پایان می رسد.

— مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او فکر می کند COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال است.

— شمال شرقی ایالت در آمریکا به شکل زنجیره تامین است.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش جدید کروناویروس موارد دوشنبه مارک لحظه ای قابل توجه است که نشان میدهد که این کشور را پررنگ استراتژی تلاش برای از بین بردن ویروس مشغول به کار بود.

این اولین بار پس از وقوع گرفت و در اواسط ماه مارس که این کشور گزارش صفر در موارد جدید. مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: این اعداد و ارقام به وضوح تشویق اما نتیجه نشان داده شده یک لحظه در زمان و آن را نمی خواهد تا اواخر این هفته که مقامات خواهد می دانم که اگر موارد جدید ادامه دارد به پاپ در جامعه است. او گفت: نتیجه این شد دلیلی برای جشن و نمادی از تلاش های کل کشور.

نیوزیلند مرزهای خود را بسته و اعمال سخت monthlong مستند پس از شیوع آغاز شد. این مستند قوانین کاسته شد کمی در هفته گذشته برای کمک به بازگشایی اقتصاد, اما بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند.

بسیاری از کسب و کار — از جمله اکثر فروشگاه های خرده فروشی و نشسته رستوران — بسته باقی می ماند بسیاری از کودکان در حال یادگیری از خانه و مردم ملزم به حفظ اجتماعی فاصله. نیوزیلند گزارش شده نزدیک به 1500 مورد از این ویروس و 20 مرگ و میر.

___

کوالالامپور مالزی — بسیاری از بخش های کسب و کار بازگشایی دوشنبه در برخی از نقاط مالزی برای اولین بار از یک جزئی coronavirus مستند آغاز شد مارس 18.

کاستن از محدودیت روز قبل از این مستند بود که با توجه به پایان مارس 12, آمد, به عنوان نخست وزیر Muhyiddin یاسین دولت به دنبال تعادل بین مهار ویروس و احیای سخت-آمار اقتصاد است. اما این حرکت تقسیم کرده است افکار عمومی که نگرانی ناگهانی بازگشایی فعالیت های اقتصادی می تواند جرقه یک موج جدید از عفونت است.

نه از این کشور در 13 ایالت یا حاضر به باز کردن و در عین حال محدود یا لیست از کسب و کار است که می تواند کار کند. بیش از نیم میلیون نفر از مردم مالزی نیز اعتراض با امضای دادخواست آنلاین تماس بگیرید برای یک رویکرد تدریجی به عقب محدودیت.

Muhyiddin روز جمعه گفت از آن زمان به بهبود اقتصاد است که از دست داده و میلیاردها دلار اما کسب و کار باید به دنبال سخت سلامت اقدامات و تجمع توده هنوز هم ممنوع شود. این بدان معناست که مکان هایی مانند مدارس سینما و عبادت خانه ها خواهد ماند تعطیل, گروه ورزشی ممنوع است و بین ایالتی سفر همچنان ممنوع است.

ویروس موارد باید به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر اما تعداد رخنه کرد تا با 227 عفونت گزارش شده بیش از آخر هفته. مالزی تایید کرده است 6,298 موارد با 105 مرگ و میر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او معتقد است که یک واکسن برای COVID-19 در دسترس خواهد بود در پایان سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می گوید دولت ایالات متحده قرار دادن آن “قدرت کامل و ممکن است” پشت remdesivir مواد مخدر نشان داده است که وعده های اولیه به عنوان یک درمان برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر یکشنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال حمایت شده توسط Fox News Channel.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته داخل یادبود لینکلن و سابقه سوال از دو فاکس میزبان و همچنین از افرادی که ارائه سوالات بیش از فاکس سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به نبراسکا که بهبود از COVID-19 گفت: “ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال است.”

او همچنین گفت دولت او بود هل دادن سخت برای remdesivir.

بهداشت عمومی آمریکا گفته اند یک واکسن است که احتمالا یک سال به 18 ماه دور. اما دکتر Anthony Fauci گفت: در اواخر ماه آوریل که این تصور اگر یک واکسن توسعه یافته است به زودی به آن می تواند در توزیع گسترده ای به عنوان به زودی به عنوان ژانویه.

___

نیویورک — پس از کار با کشورهای همسایه در coronavirus مربوط به بسته شدن و بازگشایی برنامه های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که نیویورک ملحق خواهد شد با متحده از ماساچوست به دلاور برای ایجاد یک منطقه ای عرضه زنجیره ای برای, ماسک, لباس, پنکه, تست لوازم و تجهیزات دیگر حیاتی برای مبارزه با این بیماری است.

کشورهای در حال پیوستن به هم پس از چند ماه از خرید و فروش به طور جداگانه با چه کومو گفته بود “کاملا ناکارآمد و بی اثر” فرایند خرید بازمی گردد که تمام 50 ایالت در برابر یکدیگر و همچنین دولت فدرال و دیگر نهادهای رانندگی, تا قیمت لوازم خشک شده بود.

نیویورک اقدام به خرید حدود 2 میلیارد دلار ارزش لوازم و تجهیزات پزشکی در سال کومو گفت. دیگر کشورهای پیوستن به کنسرسیوم با هم صرف حدود 5 میلیارد دلار در سال است. با هم کار آنها را قوی تر قدرت خرید و بهبود نفوذ خود را با جهانی تامین کنندگان کومو گفت.

“این ما را بیشتر رقابتی در بازار بین المللی و به اعتقاد من آن را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان,” کومو گفت. “من همچنین اعتقاد دارم که آن را در واقع به ما کمک دریافت تجهیزات چرا که ما مشکل هنوز هم تجهیزات.”

از کشورهای دیگر در این کنسرسیوم هستند, کانکتیکات, رود آیلند, نیوجرسی و پنسیلوانیا است. یک هدف متحده’ فرمانداران گفت: برای پیدا کردن تامین کنندگان در منطقه به جای تکیه بر غرق تولید کنندگان در چین و دیگر مکان های دور.

___

واشنگتن — فرماندار میشیگان می گوید اسلحه حمل معترضان که نشان داده در داخل خود دولت کاپیتول “به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی” و “افتضاح قطعات” از تاریخ ایالات متحده است.

دموکرات گرچن Whitmer سی ان ان می گوید که این تظاهرات برجسته “مؤتلفه پرچم و nooses” و همچنین صلیب های شکسته.

اعضای میشیگان آزادی شبه نظامیان اعتراض دولت stay-at-home سفارشات این هفته با برخی از سلاح های تاکتیکی و دنده و چهره خود را تا حدی پوشش داده شده است. آنها رفت و در داخل کنگره آمریکا که مسلح بودن مجاز است و سپس خواستار دسترسی به کف خانه است که ممنوع است.

برخی از رفت و به سنا گالری که در آن یک سناتور گفت: مردان مسلح فریاد زد در او.

میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری است سوال Whitmer اقتدار به گسترش stay-at-home سفارشات در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما فرماندار با استفاده از یک فرمان اجرایی به تمدید وضعیت اضطراری اعلام و کارگردانی کرده است اکثر کسب و کار ایالت بسته باقی می ماند.

ذکر شده به عنوان ممکن است در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن Whitmer روز جمعه گفت: “این چیزی است که ما فقط در مذاکره خودمان را و آن را سیاسی مهم است.”

“این یک بحران بهداشت عمومی” او گفت:.

___

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo می گوید چین شده است مسئول گسترش بیماری در گذشته و باید پاسخگو برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که سرچشمه در کشور است.

در نظرات به احتمال زیاد به جرقه تظاهرات از پکن و در جای دیگر Pompeo گفت: “چین دارای سابقه آلوده جهان است.” وی با ذکر فقیر ایمنی و امنیت در اپیدمیولوژیک آزمایشگاه از جمله در شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار گزارش شده است.

او تاکید کرد که او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن این ویروس عمدا گسترش اما او یافت در حال حاضر سخت ایالات متحده انتقاد از چینی ها خود را برای پاسخ به شیوع بیماری است.

“به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها که سابقه اجرا عام آزمایشگاه” Pompeo گفت: در ABC “این هفته” برنامه.

“این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه. و به این ترتیب در حالی که جامعه ایران در ادامه به انجام کار خود را, آنها باید همچنان به انجام این کار و تایید به طوری که ما خاص, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

Pompeo به نظر می رسد با اشاره به شیوع بیماری های قبلی از ویروس های تنفسی مانند سارس است که آغاز شده در چین. اما سخن گفتن او دیده می شود ممکن است به عنوان توهین آمیز در چین با توجه به سابقه ایالات متحده تبعیض علیه چینی ها و مردم منشاء چینی قدمت آن به قرن 19.

___

رم — در آستانه شروع در ایتالیا از حدی کاسته محدودیت بر شهروندان حرکات در طول COVID-19 مستند, ملت, دریافت برخی از تشویق خبری پس از هفته گریم روزانه برگه از caseload و مرگ و میر.

وزارت بهداشت آمار و ارقام قرار داده و تعداد مرگ و میر در دوره 24 ساعته پایان یکشنبه شب در 174 پایین ترین روز به روز تعداد پس از 168 در مارس 10, در آغاز ملی مستند.

تعداد موارد 1,389 بود همچنین کمترین ملت دیده می شود در دو ماه. ایتالیا تعدادی از شناخته شده COVID-19 عفونت مجموع 210,717 اگر چه مقامات می گویند که این تعداد به احتمال زیاد بالاتر به عنوان بسیاری از عفونت در افراد با هیچ یا تقریبا هیچ نشانه ای بر این باور هستند که رفته اند غیر قابل تشخیص است.

ایتالیا مرگ و میر می ایستد در 28,884 اما این تعداد بیش از حد می تواند بسیار بالاتر از بسیاری از افراد مسن در هفته های اخیر درگذشت در خانه های سالمندان, اما, نیست, آزمایش برای دیدن اگر آنها به حال عفونت کروناویروس.

___

المپیا بشویید. — دولت بیش از 100 پارک مسیرهای پیاده روی و قایق رانی در سایت در سراسر ایالت واشنگتن را دوباره باز روز سه شنبه به عنوان برخی از coronavirus محدودیت ها کاسته اما بسیاری از سایت های محبوب باقی می ماند بسته به طور نامحدود به گفته مقامات.

پارک که باز محدود خواهد شد به روز استفاده کنید و تنها تعدادی از فضاهای پارکینگ خواهد شد کاهش می یابد در برخی از پارک های شهری برای تضعیف تراکم. زمین های عمومی مدیریت توسط وزارت منابع طبیعی و وزارت ماهی ها و حیات وحش نیز بازگشایی سه شنبه.

تمام ساحل اقیانوس پارک ها و پارک ها در امتداد تنگه رودخانه کلمبیا در واشنگتن-اورگان مرز بسته باقی خواهد ماند برای کاهش اثرات در جوامع روستایی و جلوگیری از جمعیت با توجه به Washington State Parks.

بحث و گفتگو در زمانی که این سایت می تواند باز ادامه دارد و شامل پارک مدیران محلی و رهبران جامعه و اورگان, مقامات, دولت, پارک, مقامات گفت.

پارک ها بسته شده اند و بیش از یک ماه است و دوباره باز تحت اولین مرحله از رژیم صهیونیستی. جی Inslee طرح به سهولت اعمال قوانین برای جلوگیری از گسترش ویروس. سواحل و اردو را دوباره باز تحت مرحله دوم این طرح اگر چه در اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است.

___

واشنگتن — وزارت دادگستری ثبت شده است بیانیه ای از علاقه جانبداری با ویرجینیا کلیسا تحت پیگرد دولت فرماندار بیش از محدودیت به دلیل coronavirus.

پر کردن ساخته شده بود جمعه در حمایت از فانوس Fellowship Church.

طرح دعوی در دادگاه مدعی کلیسا, کشیش, کوین ویلسون صادر شد کیفری استناد به خاطر او برگزار شد یک سرویس با 16 نفر در مارس 5.

مقامات ادعا کلیسا تجاوز دولت ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

وزارت دادگستری تشکیل پرونده با استناد به طرح دعوی در دادگاه می گوید: کلیسا تا به حال نگهداری اجتماعی فاصله و تا به حال گسترده مطابق با اصول بهداشتی از سطوح مشترک. این کلیسا گفت: شرکت کنندگان تا به حال به ماندن 6 فوت از هم جدا و با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود به ساختمان است.

وزارت دادگستری می گوید ویرجینیا “درمان نمی تجمعات مذهبی کمتر مطلوب تر از مشابه دیگر سکولار کرده است.”

یک قاضی انکار کرده بود کلیسا حرکت به صورت موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی در روز جمعه.

___

نیویورک — یک افسر پلیس شهر نیویورک بود که در تصویری شنبه با اشاره یک تفنگ بی حس کردن در یک مرد و با خشونت او را به زمین بیش از یک ادعا اجتماعی فاصله نقض شده است محروم از تفنگ خود را و نشان و قرار داده شده بر روی میز وظیفه در حال بررسی تحقیقات داخلی.

اطرافیان تصویری نشان داد که افسر لباس شخصی بود که با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت سیلی 33 ساله Donni رایت در صورت مشت زدن او را در شانه و کشیدن او را به یک پیاده رو بعد از درست او را در یک عبور در منهتن در شرق ایجاد کرد.

“وجود خواهد داشت بدون شک یک نگاه دقیق به آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد” شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت.

سخنگوی پلیس گروهبان. Mary Frances o’donnell گفت: رایت “در زمان مبارزه با موضع گیری در برابر افسر” زمانی که او دستور داده شد برای متفرق کردن و اتهام دستگیر شد از جمله حمله به یک افسر پلیس و مقاومت در برابر بازداشت. رایت نشده بود arraigned که از بعد از ظهر یکشنبه دادستان گفت.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود با افسران پلیس’ union.

___

ققنوس — دو آریزونا کلانترها امتناع از اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش به عنوان دولت همچنان برای مقابله با کروناویروس.

Mohave County Sheriff داگ شوستر و Pinal County Sheriff علامت بره هر دو گفتند که نمی خواهید به دست از جریمه استناد یا دستگیری افرادی که نافرمانی فرماندار دستور که تمدید شده است از طریق مه 15.

Mohave County است که در شمال غربی آریزونا با Pinal County واقع در جنوب ققنوس. از آریزونا 15 استان ها دولت دو پرجمعیت ترین — ماریکوپا و پیما — دارای بیشترین COVID-19 موارد تا کنون.

“من قصد ندارم به جنایتکاران از شهروندان مطیع قانون,” شوستر گفت: ققنوس ایستگاه تلویزیون KTVK. “به عنوان یک کلانتر من نمی توانم در وجدان خوب موضوع استناد و یا دستگیری افراد برای اجتماعی فاصله.”

“این مایه تاسف است که ما در اینجا, اما من نیاز به ایجاد یک پایه برای مردم و برای آزادی” بره گفت. “من نمی خواهم به استناد خوب یا دستگیری خوب مردم است.”

Ducey در حال حاضر گذاشته عواقب نقض اقامت خود را در خانه سفارش: یک 2500 دلار جریمه و تا شش ماه در زندان است.

اما شوستر و بره گفت که نمی خواهد اجرای حکم.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک تبدیل آن فرمول 1 البته به طور موقت در بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

Zoe Robledo مدیر کل مکزیک تامین اجتماعی, موسسه روز یکشنبه گفت که مقامات در مکزیکو سیتی انتظار می رود موارد به اوج هفته آینده و برخی از بیمارستان ها در حال حاضر گزارش آنها قادر به گرفتن بیشتر coronavirus بیماران.

این paddocks و سوئیت در امتداد جبهه راست در Hermanos رودریگز دوره با مجهز بودن با هشت بیمارستان ماژول با 24 تخت در هر. چاله ها استفاده می شود به عنوان دفاتر برای مشاوره با مردم گزارش علائم این بیماری است.

Lucila الورا که سران پزشکی زیرساخت برای آژانس گفت: به طور موقت بیمارستان باید آماده دریافت بيماران توسط May 13.

بعدی فرمول 1 رویداد در مسیر نیست تا نوامبر. 1.

همانطور که از ظهر دوشنبه, مقامات مکزیک گزارش شده بود 22,088 تایید موارد COVID-19 و 2,061 مرگ و میر هر چند آنها اذعان دارند که به دلیل محدود تست واقعی تعدادی از عفونت های متعدد از تایید ،

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا قانونگذاران در حال راه اندازی مجدد خود را قانونی جلسه دوشنبه در دولت شکل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

آنها در حال دست و پنجه نرم با بودجه جدید مشکلات squabbling بیش از آنچه که لوایح باید اولویت را دارد و اختلافات بر سر اینکه آیا آنها باید بازگشت و در همه.

جمهوری خواهان می خواهند برای از سرگیری نهایی چهار هفته یک جلسه که شروع مارس 9 — همان روز لوئیزیانا تاثیر مثبت coronavirus آزمون.

دموکرات ها می گویند آن را ناامن را به صدها نفر از مردم به کاپیتول.

نزدیک به 2000 Louisianans فوت کرده اند از این ویروس از جمله یک خانه داشتند ، رئیس جمهور مجلس سنا صفحه کورتز و مجلس رس Schexnayder هر دو حزب جمهوریخواه در حال حمایت شدید و اقدامات حفاظتی.

اما در حالی که ماسک ها “تشویق” برای ساخت آنها نمی شود مورد نیاز است.

دموکراتیک تشکر. تد جیمز از Baton Rouge, در بیمارستان بستری شد برای روز با COVID-19. او اعلام کرد در توییتر او نمی خواهد شرکت در جلسه دوشنبه “و نمی بینم خودم را برای رفتن به کنگره در آینده قابل پیش بینی.” او به نام بازگشت غیر مسئولانه و گفت: “هیچ راه امن به عمل اجتماعی فاصله.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de