نخبگان مدارس خصوصی از جمله برنت وود مدرسه در غرب L. A. درو انتقاد جمعه از رئیس جمهور تهمت که گفت از طریق یک سخنگوی این است که کسانی که با “قابل توجه موقوفات” باید در نظر بازگشت پول آنها را دریافت کرده اند از فدرال coronavirus کمک برنامه.

“رئیس جمهور روشن ساخته است که او باور ندارد مدارس خصوصی با مهم اوقاف باید دریافت [چک Protection Program] پول و کسانی که باید در نظر بازگشت آن” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات زودتر به دنبال اظهارات روز جمعه وزیر خزانه داری Steven T. Mnuchin که شدت قبلی خود را انتقاد از مدارس خصوصی را که وام گرفته اند از $660 میلیارد PPP است که طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus بحران است و بخشی از فدرال مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود 27 مارس ، Mnuchin رفت و یک قدم بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: در یک صدای جیر جیر که از جمله مدارس “باید بازگشت وام.”

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin کودکان حضور منحصر به فرد مدارس خصوصی که دریافت کرده اند PPP وام. این بار گزارش روز شنبه که برنتوود مدرسه که در آن حداقل دو نفر از Mnuchin کودکان دانش آموزان در زمان بودجه نامعلومی مجموع.

تبلیغات

بارون تهمت یکی از رئيس جمهور در پسران, حضور سنت اندرو اسقفی مدرسه در پوتوماک, Md., که گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را نگه دارید PPP پول آن را دریافت کرده است.

یک نماینده از برنتوود نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

دیری که سخنگوی کاخ سفید نیز اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات قبلی در کمک برای دانشگاه. دانشگاه هاروارد شد و در میان کسانی که در خط به دریافت شکل دیگری از کمک های مالی تحت مراقبت عمل می کنند اما تصمیم گرفتند به آن را زیر اظهارات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماس با دانشگاه هاروارد را وقف “یکی از بزرگترین … شاید [در] جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته از این کمک: “آنها نباید در مصرف آن است.”

تبلیغات

برنت وود مدرسه K-12 تسهیلات با بیش از 1100 دانش آموزان در دو دانشگاه گفت: روز شنبه که آن PPP وام کمک خواهد کرد که آن حرکت به آینده است که می تواند شامل “یک پتانسیل کاهش در ثبت نام و دادن خیریه همراه با افزایش تقاضا برای کمک های مالی و افزایش هزینه است.” در سال 2017 مدرسه به وقف $17.4 میلیون, با توجه به سرویس درآمد داخلی داده است.

UCLA آموزش و پرورش استاد تایرون Howard انتقاد برنتوود تصمیم به قبول PPP وام متضاد نهاد با مدارس دولتی که او انتظار دارد به مبارزه مالی در میان همه گیر.

“این خوب نیست نگاه” گفت: Howard از برنتوود را حرکت می کند. “وجود دارد و به تنها چیزی که عادلانه در مورد آن است.”

مقامات در چندین دیگر گران L. A.-منطقه مدارس خصوصی — که در آن دبیرستان کمک درسی هزینه های طیف وسیعی از 38,000 به $44,000 یک سال — گفت: بار است که دولت خود تصمیم گرفتند به درخواست PPP وام که بخشایش اگر پارامترهای خاصی هستند دیدار کرد.

تبلیغات

دانشگاه هاروارد-Westlake مدرسه در لس آنجلس, Marlborough در Hancock پارک چهارراه دانشکده هنر و علوم در سانتا مونیکا و فلینتریج مدرسه مقدماتی در لا کانادا فلینتریج نیست درخواست برای کمک های مالی خود را به نمایندگان گفت.

این هفته Mnuchin شده است انتقادی از یکی دیگر از خوبی پاشنه بلند L. A. سازمان که دریافت PPP وام. در یک مصاحبه با CNBC شنبه او نام آن را “ظالمانه” است که لس آنجلس لیکرز دریافت در حال حاضر-بازگشت $4.6 میلیون PPP وام.

تخصیص از PPP بودجه آمده اند تحت موشکافی شدید با چند تن از دیگر مشخصات بالا کسب و کار و سازمان ها از جمله Shake Shack, Inc., گفت: آنها را به بازگشت وام خود را پس از مواجهه با فشار افکار عمومی. Mnuchin تهدید کرده است که به نگه داشتن شرکت های شرکت کننده با عنوان جرم جنایی مسئول اگر آنها را با معیارهای این برنامه که وام طراحی شده است برای کمک به پرداخت برای کارگران حقوق.

