برنت وود مدرسه بازده فدرال کمک های اولیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin انتقاد

برنت وود مدرسه نخبگان K-12 موسسه در غرب لس آنجلس بازگشته فدرال coronavirus کمک پول آن را به تازگی دریافت شده پس از رئیس جمهور تهمت و دیگران وارد نقد در مدارس خصوصی را که تا به حال گرفته شده در بودجه است.

مدرسه روز دوشنبه گفت که آن را تا به حال بازگشت مقدار نامعلومی از وجوه “به طوری که آنها می تواند توزیع شود برای دیگران که در بیشتر نیاز به کمک.”

این حرکت در می آید چهار روز پس از زمان گزارش مدرسه تا به حال بدست وام از طریق چک حفاظت برنامه — افشای بود که به سرعت به دنبال انتقاد از رئیس جمهور. وام با حمایت اداره کسب و کار کوچک طراحی شده برای کمک به پرداخت برای کارگران حقوق و بخشایش اگر پارامترهای خاصی هستند دیدار کرد.

“رئیس جمهور روشن ساخته است که او باور ندارد مدارس خصوصی با مهم اوقاف باید دریافت [چک Protection Program] پول و کسانی که باید در نظر بازگشت آن” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere روز جمعه گفت.

تبلیغات

برنت وود به حال وقف $17.4 میلیون تا سال 2017 با توجه به سرویس درآمد داخلی داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات زودتر به دنبال اظهارات روز جمعه وزیر خزانه داری Steven T. Mnuchin که گفت: در یک صدای جیر جیر که از جمله مدارس خصوصی “باید بازگشت وام.”

حداقل دو نفر از Mnuchin کودکان دانش آموزان در برنتوود و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان نیز می رود به تونی یک مدرسه خصوصی است که فدرال کمک.

بارون مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم سنت اندرو اسقفی مدرسه در پوتوماک, Md., که گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را نگه دارید PPP پول آن را دریافت کرده است.

تبلیغات

Brentwood, K-12 تسهیلات با بیش از 1100 دانش آموزان در دو دانشگاه گفت: در آن روز شنبه در بیانیه ای که آن را به حال برای اعمال PPP بودجه در مارس 3, اما مجددا این تصمیم پس از پویایی این برنامه تغییر کرده است.

در مارس 26, پس از یک دور اولیه از $660 میلیارد PPP به سرعت خسته کوچک کسب و کار دولت صادر شده تجدید نظر شده راهنمای برنامه را روشن, سکس عمومی شرکت با دیگر گزینه های تامین مالی نباید دنبال پول است. همچنین هشدار اشخاص دریافت وام است که آنها ممکن است خواسته می شود برای تایید بودجه مورد نیاز برای ادامه عملیات.

“در طول هفته گذشته ما با دقت در نظر گرفته اضافه کردن توضیحات و همچنین رشد درک که نه همه کسانی که واجد شرایط دریافت خواهد کرد PPP وجوه” مدرسه گفت.

برنت وود گفت: بار هفته گذشته — پس از SBA را تجدید نظر ارشاد صادر شده بود — که آن PPP وام کمک خواهد کرد که آن حرکت به آینده است که می تواند شامل “یک پتانسیل کاهش در ثبت نام و دادن خیریه همراه با افزایش تقاضا برای کمک های مالی و افزایش هزینه است.”

تبلیغات

حداقل یک تعداد انگشت شماری از برنتوود آموختگان در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای نارضایتی خود را با مدرسه اولیه تصمیم به قبول کمک های اولیه. یکی از کسانی که سابق برنتوود دانش آموزان بازیگر شد Patrick Schwarzenegger, پسر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شرایور.

شوارتزنگر گفت: در یک توییت در روز یکشنبه که برنتوود وام “من html کد خاموش است” و اضافه کرد که PPP بودجه “به معنای برای کسب و کارهای کوچک برای حفظ کارکنان خود را در محل کار” و “نه خصوصی مدارس با میلیون ها دلار در حساب خود را.”

تخصیص PPP بودجه است که یک جزء از مراقبت عمل آمده اند تحت موشکافی شدید با چند تن از دیگر مشخصات بالا کسب و کار و سازمان ها از جمله Shake Shack, Inc., گفت: آنها را به بازگشت وام خود را پس از مواجهه با فشار افکار عمومی. Mnuchin تهدید کرده است که به نگه داشتن شرکت های شرکت کننده با عنوان جرم جنایی مسئول اگر آنها را با معیار برای برنامه.

در سال 1972 تاسیس برنت وود ، دارای هیئت امنا است که شامل بازیگر Calista Flockhart و سرمایه گذار لنس Milken پسر میلیاردر مایکل Milken سابق junk bond پادشاه. این مدرسه گفت: در بیانیه ای که هیئت مدیره رای به اتفاق آرا “به کاهش وام.”

تبلیغات

شهریه در برنتوود محدوده از $37,500 یک سال برای مهد کودک از طریق پنجم-دانش آموزان کلاس به $44,000 برای ششم – از طریق 12-کلاس دانش آموزان است.

دیگر مدارس خصوصی در L. A. منطقه — از جمله هاروارد-Westlake مدرسه در لس آنجلس, Marlborough در Hancock پارک و چهارراه دانشکده هنر و علوم در سانتا مونیکا تصمیم گرفتند به درخواست PPP وام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر