دانشمندان از شناسایی گونه جدیدی از کروناویروس تبدیل شده است که غالب در سراسر جهان و به نظر می رسد بیشتر مسری از نسخه های که در روزهای اولیه از COVID-19 گیر با توجه به یک مطالعه جدید به رهبری دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

این گونه جدید به نظر می رسد در ماه فوریه در اروپا, مهاجرت به سرعت به سواحل شرق ایالات متحده شده است و غالب گونه در سراسر جهان از اواسط ماه مارس دانشمندان نوشت.

در علاوه بر این به گسترش سریع آن ممکن است مردم را در معرض یک دوم عفونت پس از یک جلسه با این بیماری در این گزارش هشدار داده است.

33-گزارش صفحه نوشته شده بود روز شنبه در BioRxiv یک وب سایت است که محققان با استفاده از به اشتراک گذاشتن کار خود را قبل از آن نظیر بررسی, تلاش برای سرعت بخشیدن به همکاری با دانشمندان مشغول به کار در COVID-19 واکسن و یا درمان. که تحقیق شده است تا حد زیادی بر اساس توالی ژنتیکی قبل از نژادها و ممکن است موثر در برابر یکی از جدید.

تبلیغات

جهش شناسایی شده در گزارش جدید تاثیر می گذارد در حال حاضر بدنام خوشه در خارج از کروناویروس که اجازه می دهد تا آن را به انسان وارد تنفسی سلول. نویسندگان این گزارش گفت: آنها احساس “نیاز فوری برای هشدار اولیه” به طوری که واکسن و دارو در حال توسعه در سراسر جهان موثر خواهد بود در برابر سویه جهش یافته.

هر جا که این گونه جدید به نظر می رسد آن را به سرعت آلوده به مراتب بیشتر مردم نسبت به قبل از آن گونه که آمد ووهان, چین, و در عرض چند هفته این تنها گونه که شایع بود در برخی از کشورها با توجه به گزارش. این سویه جدید تسلط بیش از پیشینیان خود نشان می دهد که آن را بیشتر عفونی بر اساس این گزارش هر چند دقیقا به همین دلیل است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

Coronavirus شناخته شده برای دانشمندان به عنوان SARS-CoV-2 آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 250 ، 000 COVID-19 مرگ و میر پس از کشف آن در اواخر سال گذشته.

این گزارش بر اساس محاسباتی و تحلیل بیش از 6000 coronavirus توالی از سراسر جهان جمع آوری شده توسط ابتکار جهانی برای به اشتراک گذاری همه آنفلوانزا اطلاعات عمومی-سازمان خصوصی در آلمان است. زمان و دوباره تجزیه و تحلیل یافت نسخه جدید بود انتقال به تبدیل غالب است.

تبلیغات

لس آلاموس تیم کمک توسط دانشمندان در دانشگاه دوک و دانشگاه شفیلد در انگلستان شناسایی 14 جهش. کسانی که جهش های رخ داده میان حدود 30,000 جفت از RNA است که دیگر دانشمندان می گویند را تشکیل می دهند coronavirus را genome. این گزارش نویسنده با تمرکز بر یک جهش به نام D614G است که مسئول برای تغییر در ویروس’ خوشه.

“داستان نگران کننده است, به عنوان ما می بینیم یک فرم جهش یافته از ویروس بسیار به سرعت در حال ظهور و در طول ماه مارس در حال تبدیل شدن غالب همه گیر فرم” مطالعه رهبر بت Korber یک محاسباتی زیست شناس در لوس آلاموس نوشت: در Facebook صفحه. “هنگامی که ویروس ها با این جهش را وارد کنید یک جمعیت آنها به سرعت شروع به گرفتن بیش محلی بیماری در نتیجه آنها بیشتر انتقال.”

در حالی که لس آلاموس گزارش بسیار فنی و خونسرد, Korber بیان برخی احساسات شخصی در مورد پیامدهای این یافته در Facebook post.

“این سخت است, اخبار” نوشت Korber “اما لطفا نه تنها دلسرد شود آن است. تیم ما در LANL قادر به سند این جهش و تاثیر آن بر انتقال تنها به این دلیل که از یک تلاش جهانی بالینی مردم و گروههای تجربی که جدید توالی ویروس (SARS-CoV-2) در جوامع محلی در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

تبلیغات

Bette Korber.jpg

بت Korber یک محاسباتی زیست شناس در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس, منجر, یک تیم بررسی جهش های رمان coronavirus.

(Los Alamos National Laboratory)

Korber فارغ التحصیل Cal State ساحل طولانی که در ادامه به کسب مدرک دکترا در رشته شیمی در Caltech پیوست آزمایشگاه در سال 1990 و با تمرکز بسیار از او کار بر روی یک واکسن اچ آی وی. در سال 2004 او برنده ارنست اورلاندو لارنس جایزه دپارتمان انرژی ایالات متحده بالاترین شناخت علمی دستاورد است. او به کمک یک بخش مالی جایزه برای کمک به ایجاد یک یتیم خانه برای قربانیان ایدز در آفریقای جنوبی.

این گزارش شامل منطقه ای ضعف از زمانی که این گونه جدید از ویروس پدید آمده و چگونه آن را در زمان طولانی برای تبدیل شدن به غالب است.

تبلیغات

ایتالیا یکی از اولین کشورهای جهان برای دیدن این ویروس جدید در آخرین هفته از ماه فوریه تقریبا در همان زمان که فشار اصلی به نظر می رسد. واشنگتن میان ایالات متحده برای اولین بار به ضربه با فشار اصلی در اواخر فوریه اما در مارس 15 جهش کرنش تحت سلطه. نیویورک بود که ضربه اصلی ویروس در اطراف مارس 15, اما در روز جهش کرنش در زمان بیش از. این تیم را گزارش نتایج جستجو برای کالیفرنیا.

دانشمندان در سازمان بزرگ کار بر روی یک واکسن یا مواد مخدر گفته اند که آنها سنجاق امید خود را به شواهد اولیه ویروس پایدار است و به احتمال زیاد به تغییر راه ویروس آنفلوانزا می کند نیاز به یک واکسن جدید در هر سال است. لس آلاموس گزارش می upend که فرض است.

اگر همه گیر نتواند به افول فصلی به عنوان آب و هوا قطره مطالعه هشدار ویروس می تواند بیشتر تحت جهش حتی به عنوان سازمان تحقیقات آماده سازی اولین درمان های پزشکی و واکسن. بدون گرفتن در بالای خطر در حال حاضر اثربخشی واکسن می تواند محدود شود. برخی از این ترکیبات در توسعه قرار است به چفت بر روی سنبله و یا قطع آن اقدام شود. اگر آنها طراحی شده بر اساس نسخه اصلی سنبله آنها ممکن است موثر در برابر جدید کروناویروس فشار نویسندگان این مطالعه هشدار داد.

“ما نمی توانیم به blindsided همانطور که ما حرکت واکسن و آنتی بادی به تست بالینی,” Korber نوشت on Facebook. “لطفا تشویق شود با دانستن جهانی جامعه علمی است که در این, و ما در حال همکاری با یکدیگر در راه من را دیده اند هرگز … من 30 سال به عنوان یک دانشمند است.”

تبلیغات

دیوید Montefiori یک دانشگاه دوک دانشمند که مشغول به کار در این گزارش گفت: این اولین بار است که به سند یک جهش در coronavirus که به نظر می رسد به آن را بیشتر عفونی.

اگر چه محققان هنوز نمی دانند که جزئیات بیشتر در مورد چگونه جهش یافته سنبله رفتار داخل بدن آن را به وضوح انجام می دهند چیزی است که به آن مزیت تکاملی بیش از سلف خود است و دامن زدن به گسترش سریع آن است. یک دانشمند آن را به نام “کلاسیک مورد تکامل داروینی.”

“D614G در فرکانس افزایش در نرخ هشدار دهنده نشان می دهد یک مزیت نسبی به اصلی ووهان فشار را قادر می سازد که سریع تر گسترش” مطالعه گفت.

هنوز نامعلوم است که آیا این جهش ویروس می تواند حساب های منطقه ای برای تغییرات در چه سخت COVID-19 توسط هدف قرار دادن نقاط مختلف جهان است.

تبلیغات

در ایالات متحده پزشکان آغاز شده بود به طور مستقل سوال که آیا گونه های جدید از این ویروس می تواند برای حساب تفاوت در چگونه آن را آلوده بیمار و کشته شدن مردم گفت: Alan وو یک UC San Francisco استاد که اجرا می شود شیمی بالینی و سم شناسی آزمایشگاه در بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو.

کارشناسان پزشکی این باورند در هفته های اخیر است که آنها از دیدن حداقل دو گونه از این ویروس در ایالات متحده یکی از شایع در سواحل شرق و دیگری در غرب سواحل با توجه به وو.

“ما به دنبال شناسایی جهش” او گفت که او در بیمارستان است و تا به حال تنها چند مرگ و میر ناشی از صدها نفر از موارد این درمان است که “داستانی کاملا متفاوت از ما شنیدن از نیویورک است.”

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

لس آلاموس مطالعه نشان نمی دهد که نسخه جدید از این ویروس کشنده تر از اصل. افراد آلوده شده با سویه جهش یافته به نظر می رسد به بالاتر ویروسی بارهای. اما نویسندگان این مطالعه از دانشگاه شفیلد در بر داشت که در میان محلی نمونه از 447 بیماران بستری نرخ شد و در مورد مشابه برای افراد آلوده به ویروس یا ویروس نسخه.

حتی اگر این گونه جدید است خطرناک تر از دیگران آن را هنوز هم می تواند به پیچیده تر شدن تلاش ها برای آوردن همه گیر تحت کنترل است. خواهد بود که یک issueif جهش باعث می شود ویروس خیلی متفاوت از پیش از آن گونه است که افرادی که ایمنی را به آنها نمی تواند ایمنی بدن را به این نسخه جدید است.

در صورتی که در واقع در مورد آن می تواند “افراد مستعد ابتلا به یک دوم عفونت” نویسندگان این مطالعه نوشت.

این امکان وجود دارد که جهش تغییرات سنبله در برخی از راه است که کمک می کند تا ویروس فرار از سیستم ایمنی بدن گفت: Montefiori که مشغول به کار در یک واکسن اچ آی وی به مدت 30 سال. “آن فرضی است. ما در حال نگاه کردن به آن بسیار سخت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de