بورلی هیلز شل محدودیت در روشهای پزشکی از جمله جراحی پلاستیک در coronavirus بحران

بورلی هیلز نورد شده پشت آن توقف در اعمال جراحی الکتیو در طول COVID-19 گیر یک تصمیم مخالف عضو شورای شهر گفت: خواهد “باز floodgates” نه فقط پزشکی اقدامات لازم اما آنهایی که زیبایی نیز هست.

شورای شهر رای دادند و 4 به 1 با عضو شورای جان Mirisch مخالف, در هفته گذشته به دنبال دولت در کاهش محدودیت در اعمال جراحی الکتیو. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, فرح برای افزایش بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 بود متوقف چنین روش برای اطمینان حاصل شود که واشنگتن و تخت و پرسنل برای درمان قربانیان ویروس. بورلی هیلز متوقف تمام اعمال جراحی الکتیو 17 مارس است.

Newsom سست ایالت توقف مارس 23 گفت: مردم باید قادر به دنبال درمان برای شرایط مانند بیماری های قلبی و سرطان است که ممکن است بلافاصله به مقدار یک اورژانس پزشکی است اما می تواند تبدیل به یک اگر درمان نشود.

در زوم جلسه هفته گذشته چند تن از اعضای این بورلی هیلز شورای شهر گفت: آنها بیش از حد می خواستم برای دیدن ساکنان درمان برای ضعیف دریچه قلب یک دندان درد یا آرتروز مفصل است. عقب توقف در روش انتخابی خواهد باز کردن درب به جراحی پلاستیک آنها اذعان کرد اما بود که هدف از این تغییر.

تبلیغات

این “کون و سکس چیزی است که کوچکترین بخشی از این گفتگو گفت:” عضو شورای دکتر جولیان طلا, یک متخصص بیهوشی. “در واقع آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که نیاز به یک آرتروسکوپی از زانو خود را.”

اما Mirisch مخالف رای تحت فشار قرار دادند. با کاهش به منع جراحی پلاستیک گفت: شورای بورلی هیلز شد ارسال “وحشتناک یک پیام به جهان: که اولین چیزی که ما انجام دهید این است که اجازه می دهد تا ادم کودن و احمق و کون شغل برای دوباره اتفاق می افتد.”

اعمال جراحی زیبایی “کاملا بیهوده و بیمعنی و غیر ضروری در این زمان,” او گفت بورلی هیلز بالا است ميزان عفونت در لس آنجلس با 105 مورد از COVID-19 همانطور که از هفته گذشته در یک شهر تقریبا 34,000 مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر