کالیفرنیا می بیند 1st افت هفتگی coronavirus مرگ و میر. آن را یک نقطه عطف ؟

کالیفرنیا ثبت شده خود در اولین هفته بیش از هفته کاهش در گزارش coronavirus مرگ و میر امیدوار کننده اگر اولیه نشانه ای از پیشرفت به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آماده به بازگشایی برخی از کسب و کار این هفته است.

دو هفته پیش در کالیفرنیا گزارش بالاترین یک هفته مرگ و میر — 542 مرگ و میر در میان افراد آلوده به ویروس coronavirus بین 20 آوریل و مارس 26. هفته گذشته هفتگی مرگ و میر کاهش یافت و برای اولین بار انداختن نزدیک به 9 درصد به 495 مرگ و میر برای دوره هفت روزه که به پایان رسید یکشنبه, با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل داده ها.

در حالی که این یک بهبود در هفته گذشته تلفات هنوز در جایگاه سوم این دوره از بیماری همه گیر.

حتی سخت-آمار بخش هایی از دولت شاهد برخی از کمک. لس آنجلس به 55 درصد از کالیفرنیا COVID-19 مرگ و میر با وجود داشتن تنها یک چهارم از جمعیت این ایالت را دیدم آن گزارش هفتگی مرگ و میر صاف برای بار اول: 315 مرگ و میر در هر هفته به دو هفته گذشته.

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو گزارش 49 مرگ و میر در هفته گذشته کاهش از 61 مرگ و میر گزارش هفته گذشته; San Diego County گزارش 28 مرگ و میر در هفته گذشته یک قطره از 40 گزارش هفته گذشته است.

در سراسر کشور حدود 13,000 مرگ و میر گزارش شده در هفته گذشته در مقایسه با حدود 14000 هفته گذشته است.

اما کالیفرنیا هنوز نه دیده و زخمی در 14 روز کاهش coronavirus موارد کاخ سفید پیشنهاد کرده است به عنوان یک معیار کلیدی قبل از کاهش stay-at-home سفارشات. دولت گزارش بالاترین هفتگی coronavirus مورد کل در مارس 20-26 با 12,122 موارد است. هفته گذشته 9,967 موارد گزارش شده 18% کاهش اما در هفته گذشته را مورد تعداد هنوز دوم بالاترین هفتگی مجموع گزارش شده در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

ایالت تعدادی از بستری شدن در بیمارستان ثابت مانده و صاف و شاید برخی از نشانه های اولیه از کاهش, دولت بهداشت و درمان, افسر, دکتر سونیا Angell روز دوشنبه گفت. این ایالت به طور متوسط روزانه تعداد بیماران بستری با تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 بود 4,822 در هفته گذشته به پایین نزدیک به 2 درصد از 4,905 هفته گذشته است.

بستری شده در پنج جنوب کالیفرنیا شهرستانهای نزدیک به لس آنجلس و همچنین San Joaquin Valley و شهرستان سان Diego. اما بستری شدن در بیمارستان به طور قابل ملاحظه روند نزولی در خلیج سان فرانسیسکو منطقه ساکرامنتو منطقه ساحل مرکزی و شستا آبشار منطقه ساخته شده از هشت شهرستان در شمال شرقی کالیفرنیا.

تبلیغات

کالیفرنیا است که ثبت بیش از 2,200 مرگ و میر دیده می شود بسیار کمتر مرگ و میر در مقایسه با نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی که باید به ترتیب وارد و میر بیش از 24,000 و بیش از 7000. کارشناسان اعتباری اوایل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای بخشی از این روند است. Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می توانید برای بازگشایی منظقه وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

تغییرات جدید بخشی از یک چهار مرحله برنامه ریزی فرماندار گذاشته از هفته گذشته به تدریج انتقال به حالت عادی در حالت نزدیک به 40 میلیون نفر از مردم که زندگی شده اند طرح میتوانست توسط COVID-19 بحران بهداشتی.

اما شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه گفت که شهرهای مختلف نیاز به مراحل مختلف به ظهور از این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن و این شهر و مسئولان شهرستان هنوز در تلاش برای تعیین امن ترین دوره است.

تنها زمان خواهد گفت که آیا کاهش هفتگی یک لحظه بر روی صفحه رادار و یا نشانه آغاز پایدار در کاهش موارد است. کارشناسان هشدار داده اند در مورد افزایش مرگ و میر به عنوان دولت سهولت اقامت در خانه سفارشات و در آنجا همچنان به نگرانی در مورد موج دوم مرگبار موارد بعد از آن در سال.

تبلیغات

و COVID-19 همچنان به عنوان یک خطر شدید پس از تبدیل شدن به علت منجر به مرگ در L. A. شهرستان بیش از گذشته قاتل بالا و بیماری عروق کرونر قلب.

“نود و پنج درصد از ما هنوز هم آلوده شده است. و تا زمانی که وجود دارد یک واکسن اکثر ساکنان در L. A. شهرستان آلوده می تواند در هر زمان در طول ماه به” لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر گفت: در هفته گذشته. “بدون در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده به منظور کاهش مواجهه ما به افرادی که آلوده می شوند و برای حفظ ما از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است ما به راحتی می تواند در یک سنبله در موارد جدید.”

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: در CBS’ “چهره ملت” است که آن سخت است برای پیش بینی اینکه آیا این بیماری همه گیر تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای آرام پس از ماه ژوئن یا اگر شیوع زیادی می تواند رخ دهد به عنوان متحده سهولت اقامت در خانه سفارشات. در حال حاضر ملی کشته و بیش از 68,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشتن کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از جنگ ویتنام.

تبلیغات

“هنگامی که شما نگاه کردن به پایان ماه ژوئن آن را احتمالا این مورد است که ما در حال رفتن به بالای 100,000 مرگ و میر در سراسر کشور” گوتلیب گفت: CBS برنامه. “اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما دوباره در پاییز و مدارس در جلسه? … و سپس شما می توانید این را ببینید آهسته بجوش و خروش آمدن منفجر شدن به یک اپیدمی جدید یا بزرگ شیوع است. این نگرانی است که اگر ما نمی مردن این بیشتر و شما باید این slow burn از عفونت آن می تواند آتش در هر زمان.”

در اینجا نمودار نشان coronavirus-مرگ و میر ناشی از بستری شدن در بیمارستان و موارد منطقه — جنوب کالیفرنیا, سان فرانسیسکو منطقه خلیج سان Joaquin Valley, San Diego County, ساکرامنتو منطقه ساحل مرکزی و شستا آبشار منطقه است.

جنوب کالیفرنیا

جمعیت: 18.6 میلیون

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو

جمعیت: 7.7 میلیون

تبلیغات

San Joaquin Valley

جمعیت: 4.2 میلیون

تبلیغات

San Diego County

جمعیت: 3.3 میلیون

تبلیغات

منطقه ساکرامنتو

جمعیت: 2.6 میلیون

تبلیغات

ساحل مرکزی

جمعیت: 1.5 میلیون

تبلیغات

شاستا آبشار منطقه

جمعیت: 585,000

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Lin گزارش از سان فرانسیسکو و داده نگار لی از لس آنجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر