ما جوایز 29 Purple Hearts برای صدمات مغزی در حمله به ایران

مهر — شش سربازان ارتش که مجروح شدند و در یک موشک بالستیک حمله در عراق در ماه ژانویه اعطا شده است بنفش قلب و 23 نفر دیگر تایید شده اند برای جایزه و آنها را بعد از این هفته فرماندهی مرکزی ایالات متحده روز دوشنبه گفت:.

نیروی دریایی سروان ، بیل شهری گفت: این جایزه شده بودند سرهنگ ژنرال پت سفید فرمانده ارشد ایالات متحده در عراق پس از یک بررسی.

حدود 110 ایالات متحده خدمات اعضای مبتلا به صدمات مغزی پس از این ایران موشک های بالستیک حمله در al-Asad پایگاه هوایی در عراق در ژانویه. 8. بیش از ده موشک زده پایه در حمله ای که در ایران انجام شده به عنوان تلافی برای حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد که به کشته شدن تهران, قدرتمند ترین ژنرال قاسم سلیمانی در Jan. 3. سربازان در al-Asad هشدار داده بودند دریافتی حمله و اکثر آنها در پناهگاه های پراکنده در اطراف پایه.

در ابتدا فرماندهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ آسیب وجود دارد در طول حمله. اما پس از چند روز نیروهای شروع برگزاری نمایشگاه تصادم مانند علائم و نظامی شروع به تخلیه برخی از عراق است. اکثریت کسانی که مجروح شدند و در نهایت قادر به بازگشت به کار دیگران بیمارستان بستری شد و یا بازگشت به ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن باعث انتقاد زمانی که او را رد کرد و صدمات به عنوان “بسیار جدی” و آنها را به عنوان سردرد و چیزهای دیگر.

آسیب های مغزی و یا ضربه تبدیل به یک نگرانی بزرگتر برای ارتش در سال های اخیر به عنوان بیشتر و بیشتر سربازان در عراق و افغانستان جنگ شروع به درد و رنج از سر صدمات ناشی از بمب گذاری و انفجار.

علم پزشکی و بهبود آن درک درستی از علل و اثرات آن بر عملکرد مغز. این می تواند شامل درجات مختلفی از اختلال در تفکر و حافظه بینایی و شنوایی و دیگر توابع. شدت و مدت آسیب می تواند به طور گسترده ای متفاوت است.

با توجه به شهری, شش, Purple Hearts داده شد به سربازان در عراق و کویت. سربازان دیگر در ایالات متحده و دریافت خواهد شد جوایز خود را در روزهای آینده. او گفت: 80 اعضای خدمات در نظر گرفته شد برای دریافت جوایز و هر یک از توصیه ها بسته بندی فرستاده شده توسط واحد رهبران مورد بررسی قرار گرفت توسط یک هیئت بررسی بر اساس ارتش و نیروی هوایی و مقررات.

شهری گفت که TBI تشخیص نمی کند به طور خودکار واجد شرایط خدمات عضو برای قلب بنفش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de