بولدر کانتی کشاورزان’ بازار رسما باز تنها آن را نگاه نمی کند راه آن در سال گذشته. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

به جای یک خط از اصطبل پر تولید و چهره خندان از کشاورزان و کارگران Longmont Fairgrounds کارکنان منتظر در ایستگاه های بازرسی در ماسک خود را ویژگی های unidentifiable. در حالی که عبارات خود را ندارد قابل خواندن اطلاعات آنها ارائه گفتن مشتریان چه ثابت و روشن و آسان به دنبال. برای کسانی که دستور داده شده پیش رو بسیاری از دستورالعمل در آمد یک ایمیل به شب قبل از جمله سفارش تعداد وانت بار (در مورد ما بین 11 و 11:30 a. m.) و پروتکل های ایمنی.

What the digital farmers' market ordering screen looks like.گسترش

آنچه دیجیتال کشاورزان’ بازار سفارش صفحه نمایش به نظر می رسد.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

بله من انتظار می رود به پوشیدن ماسک. بدون من نمی تواند ترک ماشین من و نه می تواند من را انتخاب کنید خود من برگ سبزی, گوجه فرنگی یا خیار. در واقع من انتخاب های قبلی بعد با استفاده از آنچه در بازار دهندگان لقب داده اند BCFM2Go که شامل یک فرم ثبت نام و دیجیتال موجودی با قیمت purveyors و توصیف. پس از قرار دادن سفارش و پرداخت من دریافت ایمیل تایید با دستورالعمل های بیشتر. هنوز هم وجود دارد برخی از رمز و راز قبل از ورود در fairgrounds اما تجربه رفت و هموار و به سرعت, و ما تا به حال هیچ تماس مستقیم با هر کسی که صرفه جویی برای باز کردن یک پنجره ماشین فقط به اندازه کافی به فریاد ما شماره سفارش.

Bags of produce waiting to be picked up.گسترش

کیسه های تولید در حال انتظار برای برداشت شود.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

آیتم های من برداشت آنلاین آمد منظمی بسته بندی شده در کاغذ قهوه ای کیسه. در حالی که من نمی توانستم چه در داخل بود, من تا به حال ایمان آن را با خیار و گوجه فرنگی از Honeyacre تولید برگ چغندر سوئیس از باغچه مزارع خانوادگی منداب و تند زواید از Ollin مزارع مارچوبه از Kiowa دره آلی سیب زمینی از میلر مزارع میوه های خشک از Ela مزارع خانوادگی و چیپس از Tortilleria لا اسمرلدا. آن کامل بود و تنها تاسف من شد نه سفارش بیشتر مارچوبه و اسفناج و سیب زمینی. پس از همه, یک کیلو سیب زمینی نیست تا آنجا که شما ممکن است فکر می کنم و مارچوبه خیلی خوب بود ما را از طریق دسته به سرعت و می خواستم بیشتر برای بقیه روز.

A haul of produce ordered through the Boulder County Farmers Market's online platform.گسترش

یک مسافت از تولید دستور داد از طریق Boulder County کشاورزان بازار پلت فرم آنلاین.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

ما نیز خریداری کلم و کاهو شروع می شود از WeeBee مزارع و یک بسته سبزی از اسپن ماه مزرعه به کارخانه ما در خانه خود باغ. این بود که در یکی دیگر از غرفه بنابراین هنگامی که کارکنان کیسه قرار داده شده از تولید در ما تنه ما نورد بر روی بیش از 200 یا پس از فوت به بعد متوقف شود. در اینجا BCFM مدیر برایان Coppom سرنشین دار چادر تشخیص تنها با علامت تجاری کلش کشاورز کلاه. او عینک یک هلو-چاپ ماسک, غم انگیز اما علاوه بر این لازم است به این سال BCFM آنلاین کالا ارائه شده است.

Market director Brian Coppom manning one of the pick-up spots.گسترش

بازار مدیر برایان Coppom منینگ یکی از انتخاب نقاط.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

طرح Coppom توضیح داد: از سراسر جدول به عنوان ما نشسته در ماشین بود برای باز کردن بازار دیگر مکان ها در چند هفته از جمله تخته سنگ لافایت و دنور اتحادیه ایستگاه. وجود خواهد داشت به پروتکل های ایمنی که ممکن است شبیه به زمان Longmont, نسخه اولیه, اما آنها باز خواهد شد در نهایت. تنها چیزی که در سنگ است که کشاورزان ادامه خواهد داد به رشد به مواد غذایی و مردم ادامه خواهد داد به نیاز به غذا خوردن. و بر اساس تازه همه چیز در حال حاضر ظاهر این فصل از آن خواهد شد یک خوشمزه — یک پوشش نقره ای به دیگر مصائب.

منظور یک دسته از سبزیجات تازه, قهوه, گیاهان و بیشتر در هفته آینده از BCFM وب سایت bcfm.localfoodmarketplace.com. وانت بار بین ساعت 11 صبح و 2 بعد از ظهر در fairgrounds که در آن Longmont کشاورزان’ بازار است که معمولا برگزار شد 9595 نلسون جاده Longmont.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de