Chris تایلر خود را از دست داده کار در یک رستوران در مارس 15 — همان روز شهردار اریک Garcetti ممنوع تحصن کردن خدمات مواد غذایی به سرعت گسترش رمان coronavirus در لس آنجلس. یک زن و شوهر از هفته بعد او و شریک زندگی خود تصمیم خود را برای پرداخت اجاره برای یک آپارتمان یک خوابه آنها را به اشتراک در دریاچه نقره ای.

“این تصمیمی است که من شخصا این است که هر دو سیاسی و خیلی از ضرورت” گفت: Tyler 31. “من فکر نمی کنم آن را بی دلیل انتخاب را در وسط یک جهانی همه گیر.”

به کالیفرنیا وارد دوم آن ماه کامل تحت stay-at-home سفارشات طراحی شده برای جلوگیری از بیشتر coronavirus موارد رشد تعداد مستاجران در حال تبدیل شخصی خود را در شرایط اقتصادی به تظاهرات گسترده خواستار آن است که قانونگذاران در تمام سطوح دولت تصویب قوانین به انصراف از اجاره بها تا سلامت عمومی بحران است.

آنها آن را یک “اجاره اعتصاب” و این فقط یک تاکتیک مارک دراماتیک جدید تنش در طولانی مدت مبارزه با بیش از مسکن مقرون به صرفه در کالیفرنیا است.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

حتی قبل از همه گیر بیش از 9 میلیون مستاجر — بیش از نیمی از کسانی که در دولت بودند بر دوش اجاره بالا, صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را در مسکن. اما در حال حاضر با بسیاری از کسب و کار تعطیل و بیکاری رول انفجار coronavirus تزریق کرده یک سطح جدید از ترس و ناامیدی به آن مبارزه کنند.

در ماه مارس فقط به عنوان همه گیر بود و گرفتن نگه دارید در کالیفرنیا بیش از ده خانواده ها کشف و ضبط خالی دولت متعلق به خانه در ال Sereno محله لس آنجلس. بزرگسالان و کودکان برخی بی خانمان و برخی از مسکن ناامن ادعا که آنها نمی تواند به دنبال بهداشت عمومی سفارشات به منزوی کردن خود در خانه های خود را اگر آنها زندگی در ون و در آپارتمان های پر ازدحام.

“با این بحران بهداشتی و بحران مسکن این ما نیاز به در هر خانه خالی به خانه برای کسانی که نمی امن و پایدار برای خوابیدن در گفت:” روبی Gordillo, 33, در حالی که ایستاده در ایوان دو اتاق خواب خانههای ییلاقی قبل از حرکت با سه فرزند.

تبلیغات

El Sereno neighborhood

یاقوت Gordillo, میانه, اجازه می دهد تا خودش را به یک خانه در ال Sereno محله لس آنجلس در ماه مارس است.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

اگر چه coronavirus ارائه فوری دلیل خانواده ها برنامه ریزی شده بود به بیش از, خانه, جسارت یک شبیه اعتراض پاییز گذشته. سکس 4 مسکن یک بی خانمان سیاه, سرفصل های ساخته شده زمانی که آنها به فرماندهی خالی خانه در اوکلند به عنوان یک راه برای اعتراض شایع املاک و مستغلات حدس و گمان در منطقه خلیج شهر.

مادران و زندگی در این خانه متعلق به ردندو بیچ مبتنی بر Wedgewood Inc., برای دو ماه. و پس از اخراج خود را به شدت مسلح Alameda County sheriff نمایندگان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom میانجی توافق به فروش خانه و ده ها تن از دیگر Wedgewood خواص به جامعه اعتماد به طوری که برخی از مادران می تواند بازگشت.

اوکلند اشغال انرژی مستاجر گروه در سراسر کشور و کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای اجاره اعتصابات و خواستار لغو اجاره که پدید آمده در طول همه گیر گفت: تارا Raghuveer مدیر خانه تضمین کمپین ملی جامعه سازماندهی گروه مردم عمل است.

تبلیغات

مادران موفق به برجسته کردن مشکلات ساختاری است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای درمان خانه به عنوان دارایی های مالی به جای به عنوان پناهگاه برای کم درآمد ساکنان. این مشکلات تبدیل شده اند بیشتر با فشار دادن حالا که میلیون ها نفر از تازه علیه مستاجران در حال خواسته به پرداخت اجاره با کمی اقتصادی امداد, او گفت:.

“بچه 4 مسکن نشان دهنده یک نقطه عطف در آغاز چه خواهد بود یک عصر جدید برای مستاجر جنبش” Raghuveer گفت. “آن را به مردم ارائه می دهد زمینه را برای لحظه ای که در آن آنها خود را به عنوان یک مستاجر تجربه مسکن ندارند.”

آن را دشوار است به می دانم که چگونه بسیاری از مستاجران در کالیفرنیا و یا در سراسر ایالات متحده در حال پرداخت اجاره, اجازه دهید به تنهایی چگونه بسیاری از آنها به دلایل سیاسی برای انجام این کار است.

تبلیغات

نزدیک به 200 ، 000 نفر در سراسر کشور باید با امضای یک طومار از ماه مارس متعهد به رفتن در اجاره و یا وام مسکن اعتصاب با بسیاری از آنها ساکن امتداد سواحل که در آن اجاره است که کمترین توجه به سازماندهی گروه اکشن سنتر در مسابقه و اقتصاد است.

همچنین یک نظرسنجی ملی مسکن چند, شورای صاحبخانه سازمان یافت که تقریبا 92 درصد از مستاجرها در حرفه ای مدیریت مجتمع های آپارتمانی پرداخت حداقل برخی از اجاره از طریق اولین 26 روز از مارس — یک درصد است که اندکی پایین تر از این بررسی را قبل از همه گیر هنجار شده است. اما موجر و مستاجر گروه بر این باورند کمتر مستاجران پرداخت خواهد شد در ماه مه به عنوان بیشتر آمریکایی ها در صورت بیکاری و ببینید پس انداز خود رسید.

لس آنجلس مستاجران اتحادیه در روز پنج شنبه برگزار شد و تظاهرات پر سر و صدا در مرکز شهر با این استدلال که اخراج حمایت های تایید شده توسط شهر نمی آیند نزدیک به آنچه که مستاجران باید در طول بیماری همه گیر. فعالان در امتداد بلوک های اطراف تالار شهر با علائم شعار “مسکن یک حق انسانی” و “مواد غذایی نه اجاره.” به عنوان آنها فریاد زد: دیگر تظاهرکنندگان دور در ماشین بوق می زدند.

Tenants

مستاجران و حامیان برگزاری یک تجمع L. A. سالن شهرستان در روز پنج شنبه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تایلر برنامه ریزی برای حضور اما از خواب بیدار شدم احساس بد. با صنعت رستوران در قتلگاه او گفت که او نمی تواند تصور کنید که چگونه او قادر خواهد بود به پرداخت گذشته به علت اجاره. تایلر هنوز دریافت نکرده مزایای بیکاری و گفت: صاحبخانه هل دادن او به نشانه بازپرداخت توافق که نیاز به اجاره زودتر اگر او دریافت کمک های دولتی.

“این غیر قابل قبول یک واقعیت است که ما باید فقط در ادامه به بلع” تایلر گفت.

اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه و یا دسترسی به سازماندهی گروه های متصل به بچه 4 مسکن و ال Sereno مشاغل امضا کرده است و بیش از 12000 مستاجران برای اجاره اعتصاب در این ماه گفت: سخنگوی آنیا Svanoe.

برای صاحبخانه گروه از جمله اعتصابات روند نگران کننده. آن را مشکل تر برای پرداخت وام مسکن و دیگر لوایح آنها می گویند و می تواند نیروی اخراج برای کارگران تعمیر و نگهداری در نهایت آسیب رساندن به مستاجران.

تبلیغات

“آنها فکر می کنم آنها در حال صدمه زدن به صاحبخانه اما آن را یک واکنش زنجیره ای” گفت: Deb کارلتون معاون ارشد رئیس جمهور با کالیفرنیا آپارتمان Assn. “علت و اثر در حال رفتن به کشش فراتر از صاحبخانه.”

انجمن خواسته است تا اعضای آن برای جلوگیری از اخراج مستاجران, لغو برنامه ریزی شده اجاره بها را افزایش می دهد و صرف هزینه های اواخر به دلیل عدم پرداخت هزینه. آنها همچنین فشار دولت فدرال و دولت برای ارائه بودجه قابل توجهی برای اجاره کمک.

کارلتون گفت: مستاجر سازمان باید پیوستن به آنها را به لابی برای کسانی که یارانه به جای تماس برای اجاره اعتصاب. او گفت: گروه های درگیر در اجاره-اعتصاب مبارزات با استفاده از coronavirus بیشتر سیاسی هدف آنها قبل از همه گیر — با برخی از تشویق کسانی که از نظر مالی قادر به پرداخت اجاره به اعتصاب به عنوان به خوبی به جای کار برای اطمینان حاصل شود که هر دو مستاجر و صاحبخانه می توانید پرداخت صورتحساب خود را.

تبلیغات

“ما در حال دیدن این تهاجمی تر مستاجر سازمان های سیاسی همه گیر” کارلتون گفت. “ما فکر می کنیم که سزاوار سرزنش است.”

صرف نظر از این که در انجام این درخواست هیچ سطح دولت ارائه شده در مقیاس بزرگ اجاره یارانه و یا کمک. Garcetti گفت: دولت فدرال باید ببخشید رهن و اجاره پرداخت اما با رد انجام این کار در L. A. اگر مالیات دهندگان بودند در قبال تمام پرداخت او گفت: این شهرستان خواهد ورشکسته در حدود سه ماه.

در سراسر کشور این امر هزینه حدود 100 میلیارد دلار به ارائه مسکن فدرال یارانه به کم درآمد مستاجرها که در حال حاضر واجد شرایط و کسانی که واجد شرایط به احتمال زیاد در حال حاضر به دلیل همه گیر, با توجه به برآورد توسط موسسه شهری چپ متمایل فکر می کنم تانک.

تبلیغات

در حالی که مقدار قابل توجهی است, آن را تنها در کسری از 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد که رئیس جمهور تهمت امضا شده در ماه مارس گفت: مریم کانینگهام معاون مسکن شهری و جوامع سیاست برای موسسه شهری. قوی اجاره برنامه کمک بهتر است به waiving اجاره و پرداخت وام مسکن به دلیل آن اجازه می دهد تا مستاجر را به ماندن در خانه های خود را در حالی که صاحبخانه می تواند همچنان به سرمایه گذاری در خواص آنها, او گفت:.
“ما باید به پشتیبانی به طور مستقیم به مستاجران به طوری که آنها می توانید پرداخت خود را صاحبخانه” کانینگهام گفت. “سپس ما جلوگیری از اثر موج دار شدن از طریق بازار مسکن.”

هنوز هم او می داند که چرا مستاجران به نظر می رسد که آمار یک نقطه شکستن با کوروناویروس.

“ما تا به حال یک بحران مسکن برای مدت زمان طولانی” کانینگهام گفت. “ما واقعا شواهد روشنی برای چگونگی حل آن است. سیاستگذاران گرفته نشده این مراحل. اگر اجاره اعتصاب می توانید با قرار دادن فشار بر سیاستگذاران به صندوق اجاره کمک پس از آن که چیز خوبی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de