در مارس 26, مدیریت کسب و کار کوچک است که پشت PPP وام های صادر شده تجدید نظر شده راهنمای برنامه را روشن, سکس عمومی شرکت با دیگر گزینه های تامین مالی نباید دنبال پول است. همچنین هشدار اشخاص دریافت وام است که آنها ممکن است خواسته می شود برای تایید بودجه مورد نیاز برای ادامه عملیات.

تبلیغات

جدید ارشاد ساخته شده حداقل یک مدرسه خصوصی فکر می کنم دو بار. مدرسه پلی تکنیک در پاسادنا گفت: آن را دریافت PPP وام در آوریل 24, اما پس از بررسی SBA به روز شده در, بخشنامه, تصمیم گرفت روز شنبه به معکوس ،

“ما مصمم بر اساس دستورالعمل جدید که ما را به بازگشت بودجه گفت:” جان Bracker سر از مدرسه در پلی تکنیک. او افزود که این مدرسه در حال حاضر است “با دیدن برخی از اثرات مالی” و پیش بینی “گسترده تر و عمیق تر عواقب آن در جامعه ما در سال به آمده است.”

برنت وود رهبری همچنین مشخص pandemic اثر را در مدرسه گفت: در آن روز شنبه در بیانیه ای که “چشمگیر و پایدار اثرات COVID-19 ادامه خواهد داد به ما تاثیر می گذارد مدرسه از نظر مالی و از راه های دیگر در طول دوره حداقل سال آینده.”

در سال 1972 تاسیس برنت وود ، اعضای هیئت مدیره عبارتند از بازیگر Calista Flockhart و سرمایه گذار لنس Milken پسر میلیاردر مایکل Milken سابق junk bond پادشاه. شهریه محدوده از $37,500 یک سال برای مهد کودک از طریق پنجم-دانش آموزان کلاس به $44,000 برای ششم – از طریق 12-کلاس دانش آموزان است.

تبلیغات

برنت وود گفته است که حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان این مدرسه بزرگترین عامل هزینه های آن اشاره کرد که خود را وقف “کمک نمی کند, درآمد حاصل از بهره به ما بودجه عملیاتی.”

“ما با تکیه بر کمک های مالی فراتر از شهریه درآمد در هر سال ما به تعادل بودجه” مدرسه گفت.

برنت وود را $17.4 میلیون وقف به عنوان 2017 — در سال های اخیر که داده ها در دسترس بود — پایین تر از برخی از همسالان خود. دانشگاه هاروارد-Westlake تا به حال وقف $146.8 میلیون 2018, پلی تکنیک بود $75.3 میلیون در سال 2017 و Malborough بود $50 میلیون سال 2016 با توجه به داده های IRS.

مدارس به طور معمول تمایلی به جلو از خود وقف به صندوق هزینه های عملیاتی. برخی از کمک های مالی به وقف باید محدودیتی در چگونه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما در مورد Malborough دختران مدرسه گفت: در بیانیه ای که آن را “قوی وقف” و “به رسمیت شناختن است که وجود دارد بسیاری از سازمان ها با مقدار بیشتری نیاز دارید از ما” منجر به تصمیم خود به دنبال PPP بودجه.

تبلیغات

کم هزینه تر و موسسات خصوصی از جمله مدارس کاتولیک بوده اند ضربه سخت — و بسیاری از تلاش شد از نظر مالی قبل از همه گیر. تمام 240 مدارس در لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاربردی برای PPP بودجه با 39 موفق است. شهریه به طور معمول $5,000 $10,000 یک سال با کمک های مالی در دسترس است. در حال حاضر بسیاری از خانواده ها به سادگی قادر به پرداخت.

اسقف نشین از سان برناردینو دریافت کرده است هیچ بودجه تا به امروز حتی اگر 20 از آن 26 مدارس گزارش یک افت ناگهانی در شهریه درآمد. نتیجه این شده است اخراج و یا کاهش حقوق و دستمزد برای 110 از 741 کارکنان حتی به عنوان ادامه تحصیل از طریق آموزش از راه دور سخنگوی جان اندروز گفت.

فدرال حمایت “می تواند یک کمک عمده ای … یک چیز” اندروز گفت.

خصوصی مدارس دبستان ممکن است اولین نهاد که به ذهن می آید که با توجه به کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک. اما این چیزی است که آنها هستند و زمان سختی برای بسیاری از آنها گفت: مریم Menacho موقت مدیر اجرایی برای کالیفرنیا Assn. از مدارس مستقل سازمان 224 مدارس خصوصی در دولت است.

تبلیغات

“همه از این مدارس کسب و کارهای کوچک هنگامی که آن پایین می آید به آن … [و] واقعا از خودشون به نگه داشتن برنامه های خود را رفتن و خود را افراد شاغل,” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de