کالیفرنیا اجازه می دهد تا بیشتر در اورنج کانتی سواحل به بازگشایی

کمتر از یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور بسته شدن همه اورنج کانتی سواحل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مقامات دولتی اعلام کرده اند که سه ساحل شهرستانها خواهد بود و مجاز به بازگشایی خود را در امتداد خط ساحلی این هفته با محدودیت های خاصی است.

دانا نقطه هانتینگتون بیچ و مهر و موم ساحل ارائه طرح به ساکرامنتو است که اجازه می دهد تا به بلافاصله دسترسی به خط ساحلی است. برنامه مصوب پنج شنبه شامل طیف وسیعی از اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد امن فیزیکی فاصله با توجه به کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان.

این حرکت یک روز پس از برنامه های مشابه برای لاگونا بیچ و سن کلمنت شد و تایید شده توسط دولت است.

تبلیغات

Newsom در روز پنج شنبه دستور داد “سخت نزدیک” از همه اورنج کانتی سواحل است. نظم آمد و پس از یک مارس موج گرما ارسال هزاران نفر به شن و ماسه در برخی از جوامع ساحل. Newsom به نام تصاویر در گردش از مردم با تجمع در اورنج کانتی سواحل “نگران کننده است.”

“کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن” او گفت: هفته گذشته است. “و هنگامی که سلامت ما مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند آنچه که ما تا به حال پس از آن من باید به این تنظیم. من امیدوارم که آن را تنها یک بسیار کوتاه مدت تنظیم شود.”

بسته شدن خواسته های قانونی مرحله نهایی مسابقات بین شهرستانها و دولت و همچنین خشم و انزجار از عمومی. برخی استدلال می کنند که فرماندار شد با هدف قرار دادن اورنج کانتی بر اساس عکس هایی که نمی نشان می دهد دامنه کامل از آنچه اتفاق می افتد در سواحل.

روز دوشنبه اورنج کانتی هیئت ناظران رای به ارائه یک طرح به دولت است که اجازه می دهد اوقات فراغت در تمام شهرستان ها-اداره سواحل است.

تبلیغات

استاد راهنما لیزا Bartlett که پیشنهادی در این مورد گفت: این امر کمک به قرار دادن سواحل شهرستان در خط با آنچه اتفاق می افتد در نزدیکی شهرها و مردم اجازه می دهد برای به دست آوردن و از نو خلق کردن در امتداد ساحل.

“ما می خواهیم مردم را به راه رفتن و تنه زدن و اجرا و لذت بردن از ورزش های آبی اما به نگه داشتن در حال حرکت,” او گفت:, “و دولت به طور کامل در پشت آن است.”

استاد راهنما همین واگنر مخالف حرکت همراه با سرپرست میشل فولاد گفت: هر گونه محدودیت در ساحل فعالیت بودند خودسرانه و آن را وحشتناک است که شهرستان خواهد تعظیم به قوانین در جای خود قرار داده و توسط فرماندار بدون ورودی از مقامات محلی.

“این همان چیزی است که ما نباید انجام به عنوان یک دولت” واگنر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر