کباب مشترک و سازمان تنظیم مقررات دریافت بودجه امداد

کمک برای رستوران ها و کارکنان خود را در حال آمدن است از بعید منابع این روزها امید دادن که گذاشته شده کارگران صنعت می توانید آن را از طریق coronavirus بحران — و رستوران ها خواهد شد در اطراف به rehire آنها.

کلرادو انجمن رستوران همواره در خط مقدم ارائه اطلاعات حیاتی و پشتیبانی به عضو آن رستوران است و استفاده از آن فرشته صندوق امداد به ارائه پول به رستوران کارگران درد و رنج مشکلات اقتصادی به دلیل از دست دادن شغل یا کاهش ساعت یا پرداخت. تا کنون صندوق $400,000 اما اخیر کمک مالی از $1 میلیون از Kemper خانواده پایه مجاز است سازمان تنظیم مقررات به راه اندازی مستقل رستوران کارگران صندوق امداد. پول داده خواهد شد در یک بار کمک های مالی تا 1000 $در هر صورت مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مهمان نوازی از کارگران که تشخیص داده شده اند با COVID-19 هستند قرنطینه تحت درمان و یا قادر به دریافت کمک دولت است. کمک های مالی نیز با توجه به بیکار بیکار یا furloughed کارگران صنعت.

در حالی که Kemper اهدا خواهد شد تا حد زیادی بهبود سازمان تنظیم مقررات و توانایی ارائه کمک بیشتر کارگران این سازمان است که هنوز پذیرش کمک های مالی در corestaurant.org. به عنوان طولانی به عنوان آن را تا وجوه آن را ادامه خواهد ساخت کمک در دسترس به کلرادو رستوران ها و کارکنان خود را.

تگزاس-سبک کباب مشترک در برتر نیز دریافت اخبار خوب هفته گذشته است. کسب و کار محدود شده است و در وین را, دود کلبه واقع در 406 مرکز رانندگی در حومه شمالی شهر به دلیل کباب متعصب هستند قادر به پر کردن رستوران اتاق ناهار خوری بزرگ و اجتماعی فاصله تعدادی محدود از مردم در انتظار در خط. هنوز صاحب Wayne Shelnutt راه اندازی یک صندوق برای کمک به رستوران خود را جمع آوری پول برای تحویل کباب به کارگران بیمارستان در بولدر, Longmont و دنور; تا کنون او مطرح شده بیش از $20,000 به نگه داشتن گوشت دودی و طرف جریان به گرسنه کارگران خط مقدم.

و وین دود زیستن به تازگی برخی از کمک به خود: $10,000 ثروت باد آورده از Kingsford ذغال که انتخاب فقط 25 گودال کارشناسی ارشد در سراسر کشور برای دریافت کمک مالی به عنوان بخشی از آن #TogetherWithBBQ برنامه. وین را باز برتر در سال 2014 و دو برابر رد پای آن در سال 2018; رستوران همواره یکی از بهترین کباب مفاصل در منطقه مترو بیش از شش سال گذشته.

در حال حاضر که به خوبی شناخته شده در سراسر کشور. “Kingsford پیشرو تولید کننده ذغال سنگ در ایالات متحده آمریکا و ما واقعا هیجان زده و مفتخر به انتخاب شده اند برای که و شده اند قادر به بازگشت به جامعه در طول این زمان می گوید:” Wayne مدیر عملیات سام Hazan که اضافه می کند که این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بازگرداندن کارکنان و به پوشش اجاره و لوایح تا وین را می توانید بازگشایی آن اتاق ناهار خوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر