بازگشت در سال 2003 عکاس آرماندو Geneyro بود در نیروی هوایی و مستقر در شاین. او در مرخصی در خانه در کالیفرنیا هنگامی که پسر عموی او گفت که او باید بازدید دنور. Geneyro بود و یک کفش کتانی سر و فروشگاه نایک در 16 بازار خیابان بود یک ورزشی مکه در آن زمان است. تا او به مسیر بالا شهر خرید در بازار و سپس پله صعود به هزاره پل.

“شما می توانید ببینید افق” او به یاد می آورد. “وجود دارد هیچ چیز اما آهنگ و اتحادیه ایستگاه. بود که هفده سال پیش.”

پس از شش سال در نیروی هوایی او آماده است به حل و فصل کردن. اما کالیفرنیا بیش از حد گران بود و پس از آن بسیاری از خانواده اش به فلوریدا نقل مکان. Geneyro تا به حال هیچ تمایل به زمین وجود دارد, بنابراین او مستقر در دنور که تا به حال تبدیل شدن به حزب خود مقصد در حالی که او در چینن بود و نزدیک ترین چیزی که او تا به حال به صفحه اصلی.

او با استفاده از GI بیل به تحصیل علوم سیاسی در شهری دانشگاه دنور است. “این خیلی بی ارزش مدرک” او اذعان می کند.

در سال گذشته خود را از کالج هر چند او در زمان یک زن و شوهر از دوره های عکاسی. او شده است می خواهم در اطراف دوربین از او یک بچه, تیراندازی, عکس های از بزرگ خود, خانواده, بازی, بخشی از مستندساز. زمانی که او خدمت کرده در عراق در سال 2005 او دوربین خود را در کنار و دستگیر شدند. اما مترو البته در عکاسی خبری منتقل راه او فکر می کردم در مورد عکاسی و او را در یک سفر خلاق است که همچنان امروز او به عنوان اسناد و مدارک جوامع شهرستان است که در حال تحت فشار قرار دادند به سمت انقراض توسط درنده توسعه است.

در این ده سال او را در اینجا زندگی می کردند دنور تبدیل به یک محل متفاوت است.

Jay Maddux of Pachuco Car Club driving his Chevy down Federal Boulevard.گسترش

جی Maddux از Pachuco باشگاه ماشین رانندگی خود را Chevy پایین فدرال بلوار.

آرماندو Geneyro

“من دیده ام تغییرات,” او می گوید. “در بسیاری از خوب و بد با مقدار تغییری که اتفاق افتاده است به شهر. برخی از بد است erasure برخی از محله ها. بسیاری از ساختمان های جدید در حال بالا رفتن در مکان های که در آن هشتاد سال از خانه ها ایستاده اند. من سعی کنید به نگه داشتن یک حس است که در عکس های من. من پرداخت ادای احترام و توجه به افرادی که بوده ام در اینجا برای مدت طولانی است.”

او و همکار عکاس و دوست ژوئن فوئنتس تا به حال مذاکرات طولانی در مورد آنچه به آنها تماس بگیرید “دیجیتال gentrification” — راه جوامع در حال تحت فشار قرار دادند از یک شهر نه فقط با بودن قیمت از محله های این کشور نیز نادیده گرفته می شود در عکاسی رکورد مشترک شهری بوستر آنلاین.

“هنگامی که دنور است که به بازار عرضه شده به مردم در کشورهای دیگر از آن پیاده روی و صنایع دستی brews و یوگا بر روی صخره ها و RiNo هنر منطقه” Geneyro توضیح می دهد. “که همه به خوبی و خوب است اما این همه نیست دنور است. وجود دارد بسیاری از لاتین فرهنگ در اینجا. وقتی که من رفتن به L. A. و من صحبت کردن با مردم خارج وجود دارد که آنها هیچ ایده وجود دارد lowriding صحنه اینجا. آنها هیچ ایده که این محل پر از Chicanos شده اند که در اینجا برای نسل های. تلاش برای شیر را به آن جوامع و فشار آنها را به خط مقدم به عنوان بهترین من می تواند — و صادقانه و واقعا به عنوان من می تواند داستان خود را — است که واقعا مهم برای عکاسی من. که کلاس عکاسی خبری به عکاسی من از یک جهت است.”

Jorge Santiago off of Morrison Road in Westwood.گسترش

Jorge سانتیاگو از Morrison جاده در وستوود.

آرماندو Geneyro

بیش از دهه گذشته Geneyro مستند به سمت غرب را طبقه کارگر Chicano جامعه بومی رقصنده اصلی باشگاه, شاعران, هنرمندان, پارک فعالان و بیشتر. او نیز رفته است به لس آنجلس و سن دیگو مستند Chicano محله ها و جنبش های سیاسی در آن شهرستانها.

بخشی عکاس خبری, بخش, هنرمند او را تبدیل به یک از چهرههای شناخته شده در دنور فرهنگی ، اما اگر کار خود را بر روی صفحه نمایش در فرودگاه بین المللی دنور, شده است و جشن منتقدان ترین دنور گالری عکس توبیخ او عکاسی است. یک تعداد انگشت شماری سعی کرده اند به بهره برداری از آن از طریق پرداخت-به-نمایشگاه ترتیبات.

“من فقط نمی خواهد پرداخت هزینه برای بخشی از یک, گالری,” او می گوید. “که چگونه بسیاری از گالری ها. حتی برخی از قهوه ای گالری — آنها را بزرگ قطع شده است. که سرد و, اما نه برای من. اگر شما می خواهید من کار شما در حال رفتن به می آیند از من بپرسید به بخشی از خود را نشان می دهد و یا گالری. شما به عنوان یک گالری در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن گه. یک گالری نمایش گران است.”

تنها به تازگی هنر گروه شروع به رویکرد Geneyro شرایط خود را. قبل از COVID-19 خاموش شدن او به دنبال به جلو به اولین عمده نمایشگاه در غیر انتفاعی, کلرادو, هنر عکاسی, مرکز که نشان داده اند کار خود را در کنار که از فوئنتس و همچنین میزبانی مربوط به کارگاه ها و رویدادها و احزاب است. Geneyro همچنین دارای یک کتاب در این نسخهها کار میکند — یک سند از تمام چیزهایی که او دوست دارد در مورد دنور — که برنامه ریزی شده بود به بیرون آمدن در این تابستان. اما نشان می دهد و این کتاب هم به تعویق افتاده است 2021 همراه با کار تجاری.

“این نیمه دیوانه,” او می گوید. “بسیاری از کارهایی که من انجام حرفه ای تا آنجا که به عکاسی می رود شامل بودن در فضاهای با تعداد زیادی از مردم: مراسم عروسی و کنسرت ها و کاباره ها.”

Students underneath Colfax Avenue, for a Día de los Muertos photo workshop.گسترش

دانش آموزان زیر, Colfax, خیابان برای یک Día de los Muertos کارگاه عکس.

آرماندو Geneyro

بزرگترین ناامیدی ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی شد لغو سفر به سن دیگو که در آن او می خواهم برنامه ریزی شده به ساقه پنجاهمین سالگرد Chicano پارک روز یک رویداد سالانه بزرگداشت تظاهرات گسترده علیه این شهر برای ساخت آزادراه از طریق لوگان محله در 1960s.

“آن را مانند یک زیارت, اگر شما به lowriding و به Chicano, فرهنگ,” او توضیح می دهد.

مانند بسیاری از هنرمندان Geneyro تقلا برای کار اضافی. بر خلاف بسیاری از او پیدا کردن پروژه های خود را اشغال کردند. او در شرکت گرم کوکی ها از انقلاب مجازی سبد هدیه و او شده است فروش عکس های خود را هر دو از طریق یک COVID-19 هنرمند صندوق امداد برگزار شده توسط ILA هنر گالری و بر روی وب سایت خود را.

او حتی همکاری با دنور شهرستان Councilwoman جیمی تورس را با استفاده از برخی از عکس های خود را برای ایجاد زوم زمینه برای مردم ساکن در منطقه 3 که شامل La آلما/Lincoln Park Sun Valley, West, Colfax, ویلا پارک بارنوم Barnum غرب وستوود و Mar لی.

“من فکر کردم که فوق العاده-راه های خلاقانه برای او برای رسیدن به یک هنرمند بلکه به بازگشت به محله و منطقه” Geneyro می گوید. انجام پروژه “نوع شکست یکنواختی روز-به-روز قرنطینه گه که قادر به بیرون رفتن, راه رفتن در اطراف محله دیدن برخی از مکان من هرگز به قبل بوده است.”

کشف این محله و گرفتن جوامع است که به سرعت در حال ناپدید شدن است و آنچه را نگه می دارد Geneyro تیراندازی.

“من آن را انجام دهد چرا که من آن را دوست دارم. من آن را انجام دهد چرا که من تمایل به,” او می گوید. “برای پیدا کردن که دیگر مردم آن را دوست دارم و پیدا کردن آن جالب است و می خواهم به خرید این جایزه برای من است.”

مشاهده بیشتر آرماندو Geneyro کار آنلاین که در آن همه از عکس های خود را برای فروش در دسترس هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de