چهار کالیفرنیا زندانیان کشته شدند در سه زندانها از جمله دو در یک مرکز در شمال کالیفرنیا یک روز از هم جدا اصلاحات مقامات اداره روز دوشنبه گفت:.

“آنها همه نامربوط” گفت: سخنگوی وزارت تری تورنتون.

رابرت Beltran, 50 بود به ضرب چاقو توسط سه نفر دیگر از زندانیان به عنوان او به سمت چپ سلول خود در کرن دره زندان ایالتی در دلانو در روز جمعه خبر داد.

که در بخش های مختلف از همان زندان که در آن یک روز قبل از آن دو زندانی به ضرب چاقو به جرم قاتل رابرت Hargrave, 48.

تبلیغات

Beltran خدمت شد و یک عمر برای اقدام به قتل درجه دوم و آدم ربایی است.

سه برگزار شد به اتهام کشتن Beltran در حال چارلز Garibay رافائل ناوارو و Guillermo ناوارو. قربانی و مشکوک به حمله همه از لس آنجلس.

Guillermo ناوارو, 38, خدمت است یک عمر برای قتل است. او نه مربوط به رافائل ناوارو.

رافائل ناوارو, 32, خدمت 25 سال حبس برای سرقت مسلحانه با باند پیشرفت است. او جملات اضافی برای در اختیار داشتن مواد مخدر و حمله به زندانی دیگری در حالی که در زندان است.

تبلیغات

Garibay, 34, خدمت 46 سال حبس برای حمله با یک نیمه اسلحه گرم در صلح افسر تلاش carjacking و اقدام به قتل و چهار سال دیگر برای در اختیار داشتن یک سلاح در زندان است.

همچنین پنجشنبه 260 مایل به شمال و مقامات در کالیفرنیا مرکز پزشکی در واکاویل گفت: آنها یافت 75 ساله Tuc X. Tran بی توجه خود را همراه با آسیب های متعدد به سر و صورت خود را. خود را بعد از قوم و خویش و ابلاغ شد دوشنبه. او تا به حال شده است در خدمت یک جمله زندگی برای Riverside County قتل است.

آنها در حال برگزاری خود از همبندان, James A. نورتون, 39, به عنوان مظنون است. او در حال سپری کردن دو سال حکم از Mendocino County باعث آتش سوزی در جنگل زمین.

چهارم قتل شد جمعه در بالا کویر زندان ایالتی در سوزان ویل.

تبلیغات

مقامات می گویند دو زندانی به ضرب چاقو Michael M. Ramadanovic و 65 و متوقف نمی تا زمانی که اصلاح افسران با استفاده از عوامل شیمیایی و اخراج یک هشدار.

Ramadanovic خدمت شد حبس ابد برای یک شهرستان مرسد قتل با یکی دیگر از شش سال حبس برای حمله با سلاح مرگبار در زندان است.

دو مظنون هستند رادنی برنج و رابرت اسمیت هر دو 28. مقامات بلافاصله خود را ارائه سابقه کیفری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de